[ad_1]

iCloud مرکز مناسبی برای همگام سازی مجموعه بزرگی از داده های شخصی است که برخی از آنها مخفی هستند – مانند گذرواژه ها. اما اگر دستگاهی را گم کنید یا بفروشید یا به سرقت رفته باشد ، می توانید داده های خود را در معرض روش های کوچک و بزرگ قرار دهید. اپل با دسترسی به گذرواژه ، گذرواژه یا نیاز به Touch ID / Face ID برای دسترسی به سخت افزار از داده های دستگاه شما محافظت می کند ، و این در بیشتر مواقع همراه با درخواست اپل برای گذرواژه یا تأیید دیگر هنگام تلاش برای خرید ، مانع کافی است. فروشگاه های مختلف رسانه ای و برنامه های آن.

اما حتی اگر نمی توانید به دستگاه دسترسی پیدا کنید ، می توانید ارتباط آن را از حساب iCloud خود جدا کنید ، که می تواند بخشی از تأثیر را کاهش دهد.

برای دستگاه گمشده یا دزدیده شده ، می خواهید با Find My شروع کنید: می توانید iPhone ، iPad ، Mac یا iPod touch را با استفاده از Find My قفل کنید ، علامت گذاری کنید به عنوان گمشده یا حتی آن را حذف کنید و این ممکن است بهترین اقدام باشد. همچنین هنگام اتصال به شبکه می توانید مکان آن را ردیابی کنید ، که به شما امکان می دهد مورد گمشده ای را پیدا کنید یا به نیروی انتظامی در یافتن یک سارق برتری دهید.

اگر این انتخاب صحیح نیست ، دستگاه خود را از حساب iCloud خود حذف کنید. شما چهار روش مختلف برای انجام این کار دارید.

در هر صورت ، پس از حذف دستگاه ، رمزعبور iCloud خود را تغییر دهید تا از بالاترین سطح امنیت اطمینان حاصل کنید.

mac911 کلاژ icloud را حذف کنید IDG

اپل روش های زیادی برای حذف دستگاه از راه دور از حساب iCloud ارائه می دهد. در جهت عقربه های ساعت در بالا سمت چپ: Big Sur ، iOS 14 ، سایت Apple ID و Mojave.

حذف از طریق iOS / iPadOS

 1. باز کن تنظیمات> نام حساب.
 2. برای دیدن دستگاههای متصل ، به پایین بکشید.
 3. برای حذف دستگاه ، آن را لمس کنید.
 4. ضربه زدن از Accoun برداریدt و تأیید کنید.

از طریق macOS Mojave و نسخه های قبلی حذف کنید

 1. آن را باز کنید iCloud پنل تنظیمات
 2. کلیک جزئیات حساب.
 3. کلیک دستگاهها.
 4. دستگاه را برای حذف انتخاب کنید.
 5. کلیک حذف از حساب و تأیید کنید.

از طریق macOS Catalina و بعداً آن را بردارید

 1. آن را باز کنید شناسه اپل پنل تنظیمات
 2. دستگاه خود را از لیست پایین سمت چپ صفحه انتخاب کنید.
 3. کلیک حذف از حساب و تأیید کنید.

از طریق وب سایت Apple ID

 1. وارد حساب Apple ID خود در appleid.apple.com شوید.
 2. به پایین به پایین دستگاه بروید و روی نام دستگاه کلیک کنید.
 3. کلیک حذف از حساب و تأیید کنید.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به س fromال خواننده Macworld ، کارولین است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر