[ad_1]

جهان وسواس COVID ما به طور قابل توجهی توجه جدیدی را به یک فناوری قدیمی جلب می کند: تصفیه هوا. اگرچه ده ها دستگاه در اندازه ها و ظرفیت های مختلف در خرده فروشی در دسترس هستند ، اما هیچ کس به اندازه NuWave OxyPure که یک هفته است در خانه خود بررسی می کنم پیشرفته نیست.

حتی لازم نیست جعبه را باز کنید تا ببینید که این یک ترک مشکوک با توانایی نیست. تقریباً به اندازه یخچال عمومی کوچک (و روی چرخ سوار شده) ، ابعادی با ابعاد 14.2 14 14.2 26 26.3 اینچ و 27 کیلوگرم قدرت تنهایی دارد و برای پاکسازی هوا در فضایی به اندازه 1200 متر مربع طراحی شده است. این دارای قیمت هوای تازه (CADR) 332 فوت مکعب در دقیقه (CFM) برای تنباکو ، آشپزی و شومینه است. 346 CFM برای پودر و 369 CFM برای گرده گل. سازنده می گوید قادر به حذف ذرات تا اندازه 09/0 میکرون است.

استفاده از nuwave 2 کریستوفر صفر / IDG

دستورالعمل های کاربردی دقیقاً از کنترل های فیزیکی NuWave OxyPure تقلید می کنند.

هوا از طریق دهانه های چهار طرف دستگاه ، در سطح کف ، وارد شده و از طریق یک سری چهار فیلتر به سمت بالا رانده می شود و از طریق یک دریچه در بالای دستگاه خارج می شود. این چهار فیلتر شامل یک فیلتر پیش فولاد ضد زنگ برای ذرات بزرگ ، مانند شوره سر برای حیوانات خانگی است. فیلتر الکترواستاتیک برای از بین بردن باکتری ها ، ویروس ها و کپک ها ؛ یک فیلتر ازن که ازن را به اکسیژن تجزیه می کند. و یک فیلتر HEPA / کربن ترکیبی برای جذب گازها و ترکیبات آلی فرار (VOC).

سه فیلتر اول قابل شستشو و استفاده مجدد هستند. تخمین زده می شود که عمر هر یک از آنها تا 20 سال باشد. فیلتر HEPA بسته به نوع استفاده باید سالانه یا بیشتر تغییر کند. چهار فیلتر HEPA در خرید اولیه شما گنجانده شده است.

هنگام استفاده ، کنترل های سنسور OxyPure بصری بوده و کار با آنها آسان است ، به شما این امکان را می دهد تا بر اساس محاسبه دستگاه از میزان کثیف بودن هوا (و / یا بدبو بودن) سرعت هوا را به صورت دستی تنظیم کرده یا از حالت اتوماتیک استفاده کنید. می توان تنظیم کرد که یک تایمر اختیاری قبل از خاموش شدن خودکار از 30 دقیقه تا 12 ساعت کار کند. همه حالت ها به خوبی کار می کنند ، اگرچه اگر اجازه دهید دستگاه خود به تنهایی نیرو خود را تنظیم کند ، قبل از اینکه برای مدت طولانی بیشتر بخوابید تا آرام بماند ، به مدت یک دقیقه در بزرگترین (و قوی ترین) حالت منفجر می شود ، سپس چند دقیقه بعد پردازش کنید

نوا 2 NuWave

کنترل های NuWave OxyPure بدون نیاز به مراجعه به کتابچه های راهنما حساس به لمس هستند و درک آنها آسان است.

در حال حاضر من یک بازسازی کوچک در آشپزخانه انجام می دهم و مقدار گرد و غبار دیوار خشک در هوا گاهی خفه می شود ، اما این دستگاه کار چشمگیری در مکش سریع آن انجام می دهد. علاوه بر این ، یک آزمایش دانشگاه مینه سوتا موفقیت چشمگیری در حذف ویروس کرونا ویروس تنفسی از هوا نشان داده است – حداقل در بالاترین تنظیمات نیرو – که به طور بالقوه آن را به یک گزینه مناسب برای یک فضای تجاری تبدیل می کند که می خواهد ایمنی مشتری را بهبود بخشد. (افشای کامل: من پزشک یا اپیدمیولوژیک نیستم.)

OxyPure همچنین یک دستگاه هوشمند است ، دارای یک آداپتور Wi-Fi 2.4 گیگاهرتز و یک برنامه تلفن همراه است که می توانید برای تعامل با آن استفاده کنید. افسوس ، این برنامه در واقع فقط یک کپی از کنترل های سخت افزاری است ، که بسیار مفید نیست مگر اینکه دستگاه خارج از محدوده باشد – یا اگر از خانه دور نیستید. خبر بهتر این است که این برنامه از الکسا و دستیار Google پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر می خواهید اتوماسیون ایجاد کنید یا آن را به سایر دستگاه های خانه هوشمند متصل کنید ، اگر یکی از این اکوسیستم ها را در خانه خود داشته باشید ، تحت پوشش قرار می گیرید.

خبر بد قیمت است. با قیمت 600 دلار ، OxyPure به طور قابل توجهی گران تر از بیشتر دستگاه های تصفیه هوا خانگی است ، اگرچه باز هم عملکرد بسیار چشمگیر تری نسبت به یک دستگاه معمولی ارائه می دهد. (مطمئناً من می خواهم این را داشته باشم وقتی که فصل آتش سوزی کالیفرنیا می رسد این پاییز.) ویژگی های هوشمند فقط کمی مفید هستند – اگرچه دستگاه می تواند کارهای بیشتری از یخچال هوشمند گران قیمت من انجام دهد – اما داشتن آنها “خوب است” “” من اضافه کردن در هر رویداد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر