[ad_1]

هواداران فوتبال می توانند به راحتی Super Bowl LV این یکشنبه را تماشا کنند زیرا پاتریک موهمس و AFC کانزاس سیتی قهرمان تام بردی و قهرمان NFC Tampa Bay Buccaneers می شوند.

بازی در Tampa ، فلوریدا در ساعت 6:30 بعد از ظهر ET با اتفاقاتی که در خانه Bucs ، استادیوم ریموند جیمز رخ می دهد آغاز می شود. این اولین بار در تاریخ NFL است. پوشش قبل از شروع مسابقه در ساعت 14:00 ET.

CBS امسال حق پخش بازی را دارد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه عملکرد را تماشا کنید – به علاوه همه این تبلیغات عالی و پخش نیمه وقت ، شامل The Weekend – حتی اگر اشتراک تلویزیون کابلی یا ماهواره ای ندارید.

متأسفانه ، امسال این بازی با وضوح 4K – و نه با کیفیت HDR در دسترس نخواهد بود. CBS Sports Digital “محدودیت های تولید” ناشی از همه گیری جهانی را مقصر می داند. با توجه به اینکه CBS تولید نکرد همه جوره گمان می کنیم که بازی های NFL در این فصل با کیفیت 4K بیشتر مربوط به CBS باشد که نمی خواهد یکی از بزرگترین رویدادهای پخش در جهان را به خطر بیندازد.

گزینه اول: از آنتن استفاده کنید

ناوگان کانال اصلی 35 1 مارتین ویلیامز / IDG

Channel Master’s Flatenna 35 (مدل شماره CM-4001HDBW) بهترین انتخاب ما برای آنتن های تلویزیون داخلی است.

از میان چهار لیگ بزرگ ورزشی آمریکای شمالی ، NFL همچنان تنها یک لیگ است که می توانید بدون اشتراک گران قیمت کابل از آن لذت ببرید. تنها آنچه شما نیاز دارید یک آنتن است که بتواند شرکت محلی CBS را برای گرفتن یک بازی بزرگ بکشاند.

اگر به اندازه کافی بزرگ شده باشید ، فکر استفاده از آنتن احتمالاً خاطرات “گوش خرگوش” خلق و خو و تصاویر ثابت را تداعی می کند. به لطف فن آوری مدرن و آنتن های پخش شده در حال پخش ، می توانید تصویری با کیفیت بالا بدست آورید ، که در برخی موارد ممکن است از آنچه با اشتراک دریافت می کنید بهتر باشد.

اگر به اندازه کافی از یک برج تابشی زندگی می کنید ، ممکن است بتوانید از یک مدل داخلی نازک کاغذی به عنوان بهترین انتخاب ما ، Channel Master Flatenna 35 استفاده کنید. 35 وعده سازنده در مورد برد 35 مایل را نشان می دهد. همچنین یک Flatenna 50 امیدوار کننده وجود دارد – حدس می زنید – برد 50 مایلی.

اگر از این مسافت فاصله بیشتری دارید ، ممکن است با آنتی که روی سقف شما نصب می شود یا یک دکل مستقل بهتر باشید. آنتن های مستقیم DB8e مورد علاقه ما در این گروه هستند. در هر صورت ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یکی را به تیونر متصل کنید که بخشی از اکثر تلویزیون های مدرن است.

قبل از خرید آنتن ، به سایتی مانند TVFool یا Antennaweb مراجعه کنید و ببینید چه شبکه هایی از اپراتورهای محلی در دسترس هستند. فقط آدرس خود را وارد کنید تا گزارشی از تمام پخش های منطقه خود ، از قوی ترین تا ضعیف ترین ، دریافت کنید. هنگامی که تعیین کنید کدام فرستنده از خانه شما دورتر است ، می دانید که آنتن را بخرید.

tvfool مارتین ویلیامز / IDG

عکس صفحه ای از وب سایت TV Fool که یک پذیرایی تلویزیونی در سانفرانسیسکو را نشان می دهد.

گزینه دوم: از سرویس پخش جریانی استفاده کنید

در صورتی که برای بارگیری CBS از فرستنده فاصله زیادی دارید یا فقط وقت ندارید منتظر تحویل آنتن شوید ، به یکی از گزینه های پخش جریانی زیر احتیاج دارید.

دسترسی کامل CBS

CBS All Access بارزترین انتخاب شماست – و ارزانترین گزینه است: 5.99 دلار در ماه با تبلیغات محدود (59.99 دلار در صورت پرداخت سالانه) ، یا 9.99 دلار در ماه برای دسترسی بدون گزینه (99.99 دلار سالانه پرداخت می شود). گزینه دوم همچنین به شما امکان می دهد نمایش های تلویزیونی و فیلم ها را به صورت آفلاین بارگیری کنید. اگر قبلاً برای یک دوره آزمایشی 7 روزه ثبت نام نکرده اید ، می توانید بازی بزرگ را به صورت رایگان تماشا کنید!

FuboTV

FuboTV عمدتا بر روی ورزش تمرکز دارد و اکنون سرانجام ESPN را در محدوده خود قرار داده است. برای تماشای Super Bowl LV مهمتر این است که اگر آنتن هوا قادر به مکالمه نیست ، می توانید ایستگاه CBS محلی خود را تهیه کنید. همچنین شبکه NFL را برای همه تجزیه و تحلیل ها و موارد برجسته بازی خود دریافت خواهید کرد. هزینه این سرویس برای بیش از 100 کانال ماهانه 64.99 دلار است و دارای 7 روز دوره آزمایشی رایگان است. برای دیدن اینکه FuboTV ایستگاه محلی شما را حمل می کند ، اینجا را بررسی کنید.

YouTube TV

آرم YouTube TV 2 یوتیوب

سرویس پخش تلویزیونی Google یکی از سرویس های پخش تلویزیونی مورد علاقه ما است و در بیشتر مناطق شهری ایالات متحده در دسترس است (کد پستی خود را اینجا وارد کنید تا ببینید آیا در مکان زندگی شما موجود است). شما بیش از 85 کانال از جمله CBS با 64.99 دلار در ماه دریافت می کنید. اگر تا 11 فوریه 2021 در آن ثبت نام کنید ، این سرویس دو هفته آزمایشی رایگان ارائه می دهد.

Hulu + تلویزیون زنده

سرویس پخش جریانی مستقیم Hulu همچنین تمام کانال های مورد نیاز برای تماشای پلی آف NFL و Super Bowl را در اختیار شما قرار می دهد. همانند سایر سرویس های پخش جریانی ، محدودیت های جغرافیایی نیز اعمال می شود ، اما در اینجا می توانید میزان دسترسی در منطقه خود را بررسی کنید. Hulu + TV Live شامل بیش از 65 کانال با 64.99 دلار در ماه است. اکنون که دیزنی کنترل کامل Hulu را در اختیار دارد ، می توانید برای بسته ای که شامل Hulu + TV Live ، Disney + و ESPN + است فقط با 7 دلار دیگر در ماه ثبت نام کنید. بله ، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه وجود دارد.

یک gridiron بگیرید

هر گزینه ای را که انتخاب کنید ، هنگامی که بهترین تیم NFL جام لومباردی را در میامی بلند می کند ، تضمین می کنید که در ردیف اول قرار بگیرید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر