[ad_1]

بعضی از دارندگان Mac مشاهده می کنند untrusted_cert_title به عنوان یک خطا هنگام تلاش برای نصب مجدد macOS. این مشکل زمانی رخ می دهد که ساعت سیستم Mac به اشتباه تنظیم شده باشد و ممکن است در نهایت با مشکل مرغ و تخم مرغ مواجه شوید: بدون نصب macOS ، هیچ راهی آسان برای تنظیم ساعت وجود ندارد که به شما امکان نصب macOS را بدهد.

برای ایجاد یک اتصال ایمن ، بسیاری از الگوریتم های رمزگذاری به یک ساعت به روز نیاز دارند. سیستم رمزگذاری می خواهد بررسی کند که آیا گواهی دیجیتال که یکپارچگی نرم افزار را تأیید می کند هنوز منقضی نشده است. اگر تاریخ جاسازی شده در گواهی قبل از تاریخ صدور یا پس از تاریخ انقضا باشد ، نرم افزار به درستی ناپدید می شود – و متأسفانه macOS خطایی را بیرون می کشد ، زیرا این امکان هنوز در Mojave در نظر گرفته نشده است. (ممکن است مشکل توسط این مشکل برطرف شود)

برای تنظیم تاریخ در Mac خود ، ابتدا تاریخ و زمان فعلی خود را تنظیم کنید تا آن را برای دستور مورد نظر قالب بندی کنید: شما به روز ماه ، ماه عددی سال (1 تا 12) ، ساعت فعلی در ساعت و دقیقه با استفاده از 24- نیاز دارید. قالب ساعتی و دو رقم آخر برای سال جاری.

در ایالات متحده و هر کشوری که روز ماه معمولاً بعد از ماه ظاهر می شود ، از 15 نوامبر 2020 ، قالب روز ماه (1 تا 31) ، ماه (1 تا 12) ، ساعت (0 23) ، دقیقه (0 تا 59) و سال (20 ، مانند سال 2020). تمام اعدادی که یک رقمی هستند (مانند روز نهم نوامبر) قبل از آنها با 0 پر می شوند ، به طوری که آنها همیشه دو رقمی هستند. به عنوان مثال ، ساعت 13:40. در تاریخ 15 نوامبر سال 2020 ، قالب بندی می شود 1115134020.

در کشورهایی که روز ماه اول است ، روز ماه و ماه سال را تبدیل می کنید: 1511134020 در مثال بالا

اکنون این مراحل را دنبال کنید:

  1. در حالی که Command-R را نگه دارید ، Mac را برای راه اندازی در MacOS Recovery شروع کنید.

  2. وقتی صفحه با انتخاب های مختلف ظاهر شد ، این موارد را نادیده بگیرید و انتخاب کنید پایانه از جانب خدمات رفاهی منو.

  3. دقیقاً موارد زیر را وارد کنید و Return را فشار دهید ، و ترتیب 10 رقمی تاریخ هایی را که در بالا فهمیدید جایگزین کنید: date 1115134020

  4. اگر دستور به درستی وارد شود ، ترمینال خطی را تولید می کند که چیزی شبیه به این را خواند: Sun Nov 16 13:40:00 PST 2020.

  5. انتخاب کنید ترمینال> خروج.

  6. از پنجره اصلی بازیابی ، کلیک کنید دوباره نصب کنید macOS و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به س fromال خواننده Macworld ، Tayla است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر