[ad_1]

اگر یک ناراحتی از راه اندازی اولین موج Apple M1 در Mac وجود داشته باشد ، این راه اندازی مبهم برنامه های iOS است که در MacOS اجرا می شوند. در عوض ، آنچه باید تلفیقی شگفت انگیز از سیستم عامل های اپل و گسترش گسترده ای از پایگاه نرم افزاری Mac باشد ، … نوعی رویداد است.

راه اندازی برنامه های iOS در Mac می تواند کمی عجیب باشد ، درست است. اما گاهی اوقات می تواند خوب باشد. متأسفانه ، بسیاری از برنامه های جالب iOS به هیچ وجه در دسترس نیستند زیرا توسعه دهندگان آنها آنها را از قسمت Mac فروشگاه iOS App حذف کرده اند.

این وضعیت خوبی نیست. باید برطرف شود. در اینجا چند راه وجود دارد که می تواند اتفاق بیفتد.

کاری که توسعه دهندگان می توانند انجام دهند

اگرچه توسعه دهندگان برنامه های iOS با کیت Apple Silicon Developer Transition Kit می توانند برنامه های iOS خود را برای Mac بسازند و آنها را اجرا کنند تا از عملکرد خود در macOS ایده بگیرند ، من می دانم که بسیاری از توسعه دهندگان این کار را نکرده اند و دیگران نیز این کار را نکرده اند. با راه اندازی برنامه های iOS خود در طبیعت و بدون اینکه ابتدا آنها را امتحان کنید ، احساس راحتی کرده اند واقعی M1 Mac بسیاری از آنها تصمیم گرفتند که به سادگی در مکانی امن بمانند و برنامه های خود را کنار بگذارند.

اما امیدوارم این وضعیت موقتی باشد. در حالی که برنامه های iPad و iPhone در زمینه Mac دارای برخی موارد عجیب و غریب هستند ، اما صادقانه آنها بهتر از آنچه انتظار داشتم کار می کنند. و من فکر می کنم مصرف کنندگان عجیب و غریب نسبت به توسعه دهندگان بیشتر می بخشند. امیدوارم که دشمن کاملاً خوب نباشد و کاربران فقط از این جهت که استانداردهای بسیار بالای سازنده را ندارند از برنامه های مورد علاقه خود در iOS بی بهره باشند.

کاتالیزور paroject mac سیب

Catalyst در سال 2019 به عنوان روشی برای توسعه دهندگان برای اجرای برنامه های iOS به عنوان یک برنامه کامل Mac و با مکمل های افزودنی رابط MacOS معرفی شد.

من امیدوارم که توسعه دهندگان به عملکرد برنامه های iOS خود در Mac نگاه کنند و تصمیم بگیرند که آنها انجام دادن آنها را در آنجا بخواهید و بر بهبود آنها متمرکز باشید. بهبود پشتیبانی از ویژگی های iPad مانند مکان نما و میانبرهای صفحه کلید باعث می شود برنامه در Mac نیز بهتر باشد. و توسعه دهندگان می توانند با پذیرفتن Catalyst ، که به شما اجازه می دهد این برنامه های iOS به عنوان برنامه های کامل Mac ، با یک نوار منوی نرمال تر و سایر سازگاری های Mac اجرا شوند ، حتی پا را فراتر بگذارند. (برنامه هایی که Catalyst را اجرا می کنند همچنین بر روی سیستم عامل Mac نصب شده Intel اجرا می شوند که اکثر Mac هایی است که برای چندین سال دیگر کار می کنند.)

در آخر ، من توسعه دهندگان برنامه را تشویق می کنم که به حرف مشتریان خود گوش دهند و درک کنند که برنامه iOS ممکن است گزینه بهتری نسبت به گزینه جایگزین باشد. وقتی برنامه های بسیار خوبی برای این سرویس های iOS وجود دارد ، رانده شدن از یک تجربه بد مبتنی بر وب Mac بسیار بد است. حتی تجربه iOS کمی عجیب و غریب در حال اجرا در یک برنامه مستقل با نگه داشتن آن در برگه Safari ، که به طور تصادفی بسته خواهد شد ، ضرب و شتم می کند.

اپل چه کاری می تواند انجام دهد؟

این فقط برای توسعه دهندگان نیست. اگر اپل بخواهد از برنامه های iOS که روی همه سخت افزارهای آینده Mac استفاده می شود ، استفاده کند ، باید فشار خود را ادامه دهد.

بخشی از این تقویت باید از طرف نرم افزار انجام شود. اپل باید به توسعه Catalyst ادامه دهد و ساخت برنامه هایی که هم در iPad با صفحه کلید جادویی متصل شده و هم Mac کارایی خوبی دارند ، برای توسعه دهندگان iOS آسان تر است. هرچه توسعه دهندگان برای بزرگ جلوه دادن برنامه های خود در طیف وسیعی از دستگاه های اپل کار کمتری انجام دهند ، احتمال انجام کار بیشتر است.

اپل همچنین نیاز به استفاده بیشتر از فناوری خود دارد. برنامه میانبرها یک روش کلیدی برای خودکار کردن ویژگی های iOS است ، اما در Mac وجود ندارد و بسیاری از برنامه های iOS تا زمانی که عملی شوند ، کمی کاربردی تر خواهند بود.

میانبرهای iphone ios 12 سیب

نسخه iOS برای Mac به توسعه دهندگان کمک می کند تا برنامه های iOS خود را به Mac بیاورند.

اما بزرگترین تأثیر اپل ممکن است با تصمیماتی باشد که درباره سخت افزار می گیرد. دلیل عجیب بودن برخی از برنامه های iOS در Mac این است که برای لمس طراحی شده اند ، نه مکان نما و صفحه کلید. معرفی Mac های صفحه لمسی وضعیت Mac را به عنوان سیستم عامل اصلی موس تغییر نمی دهد ، اما حالت های ورودی ورودی دیگری را ارائه می دهد – و سازگاری بهتری را با برخی از برنامه های iOS باز می کند.

و تصور کنید که اگر اپل یک لپ تاپ قابل تبدیل دو در یک ، با صفحه ای که می تواند در پشت آن پیچیده شود و به طور موقت بیشتر شبیه یک iPad شود ، بسازد. بسیاری از کاربران یک لپ تاپ را می خواهند که گاهی اوقات به یک تبلت تبدیل شود ، اما برنامه ها باید در آنجا باشند.

کاری که مصرف کنندگان می توانند انجام دهند

توسعه دهندگان بی ادب هستند. آنها تابستان را با تلاش برای تغییر عمده در macOS Big Sur ، به علاوه انتقال اپل به سیلیکون ، سپری کردند. آنها سزاوار احترام و ادب شما هستند.

با این حال ، اگر یک برنامه iOS مورد علاقه دارید که در Mac شما موجود نیست ، ارزش دارد با این توسعه دهنده مودبانه تماس بگیرید. برای آنها توضیح دهید – با ادب! – چرا می خواهید این برنامه Mac را اجرا کنید و چرا گزینه بهتری نسبت به راه حل Mac امروز آنها است. هرچه توسعه دهندگان جستجو بیشتر بشنوند ، احتمال تقدم عملکرد برنامه iOS خود در Mac بیشتر است.

یک نکته دیگر که باید به خاطر داشته باشید: هر توسعه دهنده iOS کاربر Mac است ، زیرا تنها راه توسعه برنامه های iOS استفاده از Xcode است. این بدان معنی است که اکثر توسعه دهندگان iOS نسبت به کاربران Mac که می خواهند برنامه های iOS مورد علاقه خود در Mac اجرا شوند ، چشم پوشی نمی کنند – زیرا احتمالاً آنها نیز این کار را انجام می دهند.

mac mini xcode سیب

به راحتی می توان فراموش کرد که توسعه دهندگان iOS و iPad نیز کاربران Mac هستند ،

سرانجام ، همه ما باید صبور باشیم. این اولین روزها برای Apple Silicon در Mac است. من از زمان انتشار نسخه اصلی Mac Catalyst در تابستان 2019 با برخی از توسعه دهندگانی که در تلاشند برنامه های iOS خود را به Mac معرفی کنند صحبت کرده ام – و آنها هنوز در آنجا نیستند. نسخه اول Catalyst محدود بود و بسیاری از آنها منتظر نسخه Big Sur بودند. انجام درست آن زمان بر است. من مطمئن هستم که برنامه های بیشتری در راه هستند. اما همه ما نیاز به کمی صبر داریم.

و با این وجود توسعه دهندگان: اگر برنامه شما به خوبی بر روی Mac کار می کند و هیچ دلیل تجاری بزرگی برای منع استفاده از کاربران Mac وجود ندارد ، چرا این کادر را علامت نزنید؟ مشتریان شما احتمالاً از این بابت از شما تشکر خواهند کرد

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر