[ad_1]

از آنجا که ما در macOS در بسیاری از مکانها از متن تلطیف شده استفاده می کنیم (از جمله هنگام کپی کردن از صفحه وب) ، ناامید می شوید وقتی می خواهید آن را بدون استفاده از قلم اصلی (یا مشابه) به اندازه سند یا ایمیل وارد کنید. قلم ، اریب یا لاتین ، تورفتگی ها ، عناصر لیست کتیبه ها یا سایر عناصر.

در اینجا چند روش برای کپی کردن متن سبک شده و جایگذاری آن بدون قالب بندی آورده شده است.

از موارد منوی Paste and Match Style در برنامه های Apple استفاده کنید. بیشتر نرم افزارهای اپل که از افزودن متن پشتیبانی می کنند به شما امکان انتخاب می دهند ویرایش> چسباندن و مطابقت سبک، که بیشتر قالب بندی را از متن در کلیپ بورد حذف می کند و با هر سبکی در نقطه درج جایی که قرار می دهید مطابقت دارد. با این حال ، اگرچه برخی از سبک ها را حذف می کند ، اما همه را حذف نمی کند.

mac911 یک کلمه خاص را بدون قالب بندی وارد کنید IDG

Word گزینه ای را برای جایگذاری متن بدون قالب بندی ارائه می دهد.

در Microsoft Word ، از یکی از چندین دستور paste استفاده کنید. ورد پیشنهاد می کند ویرایش> چسباندن و مطابقت قالب بندیمانند صفحات و سایر نرم افزارهای اپل. اما همچنین وجود دارد ویرایش> چسباندن ویژه مجموعه ای از گزینه ها که شامل متن غیر قالب بندی شده است. با این کار تمام ویژگی های متن غنی حذف می شود.

برای جایگذاری از ویرایشگر متن استفاده کنید ، سپس نتایج را کپی کنید. بسیاری از برنامه ها از قالب بندی متن غنی پشتیبانی نمی کنند. قرار دادن متن در یکی از این برنامه ها همه سبک ها و قلم ها را از بین می برد. سپس می توانید همین بخش از متن را کپی کرده و حالت آن بدون مدل شود. از قضا ، TextEdit بسته MacOS هیچ گزینه ویرایشی … فقط متن را ارائه نمی دهد. به جای آن BBEdit را امتحان کنید. (اگرچه به عنوان یک نسخه آزمایشی 30 روزه برای نسخه پولی بارگیری می شود ، اما پس از 30 روز استفاده از آن همچنان آزاد است و فقط مجموعه محدودتری از ویژگی های ویرایش متن را دارد.)

خمیر فیلتر mac911 pastebot IDG

با Pastebot می توانید قالب بندی را در میان فیلترهای دیگر حذف کنید.

Pastebot را بگیرید. ابزار Pastebot از Tapbots در سال 2016 پنج موش را از من بررسی کرد و همچنان بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره من است. می توانید یک میانبر صفحه کلید تنظیم کنید تا کلیپ بورد فعلی را به عنوان یک متن ساده و بدون فرمت تنظیم کنید ، کاری که من 50 بار در روز انجام می دهم. و می توانید میانبرهای دیگری تنظیم کنید یا از یک عملکرد فیلتر برای تغییر شکل متن در کلیپ بورد قبل از چسباندن استفاده کنید.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به س fromال خواننده Macworld است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از س questionsالاتی را که اغلب از ما پرسیده می شود ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها ، جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول فوق العاده ما را بخوانید تا ببینید آیا س yourال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر