[ad_1]

ما در جهانی زندگی می کنیم که داده های مربوط به آنچه شما انجام می دهید بسیار ارزشمند است و افرادی که این داده ها را می خواهند دائما به دنبال راه هایی برای جمع آوری آن هستند. ایمیل شما یک منبع ارزشمند است و ممکن است ایمیل های شما با تصویری جاسازی شده باشد که عملاً نامرئی است و می تواند برای ردیابی استفاده شود. این می تواند پیامی باشد که توسط یک شرکت عظیم الجثه ، یک شرکت کوچک با استفاده از سرویس لیست پستی برای مدیریت پخش های خود ارسال می شود ، یا شخصی با استفاده از نرم افزار پستی که برای تعبیه ایمیل ردیابی طراحی شده است.

پیکسل های ردیابی تعبیه شده در ایمیل ها به فرستنده این امکان را می دهد تا با هر بار باز شدن پیام ، از هر تاریخ و زمان پیگیری کند و در صورت باز ارسال ایمیل ، آنها را آگاه می کند. بی بی سی گزارش می دهد که بیشتر ایمیل ها از قبل حاوی چنین ردیاب هایی هستند.

اپل برای جلوگیری از این امر فقط یک راه حل نادرست ارائه می دهد:

  • در macOS در برنامه نامه ، را انتخاب کنید نامه> تنظیمات> مشاهده و علامت “بارگیری محتوای از راه دور در پیام ها” را بردارید.

  • در iOS و iPadOS به تنظیمات> نامه و بارگیری تصاویر از راه دور را غیرفعال کنید.

تصاویر mac911 zip macos IDG

می توانید Apple Mail را پیکربندی کنید تا هیچ تصویر پیش فرض بارگیری نشود.

برای هر پیامی که مشاهده می کنید و پیوندی به تصاویر دارد (نه آنهایی که به عنوان پیوست در پیام تعبیه شده اند) ، می توانید روی بارگیری محتوای از راه دور کلیک کنید یا روی بارگیری همه تصاویر ضربه بزنید. اما این عملکردها تفاوتی بین بارگذاری تصاویر ندارند و همه چیز را بازیابی می کنند ، از جمله تمام پیکسل های ردیابی که شما ترجیح می دهید مسدود کنید.

افزونه مسدود کردن رایگان Apple Mail برای macOS ، MailTrackerBlocker ، از بارگیری تصاویر از سایت های مختلف شناخته شده جلوگیری می کند.

صندوق پستی mac911 تصاویر را امکان پذیر می کند IDG

صندوق پستی انتخاب کاملی از دامنه هایی را که اجازه می دهید تصاویر بارگیری شوند ارائه می دهد.

همچنین می توانید نرم افزار ایمیل شخص ثالث را انتخاب کنید که دارای گزینه های مختلف بارگذاری تصویر باشد. به عنوان مثال ، اگر از postbox در macOS استفاده می کنید ، می توانید بارگیری همه تصاویر از راه دور را غیرفعال کنید و سپس با استفاده از کنترل های پیام می توانید تصاویر را از دامنه ها و زیر دامنه های خاص بارگیری کنید. (من از یک برنامه پستی قدیمی استفاده می کنم که فقط برای متن است – به هیچ وجه نمی تواند تصاویر را بارگیری کند ، اما به Mojave و نسخه های قدیمی تر احتیاج دارد.)

همچنین گزینه جامع تری نیز وجود دارد که مشترک شدن در سرویس فایروال VPN است که برای جلوگیری از ردیابی و محافظت از حریم خصوصی طراحی شده است. Firewall Guardian و VPN برای iOS / iPadOS با توجه به افشای فروشگاه App ، اطلاعات مشتریان خود را جمع نمی کند و ردیاب های مورد استفاده در ایمیل ، برنامه ها و وب سایت ها را مسدود می کند. این مقدار برای هر دستگاه 0.99 دلار در روز ، ماهانه 9.99 دلار یا هر سال برای 99 دستگاه 99.99 دلار است که از همان حساب iCloud استفاده می کنند و مانند VPN برای محافظت از شبکه محلی کار می کند.

Lockdown Privacy نرم افزاری را برای iOS / iPadOS و macOS ارائه می دهد و دارای یک فایروال رایگان است که انواع ردیاب ها را از جمله موارد استفاده شده در ایمیل ها مسدود می کند. این شرکت برنامه های خود را به روز نکرده است ، زیرا اپل نیاز به افشای حریم خصوصی جدید در App Store دارد ، اما این شرکت اظهار داشت که دیوار آتش اطلاعات را جمع آوری نمی کند. افزودنی VPN از همان شرکت به اشتراک پولی احتیاج دارد که از 4.99 دلار در ماه برای iOS / iPadOS و 9.99 دلار برای سیستم عامل های دسک تاپ و موبایل با هم شروع می شود ، اما نیازی نیست.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر