[ad_1]

پیام های متنی شهرت غیررسمی و بی ربط بودن دارند اما گاهی اوقات می توانید اطلاعات بسیار مهمی داشته باشید! اگر برخی از متن ها را برای آزاد کردن فضای iPhone خود پاک کرده اید – وای! – شما به طور تصادفی از شر یکی مهم خلاص شدید ، همه امیدها از بین نمی رود.

سه روش ممکن برای بازیابی پیام متنی حذف شده وجود دارد. قبل از حذف پیام می توانید آیفون خود را بازیابی کنید ، می توانید با ارائه دهنده تلفن خود تماس بگیرید و از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید. در اینجا توضیح مختصری در مورد هر سه گزینه آورده شده است.

متن های پاک شده را با استفاده از پشتیبان گیری iCloud بازیابی کنید

این احتمالاً ساده ترین و سریع ترین روش برای بازیابی متن های گمشده است. اگر قبل از حذف متن از iCloud پشتیبان تهیه کرده باشید ، شما باید بله ، می توانید با بازگرداندن تلفن خود به این نسخه پشتیبان iCloud ، آن را بازیابی کنید.

بایگانی آیفون IDG

قبل از حذف پیام نوشتاری مطمئن شوید که آخرین نسخه پشتیبان تهیه iCloud شما باشد.

باز کن تنظیمات، روی کارت شناسه Apple خود در بالا ضربه بزنید ، را انتخاب کنید iCloud > مدیریت ذخیره سازی > بایگانی. لیستی از نسخه های پشتیبان را برای دستگاه های خود مشاهده خواهید کرد و می توانید روی مورد مربوط به iPhone خود ضربه بزنید تا ببینید آخرین بار تهیه نسخه پشتیبان چیست.

حالا قسمت آزار دهنده می آید. در طی فرآیند ، باید iPhone خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید و آن را مجدداً تنظیم کنید. به خاطر داشته باشید که پس از پشتیبان گیری همه چیز را از دست خواهید داد ، بنابراین امیدوارم این متن ها واقعاً مهم باشند!

برای تنظیم مجدد آیفون ، به رفتن به جمع > تنظیم مجدد > همه محتوا و تنظیمات را حذف کنید. پس از راه اندازی مجدد آیفون و شروع مراحل راه اندازی ، قبل از حذف پیام نوشتاری ، گزینه Backup از iCloud را بازیابی کرده و نسخه پشتیبان را انتخاب کنید.

متن های پاک شده را از پشتیبان گیری iTunes یا Finder بازیابی کنید

اگر نمی خواهید به پشتیبان های خودکار iCloud اعتماد کنید یا فضای کافی برای iCloud برای آنها ندارید ، می توانید با استفاده از iTunes (یا Finder در macOS Catalina یا نسخه های بعدی) از iPhone خود در رایانه یا Mac خود پشتیبان تهیه کنید. درست مانند روش قبلی iCloud ، این کار نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از قبل از حذف پیام و تنظیم مجدد تلفن ، بازیابی از این بایگانی دارد. پس از بایگانی کردن همه چیز را از دست خواهید داد.

آی فون پشتیبان تهیه شده از iunes رمزگذاری شده سوزی اوکس / IDG

iPhone خود را به رایانه یا Mac که در آن پشتیبان تهیه کرده اید وصل کنید. اگر iTunes به طور خودکار باز نمی شود ، آن را به صورت دستی باز کنید. (اگر با کاتالینا یا سیستم عامل Mac دیگر کار می کنید ، به جای آن Finder را باز کنید.)

روی نماد iPhone در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. در Mac با MacOS Catalina یا نسخه های جدیدتر ، دستگاه خود را از نوار منوی سمت چپ Finder انتخاب کنید.

حالا انتخاب کنید بایگانی را بازیابی کنید. هر داده ای که قبلاً پشتیبان تهیه کرده اید اکنون جایگزین داده تلفن شما خواهد شد. چند دقیقه طول خواهد کشید. تا زمانی که از این پیامک ها پشتیبان تهیه نکنید ، اکنون باید در لیست پیام های معمولی تلفن شما ظاهر شوند.

با تماس با شرکت مخابراتی خود ، متن های حذف شده را بازیابی کنید

اپراتور تلفن همراه شما ممکن است حداقل برای مدتی سابقه پیامکی را که ارسال می کنید ثبت کند. اگر پیام متنی را حذف کردید واقعاً از نظر انتقادی ، ممکن است بتوانید با اپراتور خود تماس بگیرید تا نسخه ای از آن را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که این فقط برای پیامک های متنی (تماس های بالونی سبز) و نه iMessages (تماس های حباب آبی) جواب می دهد زیرا آنها از انتهای دیگر رمزگذاری شده اند و اپراتور شما آنها را ضبط نمی کند.

برای اثبات هویت خود ممکن است لازم باشد از یک دسته حلقه صرف نظر کنید یا حتی از طرف دیگری که برای او پیام می دهید اجازه بگیرید. و اکثر اپراتورها فقط برای مدت زمان محدودی پیام های پیام کوتاه را ثبت می کنند – شما به سختی قادر به بازیابی پیام یک سال قبل خواهید بود.

اما به عنوان آخرین چاره ، کپی پیام های پیامکی خود را از شرکت مخابراتی خود دریافت کنید است فرصت است و ارزش آن را دارد که با شماره پشتیبانی مشتری تماس بگیرید تا در مورد آن س askال کنید.

با استفاده از یک برنامه شخص ثالث ، متن های حذف شده را بازیابی کنید

بسیاری از ابزارهای نرم افزاری شخص ثالث وجود دارد که به شما امکان می دهد داده های حذف شده در iPhone ، از جمله متن های حذف شده را بازیابی کنید. این کمی خطرناک است – آنها تقریباً هرگز رایگان نیستند و هیچ تضمینی برای کارکردن آنها وجود ندارد. اما اگر تمام گزینه های دیگر را به اتمام رسانده اید ، ارزش یک امتحان را دارد.

برخی از گزینه های معتبر آنلاین PhoneRescue ، Wondershare Dr.Fone و Tenorshare UltData هستند. بیشتر اوقات ، پیام حذف شده در iPhone شما در واقع در حافظه فلش وجود دارد و منتظر است تا با داده های جدید جایگزین شود. اگر این مورد باشد ، یکی از آنها برنامه نویسی است می توان بله می توانید آن را بازیابی کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر