[ad_1]

در حالی که به روزرسانی macOS همیشه باید به طور مداوم ادامه داشته باشد ، گاهی اوقات همه چیز اشتباه است. به طور معمول ، پنجره تنظیمات به روزرسانی نرم افزار تمام به روزرسانی های موجود برای نسخه فعلی macOS شما را نشان می دهد و وقتی نصب می شوند ، از لیست ناپدید می شوند.

با این حال ، اخیراً ، هنگام به روزرسانی دچار خرابی شدم که باعث شد در مورد نصب پچ امنیتی یا (بر اساس خطاها) کل موضوع به گلابی تبدیل شود ، گیج شدم. به روزرسانی نرم افزار هیچ عنصر معیوبی را برای نصب نشان نمی دهد ، اما من می خواستم مطمئن باشم.

خوشبختانه ، راهی برای بررسی تاریخچه ارتقا system سیستم شما وجود دارد ، اگرچه ممکن است قبلاً هرگز نیازی به حفاری آن نداشته باشید:

  1. هنگام انتخاب منو ، گزینه را پایین نگه داشته و انتخاب کنید اطلاعات سیستم.

  2. روی پیوند نصب در زیر کلیک کنید نرم افزار در لیست سمت چپ.

  3. برای یافتن macOS در بخش Name Software به پایین پیمایش کنید و می توانید لیستی از تمام به روزرسانی های نصب شده روی سیستم را مشاهده کنید.

پروفایل نرم افزار mac911 نصب شده است IDG

اطلاعات سیستم به شما امکان می دهد تمام به روزرسانی های نصب شده ، از جمله macOS را مشاهده کنید.

من مدت زمان طولانی است که از تنظیمات فعلی Mac خود مهاجرت کرده ام که حتی اگر کامپیوتر من فقط چهار سال دارد ، لیست به روزرسانی ها به OS X 10.8 باز می گردد.

اگر فقط می خواهید آخرین به روزرسانی ها را پیدا کنید ، کلیک کنید تاریخ نصب ستون را بزنید و دوباره روی آن کلیک کنید و مواردی را از جدیدترین به جدیدترین ترتیب می دهد. به بالا بروید و می توانید تغییر را مشاهده کنید.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از س questionsالاتی را که اغلب از ما پرسیده می شود ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها ، جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول فوق العاده ما را بخوانید تا ببینید آیا س yourال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر