[ad_1]

آسان است که با چندین شناسه اپل که به مرور زمان ایجاد می شوند ، از جمله کاربران قدیمی Mac که در ابتدا دارای یک حساب ابری و یک حساب فروشگاه موسیقی iTunes بودند ، آسان است که هر دو برای جدا کردن شناسه های Apple مهاجرت کرده اند. مدیریت این امر به ویژه با استفاده از رسانه و خرید ، دسته جمعی که اپل برای همه چیزهایی که می توانید از آنها بخرید ، استفاده می کند دشوار است.

در macOS 10.14 Mojave و نسخه های قبلی شفافیت زیادی در مورد اینکه چه حساب هایی برای چه منظور استفاده شده است وجود نداشت. شما باید هر برنامه را با یک حساب پیوندی مانند App Store و iTunes راه اندازی کنید و تنظیمات حساب خود را بررسی کنید. در برخی موارد ، برای بررسی اشتراک های خود نیز باید تنظیمات حساب خود را بررسی کنید.

پنجره mac911 با شناسه سیب منحصر به فرد IDG

صفحه Apple ID نشان می دهد که چه حساب هایی برای خرید رسانه و رسانه استفاده می شود. در این مثال ، فقط یک.

پنجره mac911 با چندین شناسه شناسه اپل IDG

در اینجا از دو حساب مالتی مدیا و خرید استفاده شده است و یک منوی بازشو در صفحه نشان می دهد که کدام برنامه ها با کدام حساب ها مرتبط هستند.

با شروع 10.15 کاتالینا ، macOS چیزی شبیه خلاصه ای از نحوه مطابقت چندین حساب با برنامه ها و فروشگاه ها را در صفحه تنظیمات برگزیده Apple ID نشان می دهد. کلیک رسانه و خرید در نوار ناوبری سمت چپ ، و صفحه نشان می دهد که کدام اپل آیدی یا شناسه برای کدام برنامه ها استفاده می شود. اگر بیش از یک مورد وجود داشته باشد ، پانل یک منوی بازشو را نمایش می دهد.

خوشبختانه ، این به شما آرد سوخاری می دهد که باید دنبال کنید تا حساب خود را در یک حساب ادغام کنید. این ستون در سپتامبر 2020 برای راه اندازی شناسه دوم Apple Media و Shopping ، همه برنامه ها و منوها را برای استفاده از سیستم خارج شدن از یک حساب موجود و ورود به سیستم با یک حساب دیگر لیست می کند.

توجه داشته باشید که اپل به شما اجازه نمی دهد خریدها را بین شناسه های اپل منتقل کنید ، بنابراین با رفتن به یک مورد دیگر ، خریدهای انجام شده در حساب هایی که دیگر از آنها استفاده نمی کنید رد می شود. اگر این خریدها همگام سازی می شوند ، معمولاً تلاش برای دستیابی به آنها نیاز است که رمز ورود Apple ID مربوط را وارد کنید ، اما گاهی اوقات این محتوا به هیچ وجه کار نمی کند.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که توسط خواننده Macworld خوشی ارسال شده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر