[ad_1]

بهترین چیزی که می توانم در مورد شارژر MagSafe Duo بگویم این است که آنچه را پشتیبانی می کند نیز انجام می دهد: شارژ همزمان آیفون 12 و اپل واچ. اما اگر به دنبال یک تجربه بوت انقلابی MagSafe هستید – یا صادقانه بگویم ، حتی خوب – احتمالاً باید منتظر باشید تا اتفاق بهتر و ارزان تری بیاید.

دوتایی magsafe بسته شد مایکل سیمون / IDG

در صورت بسته بودن ، با استفاده از شارژر MagSafe Duo نمی توانید چیزی را شارژ کنید.

با قیمت 129 دلار ، انتظار دارید MagSafe Duo شارژ مشابه شارژر افسانه ای AirPower را ارائه دهد ، که نوید یک راه حل جدید برای شارژ را می دهد ، به گفته فیل شیلر ، “در واقع به پیشرفت کل صنعت کمک می کند.” MagSafe Duo این کار را نمی کند. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، این یک گام به عقب است.

شارژر MagSafe Duo بسیار جیبی است و به وضوح با در نظر گرفتن مسافرت ساخته شده است ، اما به نظر نمی رسد در برابر سو abuse استفاده از پرتاب منظم آن در کیسه یا جیب مقاومت کند. و حتی اگر چنین شود ، بسیار کثیف می شود. وزن کمی دارد ، بنابراین احتمالاً به ته کیف راه پیدا می کند و از آنجا که فقط به رنگ سفید در می آید ، خراش های اجتناب ناپذیری را مشاهده می کنید و آن را علامت گذاری می کنید.

دو نفره panta magsafe مایکل سیمون / IDG

لولای MagSafe Duo تقریباً بلافاصله خرد می شود و احساس شکنندگی زیادی می کند.

گذشته از سایش ، “لولای” Duo از چیزی شبیه لاستیک ساخته شده است و من مطمئن نیستم که با گذشت زمان ترک نخورد و شکسته شود. من فقط چند ده بار آن را باز کردم و در حال حاضر یک چین کاملاً مشهود وجود دارد. از نظر قیمت ، به نظر می رسد و احساس خیلی مطلوبی ندارد ، بنابراین نمی توانم فرسایش را خوب تصور کنم.

ساده اما گیج کننده است

MagSafe Duo با وجود ظاهر همه کاره ، در واقع کاملاً ساده است. می توانید آن را برای شارژ iPhone (یا هر دستگاه دیگر با قابلیت Qi) و Appel Watch باز کنید یا آن را بچرخانید تا یک بار شارژ شود. وقتی بسته هستید ، نمی توانید هر چیزی را که احساس می شود فرصت از دست رفته است بارگیری کنید.

آهن ربا های MagSafe Duo کاملاً قوی هستند ، که برای نگه داشتن تلفن در جای خود خوب است ، اما برای استفاده از آن به عنوان شارژر میز ثابت مناسب نیست. مانند واشر شارژ MagSafe ، باید شارژر را به صورت فیزیکی از تلفن خود بیرون بیاورید تا شارژر آن جدا شود و لولا نمی تواند آیفون را به صورت ایستاده پشتیبانی کند.

تلنگر دوتایی magsafe مایکل سیمون / IDG

شارژر MagSafe Duo از Apple Watch شما پشتیبانی می کند ، اما آیفون شما باید صاف باشد.

کناره ساعت کمی انعطاف پذیرتر است ، زیرا می توانید ساعت خود را صاف قرار دهید ، که بسته به نوع بند شما پیچیده است و یا آن را پشتیبانی کنید. کمی راحت تر در کنار تلفن برداشته می شود ، بنابراین استفاده از میز یا میز کنار تخت راحت تر است. نمی دانم چرا اپل توانایی عملکرد شارژر را به آیفون نداد.

برخلاف وعده AirPower ، برای شارژ کردن باید هر دستگاهی را در سمت تعیین شده قرار دهید و بسته به شارژر مورد استفاده شما سرعت متفاوت خواهد بود. مانند آیفون ، شارژر MagSafe Duo دارای کابل Lightning-to-USB-C است ، اما آداپتور برق ندارد ، بنابراین باید کابل خود را تهیه کنید. با این حال ، اگر از همان شارژر 20 وات (19 دلار) که اپل برای شارژ آیفون 12 توصیه می کند استفاده کنید ، فقط حدود 11 وات شارژ خواهید داشت ، در حالی که شارژر 30 وات (49 دلار) شارژ 14 وات را برای شما فراهم می کند .

به گفته اپل ، هر دو سرعت شارژ کمتر از 15 وات MagSafe ندارند که با شارژر معمولی MagSafe دریافت خواهید کرد. در تست خود ، بدون توجه به اینکه از کدام آداپتور برق استفاده کردم ، سرعت شارژ ثابت حدود 10 W را بدست آوردم ، بنابراین شارژر MagSafe Duo برای شارژ سریع مناسب نخواهد بود.

magsafe duo open مایکل سیمون / IDG

با باز شدن شارژر MagSafe Duo می توانید همزمان دو چیز را شارژ کنید.

ردیف پایین

شارژر MagSafe Duo به سرعت شارژر MagSafe یا اتصال کابل شارژ نمی شود ، برای کار به عنوان شارژر میز بسیار مغناطیسی است ، از تلفن شما پشتیبانی نمی کند بنابراین می توانید آنچه در صفحه است را ببینید ، بسیار شکننده است ، و کار نمی کند مگر اینکه باز شود. این لیست شکایات مربوط به لباسشویی شارژر 49 دلاری را دشوار می کند ، اما با 129 دلار توصیه تقریباً غیرممکن است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر