نحوه خرید iMac ، iMac Pro ، Mac mini ، Mac Pro ، MacBook ، iPhone یا iPad به روز شده از Apple


آیا به دنبال راهی برای صرفه جویی در هزینه محصولات جدید اپل هستید؟ یک MacBook مرمت شده ، یک آیفون بازسازی شده یا یک iPad نوسازی شده را از فروشگاه Apple Certified Refurbished در نظر بگیرید. محصول به روز شده دقیقاً مانند محصول جدید است اما با قیمت کمتری.

اگر می خواهید در مورد جزئیات فروشگاه Apple Certified Refurbished و خرید یک MacBook ، دسک تاپ مک ، آیفون یا آیپد بازسازی شده اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در اینجا یک راهنمای سریع با لینک به بهترین معاملات شما می توانید در فروشگاه ارتقا پیدا کنید ، همراه با سQالات متداول ما توصیه می کنیم چه چیزی را خریداری کنید ، اما دریغ نکنید که به موجودی فروشگاه نگاه کنید تا مدل مناسب خود را پیدا کنید.

یادداشت ویراستار: برای انعکاس تغییرات موجودی فروشگاه در تاریخ 28.01.21 به روز شده است.

آیفون تعمیر شده

در زمان نوشتن مقاله ، چندین آیفون XS در فروشگاه موجود است مدل های موجود

کدام آیفون را بخرید؟ آیفون XS 256 گیگابایتی (قفل نشده) را در رنگ نقره ای ، خاکستری یا طلایی تهیه کنید. آنها به قیمت 759 دلار فروخته می شوند که 290 دلار کمتر از قیمت اصلی است. مدل 64 گیگابایتی نیز در رنگ های نقره ای ، خاکستری یا طلایی با قیمت 639 دلار موجود است که 260 دلار کمتر از قیمت اصلی است.

سایر آیفون ها برای مرور

آیفون ها را در فروشگاه Apple Certified Refurbished ببینید.

MacBook Pro 13 اینچی به روز شده

macbook دسامبر 2017 سیب

سهام اپل در حال کاهش و انقضا است. بعضی اوقات چندین مدل فعلی MacBook Pro برای انتخاب وجود دارد ، در حالی که زمان دیگر انتخاب کم است. برخی از آنها پیکربندی استاندارد هستند ، در حالی که برخی دیگر مدلهای سفارشی هستند که به صورت سفارشی ساخته شده اند.

در زمان نوشتن این مقاله ، اپل مدل های مبتنی بر Intel را در انبار 2020 دارد. هیچ مدل مجهز به M1 در دسترس نیست.

کدام مک بوک پرو 13 اینچی را باید خریداری کنید؟ سهام اپل در زمان نوشتن این مقاله پر از مدل های 2020 است. اپل دارای یک پردازنده 13.3 اینچی MacBook Pro 1.4GHz چهار هسته ای Intel Core i5 با صفحه نمایش Retina در خاکستری یا نقره ای با قیمت 1229 دلار است که 220 دلار کمتر از نسخه جدید است.

MacBook Pro 13 اینچی دیگر برای بررسی

  • بازسازی شده 13.3 اینچی MacBook Pro 2.0GHz چهار هسته ای Intel Core i5 با صفحه نمایش Retina در نقره ای یا خاکستری فضا با قیمت 1،529 دلار

برای دیدن همه مدل های موجود 13 اینچی MacBook Pro برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

MacBook Pro 16 اینچی به روز شده

سیب 16 اینچ مک بوک پرو سیب

در زمان نگارش این مقاله ، موجودی اپل برای مک بوک پرو 16 اینچی پر از مدل های 2019 است. اپل این لپ تاپ را در سال 2020 به روز نکرد.

کدام مک بوک پرو 16 اینچی را باید خریداری کنید؟

نسخه 16 اینچی MacBook Pro 2.6GHz 6 هسته ای Intel Core i7 با صفحه نمایش رتینا در رنگ نقره ای یا خاکستری فضا با قیمت 2.039 دلار معامله می شود که 360 دلار کمتر از یک مدل کاملاً جدید است. این کارت گرافیک با 16 گیگابایت RAM ، 512 گیگابایت SSD و 4 گیگابایت AMD Radeon Pro 5300M کارت گرافیک همراه است.

حتما بخوانید:
macOS Big Sur: آموزشها ، دستورالعمل ها ، نکات و همه چیزهایی که باید درباره سیستم عامل Mac جدید اپل بدانید

MacBook Pro 13 اینچی دیگر برای بررسی

  • 16 اینچ مک بوک پرو 2.3 گیگاهرتز 8 هسته ای Intel Core i9 با صفحه نمایش Retina در نقره ای یا خاکستری فضا به قیمت 2379 دلار

برای دیدن همه مدل های موجود 16 اینچ MacBook Pro برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

MacBook Pro 15 اینچی به روز شده

در زمان نوشتن مقاله ، اپل هیچ موجودی در این لپ تاپ ندارد.

برای دیدن همه مدل های موجود 15 اینچی MacBook Pro برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

MacBook به روز شده

اپل رسماً مک بوک را متوقف کرده و دیگر در فروشگاه بازسازی شده موجود نیست.

MacBook Air به روز شده

macbook air 2018 سیب

در زمان نوشتن مقاله ، اپل هیچ مدل M1 MacBook Air در فروشگاه نوسازی شده ندارد. تمام سهام موجود در این لپ تاپ دارای پردازنده های Intel است.

کدام مک بوک ایر را بخرم؟ 13.3 اینچ مک بوک ایر 1.1 گیگاهرتزی دو هسته ای Intel Core i3 و 256 گیگابایتی SSD با رنگ طلایی ، نقره ای یا خاکستری فضایی با قیمت 809 دلار در دسترس است که 140 دلار کمتر از نسخه جدید است.

MacBook Air دیگری را باید در نظر بگیرید

  • بازسازی 13.3 اینچی MacBook Air 1.1GHz چهار هسته ای Intel Core i5 با صفحه نمایش Retina و فناوری True Tone در رنگ های طلایی ، نقره ای یا خاکستری فضایی با قیمت 1019 دلار

برای دیدن همه مدل های موجود MacBook Air برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

آی پد تعمیر شده

ipad pro قرعه کشی سیب

تعمیرگاه می تواند مکان خوبی برای صرفه جویی در هزینه iPad باشد ، اگرچه در واقع می تواند معاملات بهتری را با iPad های کاملاً جدید از Best Buy و سایر خرده فروشان غیر Apple پیدا کند.

در زمان نوشتن مقاله ، اپل iPad در انبار ندارد. در تاریخ دیگری بازگردید.

برای دیدن همه مدلهای موجود iPad برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

اپل واچ به روز شد

Apple Watch Nike + سیب

فروشگاه ارتقا already در حال حاضر دارای ساعت های سری 5 است. اگر منتظر بوده اید ، هم اکنون یکی از آن ها را تهیه کنید. سهام طولانی مدت نخواهد ماند.

کدام اپل واچ را بخرید؟ اپل دارای یک استیل ضدزنگ Apple Watch Series 5 GPS + Cellular ، 44 mm ، Space Black با باند ورزشی سیاه است 579 دلار. 120 دلار کمتر از نسخه جدید است.

برای دیدن همه مدل های موجود Apple Watch برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

به روز شده iMac 21.5 اینچی

imac جدید 2017 دو طرف سیب

در زمان نوشتن مقاله ، اپل iMac 21.5 اینچی به روز شده در انبار ندارد. بعداً دوباره بررسی کنید

برای دیدن همه iMac های 21.5 اینچی موجود برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

iMac 27 اینچی به روز شده

در زمان نوشتن مقاله ، اپل تعداد محدودی iMac 27 اینچی را برای سال 2019 در نظر گرفته است.

حتما بخوانید:
بررسی چراغ های سرور HP ProLiant DL380 G7 در رسام سرور

کدام iMac 27 اینچی را بخرید؟ نسخه 27 اینچی iMac 3.6GHz 8 هسته ای Intel Core i9 با صفحه نمایش Retina 5K و Radeon Pro Vega 48 را با قیمت 2539 دلار بررسی کنید.

برای دیدن همه iMac های 27 اینچی موجود برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

Mac mini به روز شد

mac mini top down isometric 10302018 سیب

اپل سهام خود را دوباره پر کرد ، اما در زمان نوشتن این مقاله هیچ تنظیماتی در محدوده قیمت پایین وجود ندارد. اپل فقط مدل های مبتنی بر Intel دارد.

کدام مک مینی را بخرید؟ اپل مک مینی 3.0 گیگاهرتز 6 هسته ای Intel Core i5 – Space Grey به روز شده را با قیمت 929 دلار ارائه می دهد که 170 دلار کمتر از نسخه جدید است. این مدل دارای 8 گیگابایت حافظه و 512 گیگابایت SSD است.

برای دیدن همه مک مینی های موجود برای فروش ، به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

iMac Pro به روز شده است

imac دسامبر 2017 سیب

اپل در حال حاضر چندین مدل مختلف در انبار دارد.

کدام iMac Pro را باید خریداری کنید؟؟ اپل دارای یک پردازنده 27 هسته ای iMac Pro 3.2GHz 8 هسته ای Intel Xeon W با صفحه نمایش Retina 5K با قیمت 3819 دلار است که 680 دلار پس انداز دارد.

به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید تا همه iMac Pro های موجود را برای فروش مشاهده کنید.

به روز شده Mac Pro

مک دسامبر 2019 سیب

اپل سرانجام سهام مک پرو جدید را در اختیار دارد. این یک ماشین گران قیمت است ، بنابراین مقاوم سازی راهی برای صرفه جویی در هزینه است.

کدام Mac Pro را باید بخرید؟ برای کاملاً جدید Mac Pro ، اپل پیکربندی های استانداردی ارائه نمی دهد. این دستگاهی است که شما به دلخواه خود تنظیم می کنید. از آنجا که Mac به روز شده دستگاهی است که مشتری آن را برگردانده است ، تمام Mac Pro موجودی به روز شده اپل مواردی است که مشتری طراحی کرده است. شما نمی توانید ارتقا را شخصی سازی کنید ، بنابراین در اصل شما باید آنچه را در قفسه دارید انتخاب کنید. اگر واقعاً می خواهید Mac Pro خود را ارتقا دهید ، ممکن است مجبور شوید به مدلی رضایت دهید که کاملاً با مشخصات مورد نظر شما مطابقت نداشته باشد.

با این حساب می توان پس انداز زیادی کرد. به عنوان مثال ، اپل Mac Pro 3.5 GHz 8 هسته ای Intel Xeon W را با دو کارت گرافیک Radeon Pro Vega II ، Apple Afterburner ، 48 گیگابایت RAM و 1 ترابایت SSD به قیمت 11809 دلار به فروش می رساند. نسخه جدید این مدل با قیمت 13 دلار به فروش می رسد. 899 ، بنابراین بیش از 2000 دلار پس انداز می کنید.

به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید تا تمام Mac Pro های موجود را برای فروش مشاهده کنید.

اپل تی وی به روز شده است

تلویزیون سیب 4k سیب

اپل هیچ مدل موجودی ندارد. بعداً دوباره بررسی کنید

برای دیدن همه تلویزیون های موجود Apple برای فروش به فروشگاه Apple Certified Refurbished بروید.

تعمیر شده HomePod

در زمان نوشتن ، هیچ مدل مرمت شده ای در دسترس نیست. بعداً دوباره بررسی کنید


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme