[ad_1]

اپل سخت تلاش می کند تا سرویس اشتراک موسیقی خود را بدست آورد ، تا جایی که iTunes را با macOS 10.15 Catalina در سال 2019 از بین ببرد و چندین برنامه از جمله یکی به نام Music را جایگزین کند.

اما اگر در Apple Music مشترک شوید ، می توانید متوجه شوید که نمی توانید خرید موسیقی ، فقط به آن گوش دهید اپل فقط مانند فروشگاه iTunes فقط برای خرید نام iTunes را حفظ کرده و هنگام فعال بودن اشتراک Apple Music ، نمایش نتایج پیش فرض را غیرفعال می کند. (من بعد از مشترک شدن در بسته جدید Apple One با خانواده ام تماس گرفتم و دیگر هیچ یک از ما در فروشگاه iTunes فعال نبودیم.)

تعمیر آسان:

  1. برنامه Music را باز کنید.
  2. انتخاب کنید موسیقی> تنظیمات برگزیده و General را انتخاب کنید.
  3. فروشگاه iTunes را بررسی کنید.
  4. کلیک باشه.
فروشگاه موسیقی mac911 itunes خرید نمایش IDG

برنامه Music نتایج را بدون فروشگاه iTunes (در بالا) نشان می دهد ، مگر اینکه کادر موارد دلخواه را علامت بزنید. سپس این فرصت را دارید که نتایجی را که می توانید خریداری کنید مشاهده کنید (در زیر).

اکنون می توانید موسیقی های موجود در کتابخانه ، Apple Music و iTunes Store یا فقط یکی از این سه مورد را جستجو کرده و آن را خریداری کنید.

  • از جعبه جستجو در گوشه بالا سمت چپ استفاده کنید و روی تب iTunes Store کلیک کنید
  • هنگام مشاهده آلبوم یا آهنگ ، روی دکمه … (بیشتر) در سمت راست لیست آن یا لایه روی جلد آلبوم کلیک کنید و مشاهده در فروشگاه iTunes را انتخاب کنید. (این گزینه فقط برای آهنگ ها و نه کل آلبوم نشان داده می شود)

این مقاله Mac 911 به س fromالی از خوانندگان Macworld Lynn پاسخ می دهد.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir