[ad_1]

در اوایل سال گذشته ، غول امنیتی ADT LifeShield را خریداری کرد ، یک مارک امنیتی در خانه که در طول زندگی 16 ساله خود چندین بار صاحب خود را تغییر داد قبل از اینکه به جیب صاحب فعلی خود بیفتد. LifeShield با این بازرسان موفق به گریز نشد – من در پایان سال 2018 2.5 ستاره به آن دادم – و به نظر می رسد ADT با این رتبه بندی موافق است. هنگامی که ADT جانشین خود را در CES در ژانویه 2020 اعلام کرد ، بی سر و صدا کشته شد و سرانجام معاون LifeShield ، Blue از ADT ، در اینجا است.

دو سال برای یادگیری از اشتباهات گذشته زمان طولانی است و مطمئنا ADT بسیاری از مواردی را که باعث شده LifeShield چنین پیشنهادی مشکل ساز داشته باشد ، درک کرده است. برای مبتدیان ، کل مدل تجارت تغییر کرده است. سخت افزار LifeShield اساساً رایگان بود. در عوض، شما آن را به عنوان بخشی از یک $ 30 تا $ 40 در هر برنامه پایش ماه است که شما در مدت سه سال قفل شده بودند پرداخت می شود.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین سیستم های خانه هوشمند TechHive است ، جایی که می توانید بررسی محصولات رقابتی و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که باید هنگام خرید این نوع محصولات در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

Blue از ADT رویکرد کاملاً مخالفی را به کار می برد. شما سخت افزار را از جلو خریداری می کنید (و به جای اجاره آن را در اختیار دارید) و نظارت حرفه ای کاملاً اختیاری است. اگر تصمیم دارید به نظارت حرفه ای – همان سرویسی که با سیستم سنتی ADT می گیرید – ارتقا پیدا کنید ، 20 دلار است. در هر ماه ، بدون قرارداد طولانی مدت.

آبی از سیستم adt starter plus ADT

سیستم 300 دلاری Blue by ADT Starter Plus شامل یک توپی ، چهار سنسور درب / پنجره و دو حسگر حرکت است. ADT علاوه بر کیت استارتر ، چندین جز additional اضافی از جمله دوربین را نیز ارسال کرد.

Blue توسط ADT در چندین بسته موجود است. سیستم 300 دلاری استارتر پلاس که شرکت من برای من ارسال کرده شامل ایستگاه پایه (شامل صفحه کلید و آژیر عددی) ، چهار سنسور درب / پنجره و دو حسگر حرکت است. آنها همچنین من دو سنسور سیل (اضافی $ 35 هر)، یک دوربین زنگ، دوربین داخلی، و یک دوربین در فضای باز ارسال می شود. قیمت این سه دستگاه 200 دلار به عنوان افزودنی است. بنابراین ، کل هزینه سیستم ، همانطور که بررسی شد ، 970 دلار خواهد بود. این ارزانترین هزینه برای یک سیستم امنیتی نیست که خودتان آن را انجام دهید ، اما بی شرمانه نیست. به علاوه شما فقط می توانید با اصول اولیه شروع کنید و به مرور زمان اجزای اضافی را اضافه کنید همانطور که بودجه شما اجازه می دهد.

برای شروع کار با Blue توسط ADT ، و با شروع بسته بندی ، مقداری تلاش لازم بود. مانند LifeShield ، Blue به شدت بسته بندی می شود ، به نظر می رسد هر یک از اجزا در جعبه و کیسه مخصوص خود قفل شده است ، بی نهایت. من مجبور شدم شش جعبه یا درج مختلف را باز یا حذف کنم تا به آداپتور برق توپی برسم – و این فقط اولین جز component است. من همه چیز را در مورد ایمن نگه داشتن محصولات هنگام حمل و نقل می دانم ، اما این خیلی زیاد است.

پسر adt hub بن پترسون / IDG

Blue by ADT دارای یک صفحه کلید عددی در بالا برای فعال / غیرفعال کردن سیستم است. همچنین این هاب دارای یک آداپتور Wi-Fi به همراه رادیوی Z-Wave است.

وقتی سرانجام همه چیز را بدون جعبه بدست آوردم ، بلافاصله با بزرگترین مشکل خود در سیستم مواجه شدم. پس از ثبت نام ، ارتقا firm سیستم عامل به هاب باعث مسدود شدن آن تا حدی شد که من اصلاً نمی توانم با آن تعامل داشته باشم. ADT به شما امکان می دهد سیستم خود را از طریق یک مرورگر وب و همچنین برنامه تلفن همراه آن مدیریت کنید ، بنابراین پس از توقف پاسخ برنامه ، سعی کردم از طریق رایانه با دستگاه کار کنم. افسوس که همه چیز از اینجا به سمت جنوب پیش رفت.

اضافه شدن سنسورها نامنظم شد و سیستم شروع به تکثیر آنها کرد تا جایی که اخیراً چهار کلون از همان سنسور سیل در سیستم ظاهر شد. من این مسئله را با پشتیبانی فنی در نظر گرفتم و حتی آنها نتوانستند قطب کارخانه را بازیابی کنند. سرانجام آنها مجموعه ای كاملاً جدید از همان م meلفه هایی را كه من در تست خود شروع كردم برای من ارسال كردند.

آبی از برنامه adt 3 کریستوفر صفر / IDG

رابط اصلی این اطمینان را می دهد که فعالیت سنسورها از بین رفته و همچنان از دوربین های شما قاب می شود.

بعد از باز کردن بسته بندی مجدد همه چیز ، هنگام به روزرسانی میان افزار هاب جایگزین ، عصبی شدم هم باعث قطع شدن برنامه Blue by ADT شد ، هرچند که من 45 دقیقه منتظر بودم تا به روزرسانی کامل شود. من سرانجام برنامه را رها کردم ، آن را مجدداً راه اندازی کردم و دوباره امتحان کردم ، و در دومین تلاش خود ، به روزرسانی با موفقیت انجام شد و توانستم همانطور که در نظر داشتم با دستگاه تعامل داشته باشم.

هنگام کار با Blue توسط ADT ، من به سرعت دریافتم که یکی از بهترین ویژگی های LifeShield را حفظ کرده است: سنسورها از قبل جفت شده اند ، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که صفحه پلاستیکی را که باتری را مسدود می کند حذف کنید ، و آنها به سرعت فقط با چند ضربه در برنامه ظاهر می شود. برخی از دستورالعمل های گمراه کننده وجود دارد – این برنامه به شما می گوید که باتری را در یک سنسور قرار دهید ، اگرچه از قبل نصب شده است ، اما در غیر این صورت کار بسیار ساده ای است. نکته حرفه ای: حسگرها همچنین با روشن شدن ، سیستم عامل خود را به طور خودکار بروزرسانی می کنند ، بنابراین قبل از شروع کار با هرگونه تنظیمات و تنظیمات پیشرفته ، 15 تا 30 دقیقه به آنها فرصت دهید تا تنظیم شوند.

در بیشتر موارد ، من دریافته ام که محصولات امنیتی Blue by ADT موثر و توانمند هستند. هاب و دوربین ها از Wi-Fi 2.4 گیگاهرتز برای اتصال به روتر شما استفاده می کنند ، در حالی که همه سنسورها از پروتکل Z-Wave برای ارتباط با هاب استفاده می کنند. (همانند سایر سیستم های Z-Wave مانند Vivint و Abode ، می توانید دستگاه های اضافی Z-Wave را با کمترین نتیجه به هاب وصل کنید.)

تنها مشکل بزرگی که در کار روزانه با آن روبرو شدم سکسکه با سنسور درب بود که هنگام باز شدن آن را تشخیص می داد اما هنگام بسته شدن این مشکل را تشخیص نمی داد. این در نهایت منجر به سیگنال ثابت در برنامه شد که در را باز می گذارد ، البته نه. تعدادی از ختم اجباری (و باز مجبور / بسته شدن درب ها) چیز است، اما حل مشکل نگه داشته تکرار در سراسر آزمایش من. بعداً ، من با دوربین داخلی مشكل مشابهی داشتم كه ناگهان آفلاین شد و یك چرخه برق را مجبور كرد تا دوباره آن را برگرداند. مشکل عمده دیگر من با نرم افزار این است که آن را معمولا می توان بی ثبات می شود، یخ را به طور کامل در زمان های تصادفی، و نیاز به خاموش کردن مجبور به بهبود می یابند. هیچ یک از اینها مشکل اساسی نیست ، اما هنگام جستجوی یک سیستم امنیتی ، بیشتر کاربران خواستار قابلیت اطمینان مطلق یا نزدیکترین حد ممکن به آن هستند.

علاوه بر این مشکلات ، توپی معمولاً در گرفتن فعالیت از طریق سنسور حرکت و دوربین هیچ مشکلی نداشت و سنسور سیل به سرعت من را از زمان وجود آب آگاه می کرد. هشدار یکی از کارهایی است که Blue توسط ADT به بهترین وجه انجام می دهد. هنگامی که سنسور سیل فعال می شود ، به عنوان مثال ، سنسور شروع به بوق می کند ، هاب بوق می زند ، یک اعلان فشار به تلفن شما ارسال می شود ، و یک ایمیل ارسال می شود ، همه به طور پیش فرض پیام رسانی متنی نیز یک گزینه است و نظارت حرفه ای می تواند یک لایه امنیتی دیگر را به اضافه آن اضافه کند. بسیاری از این اطلاعیه می تواند غیر فعال اگر بیش از حد بسیاری وجود دارد، اما شما نیاز به حفاری به برنامه برای پیدا کردن همه گزینه های مختلف.

1 محفظه داخلی و زنگ دار خاکستری مروارید ADT

ADT سه دوربین را ارائه می دهد – مدل داخلی و خارجی ، به علاوه زنگ ویدئو – به عنوان موارد اضافی به سیستم امنیتی خانه آبی Blue.

دوربین های آبی اگر دستگاه های 1080p کمی گران قیمت با میدان دید 130 درجه باشند ، توانایی یک روز فضای ذخیره سازی رایگان ابر را دارند که در صورت پرداخت 3 دلار در ماه برای دوربین یا 13 دلار ، می تواند تا 60 روز تمدید شود. در ماه برای دوربین های نامحدود. مارتین ویلیامز ، همکار TechHive ، پیش از این دوربین های داخلی ، بیرونی و زنگوله ای را بررسی کرده است و به نظر می رسد از زمان نوشتن آن ، تغییری در مورد آن ایجاد نشده است. یک مورد عجیب در مورد استفاده از دوربین های آبی توسط ADT Hub این است که هنگام راه اندازی ، کمی از بقیه سیستم بسته هستند. به عنوان مثال ، حتی بعد از اینکه Wi-Fi را روی هاب تنظیم کردید ، برای پیکربندی دوربین باید همان تنظیمات را دوباره وارد کنید. سپس در یک رابط به سنسورها و میزان انتشار دوربین دسترسی پیدا می کنید که همیشه راحت است.

Blue توسط ADT همچنین شامل یک مکانیسم اساسی اما کاربردی برای قوانین برای خودکار کردن رفتارهای مختلف است ، اما من بیشتر از این استفاده می کردم وقتی که قانونی ایجاد می کردم تا زنگ هشدار را هر روز غیرفعال کند. احتمالاً از اتوماسیون – مانند اتصال سنسورها به چراغها (غیر Z-Wave) – از طریق Blue از طریق پشتیبانی ADT برای IFTTT ، Alexa یا Google Assistant بهتر استفاده خواهید کرد.

Blue by ADT ارزان ترین گزینه امنیت خانه در بازار نیست ، اما این شرکت بدیهی است امیدوار است که شما مایل باشید برای اتصال به مارک ADT کمی بیشتر بپردازید. اگر قصد دارید به سمت نظارت حرفه ای بروید ، جایی که ADT بیشترین ارزش را به این معادله می بخشد ، این به راحتی بیشترین معنا را خواهد داشت. در غیر این صورت ، اگر قصد دارید این کار را خودتان انجام دهید ، می توانید با دیدن گزینه های ارزان تر – به ویژه اگر به دوربین نیاز دارید – مقدار زیادی پس انداز کنید بدون اینکه هیچ ویژگی و امنیتی را به خطر بیندازید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر