[ad_1]

من بارها متذکر شده ام که Apple ID مرکز زندگی اپل است. این شماره شناسه شما در تمام فروشگاه ها و خدمات و ابزاری برای بازیابی دسترسی به Mac ، iPhone و iPad شما است (یا در صورت گم شدن یا سرقت از راه دور آنها را حذف کنید) ، بسته به نحوه پیکربندی موارد.

اما بسیاری از افراد سالها پیش هنگامی که یک فرد بزرگسال در خانواده یک شناسه اپل ایجاد کرد ، به جاده رفتند ، سپس آن را با یک شریک زندگی یا همسر خود به اشتراک گذاشتند ، و سپس آن را به والدین یا فرزندان خود گسترش دادند. حتی ممکن است نام مستعار ایمیل را به عنوان ایمیل مخاطب پشتیبان به Apple ID خود اضافه کرده باشید. ناگهان متوجه می شوید که همه شما از یکدیگر پیام و ایمیل دریافت می کنید و همه چیز یک آشفتگی وحشتناک است.

اپل به شما اجازه تقسیم حساب ها توسط اپل آیدی را نمی دهد ، چیزی که من فکر می کنم مدت زمان زیادی گذشته است (همانند ادغام حساب ها). اما در اینجا مجموعه ای از استراتژی ها آورده شده است که می تواند کمک کند.

 • آدرس های ایمیل غیر Apple را به شناسه های Apple ID خود منتقل کنید. اینها آدرس هایی هستند که به icloud.com ، mac.com یا me.com ختم نمی شوند. این آدرس ها قابل جابجایی نیستند. آنها به طور موثر برای همیشه با شناسه اصلی Apple در ارتباط هستند.

 • اشتراک گذاری خانواده را برای گروه حساب فعال کنید تا اشتراک و دسترسی به رسانه و برنامه ها را در آن حساب ها ادامه دهد. این تضمین می کند که هیچ کس دسترسی به چیزهایی را که خریداری یا استفاده کرده است از دست نمی دهد – تا زمانی که گروه مشترک خانواده با همان اعضا سالم بماند. (بسیاری از برنامه ها خریدها و اشتراک های درون برنامه ای را مجاز نمی دانند ؛ توسعه دهندگان این اجازه را انتخاب می کنند.)

 • شناسه های جدید Apple ID را برای هر کسی که آدرس ایمیل شخص ثالثی ندارد ، به ویژه کودکان ، ایجاد کنید ، حتی اگر از قبل نام مستعار در حساب Apple ID اصلی شما باشد.

بیایید در یک مرحله این مرحله را انجام دهیم.

اول ، اگر آدرس Apple غیر Apple را به عنوان آدرس “قابل دسترسی” یا “نجات” به Apple ID خود اضافه کرده اید ، این ستون 2018 باید به شما کمک کند آن را به یک Apple ID جدید منتقل کنید.

سپس Family Sharing را فعال کنید. اشتراک خانوادگی هزینه ای ندارد ، به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی مشترک بین اعضای خانواده را به اشتراک بگذارید ، در حالی که فضای ذخیره سازی هر شخص را از دیگران جدا نگه دارید ، و به افراد گروه اجازه می دهد تا خریدهای مشترک را انتخاب کنند. برای فعال کردن اشتراک خانواده ، به تنظیمات> نام حساب> تنظیم اشتراک خانواده> شروع به کار در iOS و iPadOS. در macOS 10.14 Mojave یا نسخه قبلی ، صفحه تنظیمات iCloud را باز کرده و کلیک کنید خانواده را تنظیم کنید. در macOS 10.15 Catalina یا بالاتر ، پنجره Family Sharing را باز کنید.

در آخر ، شناسه های جدید Apple را برای کودکان یا سایر افرادی که آدرس هایی از قبل با Apple ID موجود شما مرتبط هستند ایجاد کنید.

 1. با استفاده از کنترل های iCloud در همه دستگاه های موجود از Apple ID خارج شوید: در iOS / iPadOS ، تنظیمات> نام حساب> خروج؛ در macOS Mojave و نسخه های قدیمی تر برای iCloud ترجیحی از صفحه خارج شوید. در کاتالینا استفاده کنید و بعداً از نمای iCloud در پنل تنظیمات Apple ID استفاده کنید.

 2. وقتی از شما خواسته شد موارد همگام سازی شده از طریق iCloud را ذخیره یا حذف کنید ، بدانید کدام یک را می خواهید ، زیرا بسته به شخص ، دستگاه و خدمات متفاوت خواهد بود.

 3. هنگام خروج از سیستم ، با دنبال کردن دستورالعمل ها در یکی از این مکان ها ، یک Apple ID جدید ایجاد کنید.

 4. برای هر شخص در هر دستگاه خود وارد این شناسه جدید Apple شوید.

 5. به Family Sharing برگردید و هر یک از شناسه های جدید Apple را که ایجاد کرده اید دعوت کنید تا به گروه Family Sharing بپیوندید.

اکنون می توانید ایمیل ها را از حساب اصلی Apple ID خود به آن حساب های iCloud ارسال کنید که نمی توانید به آدرس های جدید iCloud برای افرادی که به تازگی ایجاد کرده اید منتقل کنید.

این را به عنوان مثال در نظر بگیرید. فرض کنید یکی از فرزندان شما جسی اسمیت است و شما آن را داشته اید jessesmythe@icloud.com به عنوان نام مستعار با حساب Apple ID شما ثبت شده است. حساب جدید آنهاست jessie_bessie@icloud.com. iCloud به شما امکان می دهد ایمیل ها را از طریق قوانین مستقیماً به icloud.com هدایت کنید ، بنابراین نیازی نیست که برنامه Mail را در Mac اجرا کنید تا این اتفاق بیفتد.

 1. با شناسه اصلی Apple خود وارد iCloud.com شوید.

 2. به برنامه نامه بروید ، روی نماد چرخ دنده در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید و انتخاب کنید اولویت ها.

 3. کلیک قوانین بخش.

 4. کلیک یک قانون اضافه کنید.

 5. با استفاده از منوها و قسمتهای بازشو ، قانونی ایجاد کنید که در واقع چنین بخواند: “اگر پیامی به jessesmythe@icloud، سپس ، مراجعه کنید ، jessie_bessie@icloud.comو روی Finish کلیک کنید.

 6. قانون 5 را برای همه آدرس ها و نام های مستعار iCloud مرتبط دیگر تکرار کنید.

mac911 قانون جلو برای کودک icloud IDG

خط مشی ارجاع به شما امکان می دهد نام های مستعار قدیمی iCloud را حتی در صورت ایجاد Apple ID جدید برای افرادی که قبلاً حساب شما را به اشتراک گذاشته اند ، در استفاده از آنها حفظ کنید.

حساب شما اکنون بدون از دست دادن دسترسی به ایمیل یا خرید در هر حساب با انتقال و اشتراک خانواده ، تا آنجا که می توانید تقسیم شده است.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که توسط خواننده Macworld Daryl ارسال شده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir