[ad_1]

اپل سال 2021 را با پایان سال 2020 آغاز کرد: با صدای بلند. اگرچه ما در سال 2021 هنوز هیچ نسخه سخت افزاری دریافت نکرده ایم ، اپل سال را به طرز خارق العاده ای آغاز کرد و سه ماهه رکورد را با درآمد عظیم 111 میلیارد دلاری پشت رشد دو رقمی در هر گروه محصول اعلام کرد. وی همچنین روشهای استفاده از طرح نژادی و برابری 100 میلیون دلاری خود را تشریح کرد ، از جمله ساختمان Propel Center ، “اولین مرکز جهانی نوآوری و یادگیری” در آتلانتا.

اما هنگامی که تقویم به فوریه تغییر کرد ، در اینجا همه محصولات ، به روزرسانی های نرم افزار ، نمایش های تلویزیونی و نسخه های منتشر شده ای است که اپل در ماه برنامه ریزی می کند ، همراه با مواردی که امیدواریم قبل از ماه مارس ببینیم.

محصولات جدید

اپل واچ سری 6

هفته گذشته ، اپل اعلام کرد که برای بزرگداشت ماه تاریخ سیاه ، نسخه محدود جدید Apple Watch Series 6 در ماه فوریه در دسترس خواهد بود. این ساعت یک مدل آلومینیومی به رنگ خاکستری فضایی است که در قسمت پشت آن عبارت “Black Unity” وجود دارد و همراه با یک باند ورزشی سیاه-قرمز-سبز ویژه است که “ادای احترام به سنت غنی و صنایع دستی لحاف را در جامعه سیاه و جشن می گیرد. رنگ های پرچم پان آفریقایی. “برای اولین بار ، اپل نسخه ویژه ای از ساعت اپل را ارائه می دهد که 10 هزار دلار قیمت دارد و تقریباً قطعه کالاهای جمع آوری شده است.

گروه ورزشی Black Unity

اگر نمی خواهید 399 دلار برای اپل واچ جدید هزینه کنید ، Black Sport Unity Sport به طور جداگانه در دسترس است. اپل فروش باند را در ماه فوریه آغاز خواهد کرد ، اما در سال 2021 عرضه خواهد شد. مانند باند پراید که سال گذشته منتشر شد ، باند Black Unity به صورت دستی از قطعات جداگانه فلوروئلاستومر سیاه ، قرمز و سبز مونتاژ می شود ، بنابراین دو باند وجود نخواهد داشت بنابراین. به قیمت 49 دلار فروخته می شود.

به روزرسانی های برنامه و نرم افزار

IOS 14.5 و iPadOS 14.5

اپل به تازگی iOS 14.4 را در اواخر ژانویه منتشر کرد ، اما اولین نسخه بتا iOS 14.5 به زودی ارائه می شود. اپل در حال حاضر یکی از ویژگی های مهم جدید ردیابی تبلیغات را آزار می دهد که باید هنگام ورود به هفته اول یا دوم فوریه در بتا توسعه دهنده ظاهر شود و بلافاصله پس از آن بتا عمومی منتشر شود.

macOS Big Sur 11.2

Big Sur 11.2 در حال حاضر در مرحله سوم بتا قرار دارد ، بنابراین احتمالاً در ماه فوریه برای عموم منتشر خواهد شد. هیچ ویژگی جدیدی برای گفتگو وجود ندارد ، اما شما باید تمام اشکالاتی را که برای M1 Mac جدید شما دردسرساز هستند له کنید. نکته قابل توجه ، به روزرسانی همچنین لیست انصراف را غیرفعال می کند ، که به برنامه های خود اپل اجازه می دهد دیوارهای آتش شخص ثالث و برنامه های VPN را دور بزنند.

رمزهای عبور iCloud برای برنامه افزودنی Chrome

در اواخر ژانویه ، اپل برنامه iCloud خود را برای ویندوز 10 با برخی رفع اشکال ها و تغییر رابط به روز کرد ، اما یک ویژگی وجود دارد که برای راه اندازی کاملاً آماده نبود: رمزهای عبور iCloud. در داخل بخش «گذرواژه‌ها» برنامه ، یک سوئیچ جدید برای دسترسی به جاکلیدی iCloud شما وجود دارد ، اما هنوز عملکردی ندارد. بلکه از شما می خواهد که پسوند iCloud Passwords را برای Chrome بارگیری کنید ، که هنوز در دسترس نیست. اما اکنون هر روز انتظار آن را داریم.

خدمات

Apple TV +

نمایش اسنوپی

جدیدترین خاصیت بادام زمینی سیب نمایش اسنوپی، با توجه به Deadline ، در 5 فوریه با مجموعه ای از قسمت های متشکل از سه کارتون هفت دقیقه ای به زمین نشست. کل فصل احتمالاً یک باره بر اساس نسخه های قبلی Apple برای کودکان در Apple TV + پخش می شود.

خدمتگزار

فصل دوم هیجان توسط M. Night Shyamalan خدمتگزار اولین بار در 15 ژانویه برگزار شد. قسمت های 4 تا 7 جمعه فوریه پخش می شود.

از دست دادن آلیس

اپل جدیدترین سری خود را منتشر کرده است از دست دادن آلیس در 22 ژانویه با سه قسمت اول. قسمت های جدید جمعه فوریه پخش می شوند و در پایان فصل در 26 فوریه به اوج خود می رسند.

نقشه های اپل

در طول ماه فوریه ، اپل متصدیان راهنمای نقشه های اپل را ارائه می دهد که با همکاری EatOkra ، متعلق به Black Directory ، متعلق به یک فهرست تجاری مستقر در بروکلین ، نیویورک ، ایجاد شده است. در حمایت از شهرها ، مشتریان می توانند با استفاده از راهنماها ، رستوران های سیاه پوست را در جوامع محلی خود پیدا و حفظ کنند.

شایعات

اپل به ندرت محصولات جدید خود را در ماه فوریه معرفی می کند – شما نباید به فوریه 2013 برگردید ، زمانی که MacBook Pro یک تازه سازی دریافت کرد – اما پس از اینکه اپل در اواخر دسامبر هدفون AirPods max 549 دلاری را منتشر کرد ، همه چیز ممکن است. تعداد زیادی محصول وجود دارد که ما انتظار داریم در نیمه اول سال 2021 وارد بازار شوند ، که هر یک ممکن است یک صبح فوریه در وب سایت اپل ظاهر شود:

برچسب های هوا

شایعات دیرینه اپل در مورد ردیاب های بلوتوث طی 18 ماه گذشته اطلاعات مربوط به هر رویداد و اطلاعیه اپل را دریافت کرده اند. بنابراین همه می توانند زمان و آیا واقعاً فرود بیایند را حدس بزنند.

iPad Pro

گفته می شود که اپل در حال کار بر روی یک تازه سازی جزئی از iPad Pro است که تراشه های A14 و 5G را به تبلت پرچمدار خود می آورد ، که احتمالاً مانند به روزرسانی سال گذشته در یک بیانیه مطبوعاتی منتشر خواهد شد. انتظار ما این است که در ماه مارس برگزار شود ، اما شما هرگز نمی دانید که چه موقع ممکن است اپل با یک غافلگیری روبرو شود.

AirPods

هدفون های بی سیم اصلی و همه جا حاضر اپل بیش از یک سال است که شاهد بروزرسانی نیستند و شایعات زیادی در مورد تولید مدل های جدید وجود دارد که می توانند در هر زمان وارد بازار شوند. سرانجام ، AirPods Pro همانند نسل دوم AirPods در مارس 2019 ، در پایان ماه اکتبر بدون سر و صدا به زمین نشست. بنابراین شما هرگز نمی دانید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر