[ad_1]

به غیر از Black Watch Unity Apple Watch ، ممکن است در ماه فوریه هیچ محصول جدیدی دریافت نکرده باشیم ، اما هنوز ماه پرکاری بود. نکته قابل توجه ، ما برای اولین بار iOS 14.5 را دیدیم و به عنوان یک بروزرسانی بزرگ در حال شکل گیری است ، با یک ویژگی جدید که به شما امکان می دهد قفل آیفون خود را با Apple Watch ، صفحه شارژ iPad iPad و ده ها شکلک جدید باز کنید. اما مارس می تواند حتی بزرگتر باشد ، با شایعاتی در مورد محصولات جدید در راه است.

شایعات محصولات جدید

ما به طور قطع چیزی نمی دانیم ، اما بر اساس شایعات و گمانه زنی ها ، حداقل چند نسخه سخت افزاری جدید در ماه مارس دریافت خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که سال گذشته ما مک بوک ایر و آیپد پرو جدید ، یک سال پیش نسل دوم AirPods و طیف جدیدی از خدمات و همچنین تازه سازی iMac ، iPad mini و iPad Air و همچنین در سال 2018 اپل منتشر شد. یک آیپد 9.7 اینچی جدید با پشتیبانی از Apple Pencil. بنابراین یک فرصت خوب پیش می آید. آنچه ما فکر می کنیم می توانیم بدست آوریم:

برچسب های هوا

نزدیک به دو سال است که در مورد رقبای Apple Tile چیزی می شنویم ، اما شایعات اخیر نشان می دهد که آنها واقعاً در این ماه به زمین می آیند. با توجه به نشت ، آنها دستگاه های کوچک گرد بلوتوثی هستند که به مواردی مانند کلیدها و کیف ها حمله می کنند تا در صورت گم شدن آنها را پیدا کنید. آنها برای ردیابی دقیق دقیق مکان ، به احتمال زیاد تراشه نوار فوق العاده گسترده آیفون را لمس می کنند.

iPad Pro

ما آخرین بار در ماه مارس گذشته به روزرسانی برای iPad Pro دریافت کردیم ، اما از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است. اگرچه به روزرسانی آینده احتمالاً جزئی خواهد بود ، اما گزارش شده است که سرعت تراشه آیپد با تراشه A14 در اتصال آیفون 12 و 5G تسریع می شود. برخی شایعات همچنین حاکی از آن است که این تبلت پرچم دار ممکن است از یک صفحه مینی LED جدید برخوردار باشد ، اما این احتمالاً تا اواخر سال ظاهر نخواهد شد.

AirPods

تقریباً دو سال از دریافت به روزرسانی AirPods می گذرد و شایعات زیادی در مورد مدل های جدید در حال تولید است. یک عکس اخیر ساقه های کوتاه تری را برای جوانه های نمادین نشان می دهد و شایعات دیگر حاکی از آن است که از بین بردن موش ها نیز می تواند زمینه را برای مدل ارزان تر فراهم کند.

به روزرسانی های برنامه و نرم افزار

iOS 14.5 و iPadOS 14.5

اپل iOS 14.5 بتا را در ماه فوریه منتشر کرد و اکنون در بتا دوم خود قرار دارد. توسعه در طول ماه ادامه خواهد داشت و این احتمال وجود دارد که نسخه گسترده آن قبل از پایان ماه مارس به دستگاه ها برسد ، به خصوص اگر iPad Pro جدید وارد شود. برخی از ویژگی های عالی جدید وجود دارد: برنامه ها اکنون نیاز به اجازه استفاده از دستگاه های ردیابی تبلیغات شخص ثالث دارند ، شما می توانید قفل تلفن خود را با Face ID در حالی که ماسک و Apple Watch دارید (که به watchOS 7.4 نیاز دارد) باز کنید و شاید از همه مهمتر ، آرم اپل هنگام راه اندازی مجدد iPad در یک ایستگاه docking ، افقی باشد.

macOS Big Sur 11.3

مانند iOS 14.5 ، اپل در آستانه انتشار macOS Big Sur 11.3 است که اخیراً نسخه دوم بتا را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است ، بنابراین ممکن است در ماه مارس بر روی Mac شما قرار بگیرد. ویژگی های جدید تقریباً به اندازه iOS 14.5 وجود ندارد ، اما یک صفحه اصلی Safari قابل تنظیم جدید و همچنین قابلیت مرتب سازی و چاپ یادآوری ها ، از جمله تغییرات دیگر ، خواهید داشت.

خدمات

Apple TV +

اپل معمولاً جمعه ، نیمه شب به وقت شرقی نمایش ها ، فیلم ها و قسمت های جدیدی را برای Apple TV + منتشر می کند. شما می توانید لیست کامل همه نمایش ها ، سریال ها و فیلم های Apple TV + (از جمله پروژه های آینده) را در لیست نمایش های Apple TV + مشاهده کنید.

گیلاس

تام هالند در این درام درباره مبارزات یک پزشک ارتش با PTSD با کارگردانان آنتونی روسو و جو روسو متحد شد.

برای همه بشریت

اپل پخش فصل دوم درام ناسا “برای بشریت” را از 19 فوریه آغاز کرد. قسمت های 3-6 جمعه مارس پخش می شود.

خدمتگزار

فصل دوم هیجان توسط M. Night Shyamalan خدمتگزار اولین بار در 15 ژانویه برگزار شد. فینال فصل در 5 مارس پخش می شود.

Apple Arcade

اپل روز جمعه بازی های جدیدی را برای Apple Arcade راه اندازی می کند ، اما خیر هر کس جمعه با یک بازی جدید یا یک بروزرسانی قابل توجه مشخص شده است. برای مشاهده لیست کاملی از بازی های Apple Arcade و جزئیات بیشتر درباره این سرویس ، س FAالات متداول Apple Arcade را بررسی کنید.

پازل SP در 5 مارس وارد می شود! NG و چندین بازی به زودی از جمله Cozy Grove ، Farm It و Wonderbox ارائه می شوند. حداقل بعضی از آنها را احتمالاً در ماه مارس خواهیم دید.

یک ماه از تاریخ زنان

ساعت اپل

به مناسبت روز جهانی زن در 8 مارس ، اپل یک نشان محدود به همه دارندگان اپل واچ که تمرین 20 دقیقه یا بیشتر را ضبط می کنند ، ارائه می دهد.

تناسب اندام سیب +

علاوه بر کلاسهای عادی ، هر قسمت از Time to Walk هر دوشنبه در ماه مارس می رسد و اگر مشترک شوید به طور خودکار در Apple Watch شما بارگیری می شود. این قسمت ها شامل مهمانان مختلفی می شود که درباره زندگی خود هنگام راه رفتن در بیرون یا مکان های مهم صحبت می کنند. می توانید قسمت های جدید را در برنامه Workout پیدا کنید.

نقشه های اپل

اپل تاریخ زنان Monrh را در ماه مارس جشن می گیرد ، اپل متولیان راهنمای نقشه های اپل را که با همکاری Altas Obscura ، Complex ، راهنمای Michelin ، HER و شهرهای خیابان هنر ایجاد شده است ، ارائه می دهد تا بر مجسمه های زنان قابل توجه در تاریخ و رستوران ها با مشارکت یک زن با سرآشپزهای ستاره میشلن و ستاره های در حال ظهور.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir