[ad_1]

در مورد کنفرانس ویدئویی Mac ، اپل در تاریکی ناامیدکننده به نظر می رسد. شرکتی که نزدیک به 20 سال پیش با دوربین iSight چنین اولویتی را ایجاد کرد و تماس های ویدیویی را از طریق تلفن های FaceTime به آگاهی جمعی ما رساند ، به نظر می رسد سال به سال به فروش رایانه های گران قیمت با وب کم ناامیدکننده و وحشتناک بسنده کرده است.

این سخت افزار مبهم به اندازه آزار دهنده بودن این واقعیت است که اپل هیچگونه کنترل داخلی برای بهبود کیفیت به مصرف کنندگان نمی دهد. هیچ تنظیمات ترجیحی سیستم برای دوربین FaceTime Mac وجود ندارد. اگر برنامه ویدیویی که استفاده می کنید کنترل خاص خود را ندارد ، شانس شما زیاد نیست.

با این حال ، همه امیدها از بین نمی روند. چه از سخت افزار وب کم شخص ثالث استفاده کنید و چه از دوربین داخلی Apple FaceTime ، اگر بخواهید پول کمی در یک برنامه سرمایه گذاری کنید ، گزینه هایی در اختیار شما قرار می گیرد.

برنامه تنظیمات وب کم را امتحان کنید

چندین برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد تنظیمات وب کم Mac خود را تغییر دهید. یکی از گزینه هایی که بیشتر به آن اشاره می شود iGlasses است. در می یابیم که ویژگی های بسیار خوبی دارد اما توصیه آن دشوار است. اول اینکه ، با قیمت 20 دلار کاملا گران است. دوم ، این یک “وب کم مجازی” ایجاد می کند که با برخی از برنامه ها (مانند نسخه جدیدتر Zoom) به خوبی کار می کند ، اما نه با FaceTime ، Photo Booth یا نسخه های جدیدتر Skype.

تنظیمات وب کم IDG

تنظیمات وب کم به شما امکان کنترل بیشتر دوربین FaceTime را می دهد.

راه حل بهتر احتمالاً برنامه تنظیمات وب کم است که می توانید با پرداخت 7.99 دلار در فروشگاه برنامه Mac دریافت کنید. این در Mac Mac Big Sur و Apple Silicon (از طریق روزتا) و به طور مستقیم عملکردهای وب کم شما را کنترل می کند تا تقریباً با هر برنامه ای کار کند.

بسته به ویژگی های سخت افزاری دوربینی که تنظیم می کنید ، می توانید زمان نوردهی ، دیافراگم ، روشنایی ، کنتراست ، بزرگنمایی ، جبران نور پس زمینه ، فوکوس و موارد دیگر را تنظیم کنید. همچنین می توانید این تنظیمات را به عنوان تنظیمات سریع ذخیره کنید. تنظیمات وب کم در نوار منوی میانبر است و منابع زیادی را مصرف نمی کند.

تنظیمات وب کم c920 IDG

با تنظیمات وب کم می توانید بسیاری از دوربین های شخص ثالث را نیز کنترل کنید.

صرف هزینه برای ویژگی هایی که احتمالاً باید در تنظیمات سیستم اپل وجود داشته باشد ناامیدکننده است ، اما با کمی سردرگمی ، واقعاً می توانید ظاهر وب کم خود را بهبود بخشید.

نرم افزار سازنده وب کم خود را بررسی کنید

اگر یک دوربین USB خارجی دارید (که اگر زیاد یادگیری از راه دور یا کار می کنید زیرا دوربین های داخلی اپل بسیار بد هستند توصیه می کنیم بسیار زیاد) ، باید وب سایت سازنده دوربین را از نظر نرم افزار رایگان که ارائه می دهد بررسی کنید.

احتمالاً شما فقط توانسته اید دوربین خود را روشن کنید و با Zoom و FaceTime و Skype و Teams و موارد مشابه کار می کند ، اما نصب درایورها می تواند کنترل بهتری به شما بدهد.

c920 logitech g IDG

اگر وب کم USB دارید ، با بررسی نرم افزار تولید کننده وب کم خود شروع کنید. احتمالاً بهتر و رایگان.

به عنوان مثال نرم افزار G Hub Logitech مرکز کلیه تجهیزات بازی Logitech از جمله وب کم است. یا ممکن است بخواهید سایت پشتیبانی را باز کنید و برنامه Camera Settings شرکت را بارگیری کنید ، که به شما امکان می دهد تنظیمات همه وب کم های Logitech را تغییر دهید.

در نهایت ، بهترین کار این است که اپل نقش حیاتی دوربین های وب را در استفاده رایانه ای مدرن تشخیص داده و سخت افزار دوربین را هم تراز با دوربین جلوی آیفون قرار دهد. برای تغییر تنظیمات آنها باید با کنترلهای تنظیمات برگزیده سیستم همراه باشد. تا آن زمان ، باید مقداری پول صرف یک برنامه پولی یا وب کم خارجی کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر