[ad_1]

اپل برخی از بهترین ویژگی های خود را از طریق ابهام پنهان می کند ، نه به عمد. سالهاست – طبق تحقیقات من حداقل 15 – شما قادر به انتخاب و تغییر نماد هر پرونده ، پوشه ، میزان صدا یا دستگاه هستید. اما این یک فرآیند چند مرحله ای است که نیاز دارد استارت آپ با تصویر صحیح.

نمادهای منبع را می توانید در همه جا پیدا کنید. موارد معمول در مکانهایی مانند IconArchive و DeviantArt (که حاوی محتوای زیادی از NSFW هستند اما مربوط به رانندگی نیستند) در دسترس هستند. شرکتهایی که دستگاهها را می فروشند ، معمولاً نمادهای بارگیری را در تمام مدلهای فروخته شده مانند One World Computing و LaCie در دسترس قرار می دهند. و می توانید یک نماد را از جلد موجود کپی کنید. همچنین می توانید طرح های کوچکی مانند این 20 آیکون را که از مدل های تاریخی ژاپنی توسط یک طراح در سازنده نرم افزار Panic در سال 2012 ساخته شده ، پیدا کنید.

mac911 panic icon waritsuki IDG

یک طراح وحشت این آیکون های شگفت انگیز Waritsuki را ساخته است.

برای کپی کردن یک نماد از یک جلد موجود ، پوشه یا مورد دیگر در Finder:

  1. مورد را انتخاب کنید.
  2. انتخاب کنید پرونده> دریافت اطلاعات (یا Command-I را فشار دهید).
  3. روی نماد کلیک کنید و Command-C را فشار دهید تا کپی شود.

برای جایگزینی نماد یک جلد موجود یا مورد دیگر در Finder:

  1. موردی را که می خواهید استفاده کنید پیدا کنید. اگر این نماد دیگری است که قبلاً استفاده شده است ، مراحل بالا را دنبال کنید تا در کلیپ بورد کپی شود.
  2. مورد مورد نظر را انتخاب کنید.
  3. انتخاب کنید پرونده> دریافت اطلاعات (یا Command-I را فشار دهید).
  4. اگر نماد در کلیپ بورد است ، نماد را انتخاب کرده و جایگذاری کنید. اگر این یک فایل بارگیری شده است ، می توانید آن را به راحتی از Finder بر روی مورد فعلی بکشید.

در بعضی موارد ، ممکن است از شما خواسته شود تا رمز خود (یا رمز ورود حساب و مدیر) را برای تکمیل تغییر وارد کنید.

شما می توانید آیکون های سفارشی خود را به راحتی بسازید. نمادهای مورد یاب مربع هستند و بهتر است در هر نرم افزاری که برای ویرایش یا ایجاد هنر یا تصاویر از ابتدا استفاده می کنید ، با ابعاد 1024 در 1024 پیکسل ایجاد شده و سپس حداکثر 1024 در 1024 پیکسل را برش داده یا صادر کنید.

Finder به فرمت پرونده ICNS متکی است که رزولوشن های مختلفی را در خود ذخیره می کند ، بنابراین می توانید حالت تصویر را از 16 در 16 به اندازه کامل 1024 در 1024 پیکسل تنظیم کنید و macOS همیشه مناسب ترین یا نزدیکترین اندازه را انتخاب می کند برای اهداف آن

با این حال ، اگر فقط بزرگترین اندازه را ایجاد کرده اید ، می توانید از ابزارهای آنلاین رایگان یا برنامه های رایگان در Mac App Store استفاده کنید تا فایل تصویر منظم خود را به یک پرونده ICNS با قالب بندی صحیح تبدیل کنید. به عنوان مثال ، Image2icon امکان کشیدن و رها کردن رایگان را فراهم می کند و گزینه های بیشتری برای خریدهای درون برنامه ای ارائه می دهد. Cloudconvert یک ابزار مبتنی بر وب برای تبدیل هر پرونده ، از جمله طیف گسترده ای از قالب ها به ICNS ، ارائه می دهد.

این مقاله Mac 911 به س sentالی که توسط خواننده Macworld لوئیس ارسال شده پاسخ می دهد.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر