[ad_1]

Eufy’s G30 Hybrid ترکیبی از قابلیت های تمیز کردن و تمیز کردن در یک ربات با قیمت های متوسط ​​است. مانند اکثر هیبریدها ، این خلا rob ربات بهتر از روبات شوی است ، اما وقتی در نظر بگیرید که با ناوبری هوشمند ، کنترل برنامه و پشتیبانی از آمازون الکسا و دستیار Google برای دستورات صوتی نیز همراه است ، از 370 دلار ارزش زیادی دارد

G30 Hybrid بسیار زیبا و براق 12.8 12. 12.8 2. 2.85 اینچی است. جای تعجب نیست که بسیار شبیه Eufy G30 Edge است که سال گذشته بررسی کردیم. سه دکمه فیزیکی در بالا وجود دارد – شروع / مکث تمیز کردن خودکار ، تمیز کردن نقطه و شارژ مجدد – به همراه سوئیچ وضعیت / وضعیت Wi-Fi در کنار. در زیر برس غلتکی اصلی ، برس کناری و سنسورهای خلا vac و پین های شارژ وجود دارد. در پشت یک سطل زباله 0.45 لیتری با یک فیلتر یک منظوره قرار دارد. یک ماژول تمیزکاری جداگانه ، متشکل از یک مخزن آب و یک پارچه میکروفیبر قابل شستشو ، هنگامی که می خواهید کف سخت و مرطوب را تمیز کنید ، به پایین سطل آشغال متصل می شود.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین جاروبرقی ربات توسط TechHive است ، جایی که شما می توانید بررسی پیشنهادهای این رقابت و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که باید هنگام خرید این نوع محصولات در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

لوازم جانبی متعددی همراه با خلا موجود است. علاوه بر ایستگاه متصل به شارژ و آداپتور برق ، یک رول نوار محدود کننده شش و نیم فوت و مقداری نوار چسب وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها مناطقی را که می خواهید از ایجاد خلا جلوگیری کنید مسدود کنید. همچنین یک برس و فیلتر جانبی اضافی ، پنج پارچه یکبار مصرف ، پنج بند کابل ، عناصر فیلتر اضافی و یک پد ضد آب برای تنظیم خلاuum پس از تمیز کردن وجود دارد.

کپی مبل هیبریدی eufy g30 یوفی

Eufy G30 Hybrid با مشخصات باریک خود می تواند به راحتی در زیر مبلمان جای بگیرد.

به گفته یوفی ، G30 هیبرید از فناوری نسل دوم Smart Dynamic Navigation Eufy استفاده می کند که امکان پوشش بهتر اتاق و کاهش زمان نظافت را فراهم می کند. و با نسل دوم BoostIQ کار می کند ، که بسته به نوع کف تمیز یا میزان آلودگی آن به طور خودکار قدرت مکش را بهینه می کند.

راه اندازی و اجرا

G30 هیبرید به مونتاژ زیادی احتیاج ندارد. فقط کافیست یکی از برسهای کناری را فشار دهید ، برق را روشن کرده ، بارانداز را روشن کرده و روی دیواری قرار دهید که فضای کافی در سمت و جلو دارد. خلا on موجود روی پایه های شارژ آن را تنظیم کنید و کارتان تمام شد. در حالی که خلاuum در حال شارژ شدن است ، باید برنامه Eufy Home را بارگیری کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از افزودن G30 Hybrid از لیست محصولات موجود ، این برنامه در چند مرحله از شما درخواست می کند که خلاuum را به شبکه Wi-Fi متصل کنید.

فقط دو حالت تمیز کردن وجود دارد: خودکار که کل اتاق را به شکل Z تمیز می کند و Spot که در طی دو دقیقه منطقه خاصی را به صورت مارپیچ تمیز می کند. شما می توانید با فشار دادن دکمه مربوطه در بالای خلا in یا مورد موجود در برنامه ، تمیزکاری را در هر دو حالت شروع و مکث کنید.

هسته ترکیبی eufy g30 مایکل انسالدو / IDG

برنامه EufyHome به شما امکان می دهد از راه دور G30 Hybrid را کنترل کنید ، برنامه های تمیزکاری را ردیابی کرده و جزئیات کار را ردیابی کنید.

مکش G30 Hybrid قابل احترام بودن 2000pa را افزایش می دهد و می توانید از بین چهار حالت مکش استاندارد ، توربو ، حداکثر و BoostIQ انتخاب کنید. پیش فرض تنظیم پیش فرض است ، اما اگر کف شما ترکیبی از سطوح سخت و فرش هایی مانند من باشد ، منطقی است که آن را به BoostIQ تغییر دهید. این اجازه می دهد تا خلا در مواقع لزوم به طور خودکار مکش را افزایش دهد ، به عنوان مثال در فرشهایی که دارای انبوهی از انبوه است و یا با شلوغی که به سختی تمیز می شود مقابله کند.

با داشتن بسیاری از کودکان و حیوانات خانگی ، هر روز جارو برقی می کشم تا آلودگی ها و مواد آلرژی زا از بین برود. من از G30 Hybrid برای این تمیز کردن ها برای نگهداری استفاده کردم ، جاروبرقی خود را با سیم برای آخر هفته نگه داشتم و کار مطلوبی را در شکل گرفتن امور انجام داد. برای از بین بردن ردی از خاک ، گرد و غبار خانه ، موی حیوانات خانگی و خرده مواد غذایی از روی فرش و کف چوب سخت هیچ مشکلی وجود نداشت.

او به طرز موثری در اطراف اتاق نشیمن ، آشپزخانه و ورودی می چرخید و به راحتی در اطراف پایه های مبلمان و سایر موانع مانور می داد. من مخصوصاً هیجان زده شدم که می تواند به راحتی زیر کاناپه من و در نوک انگشتان زیر صفحات آشپزخانه قرار گیرد بدون اینکه خراب شود ، چیزی که اکثر ربات های خلاuum با آن دست و پنجه نرم می کنند. نوارهای مرزی که برای محافظت از خلا the در برابر هرگونه اضافه بار کابل استفاده کردم ، اگرچه برای من اتفاق می افتد ، اما کاملاً کارآمد بود.

Eufy توصیه می کند پس از هر بار تمیز کردن ، سطل آشغال را تخلیه کنید. من فهمیدم که می توانم در یک روز بیرون بروم ، اما بدیهی است که این بستگی به این دارد که شما چند متر مربع تمیز کنید و چند بار جارو برقی بگیرید. سطل زباله مانند فیلتر یک بدنه به راحتی برای تخلیه باز می شود. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا Eufy پیشنهاد می کند حداقل هفته ای یک بار فیلتر را تمیز کنید ، در صورت داشتن حیوانات خانگی ، هفته ای دو بار.

نتایج تمیز کردن کمتر چشمگیر بود ، اما از هر ترکیبی دیگر از خلا / پاک کننده که استفاده کردم بدتر نبود. آماده سازی برای کار به سادگی پر کردن مخزن آب با کمی آب شیر ، خیس کردن پارچه تمیز کردن ، قرار دادن آن روی مخزن و اتصال ماژول مونتاژ شده به پایین سطل آشغال است. شما همچنین می خواهید پد ضد آب را به زیر ایستگاه متصل کنید تا هنگام شارژ شدن خلا آب روی کف شما نریزد. در آخر ، شما یک حالت تمیز کردن را انتخاب می کنید و G30 Hybrid کفهای سخت خود را وکیوم می کند ، پارچه مرطوب را به عقب می کشد. این برای از بین بردن سطوح آلوده خوب است ، اما هیچ حرکتی ایجاد نمی کند – همانطور که از یک چوب یا تمیز کننده دستی استفاده می کنید ، بنابراین ممکن است برای مناطق پرتردد مانند آشپزخانه و حمام آن را ناکافی بدانید.

برنامه Eufy Home کار با G30 Hybrid را بسیار آسان می کند. صفحه اصلی مدت زمان تمیز کردن فعلی ، همراه با تمام کنترل های لازم برای فعال کردن خلا را نشان می دهد. در اینجا نیز می توانید با ضربه زدن روی دکمه ویژه نقشه ، نقشه ای اساسی از آخرین کار تمیز کردن را نشان دهید.

کارت هیبریدی eufy g30 مایکل انسالدو / IDG

G30 هیبرید نقشه ای را از مکان تمیز کردن تولید می کند.

اگر خانه بزرگتری دارید ، چندین ویژگی وجود دارد که می خواهید در منوی تنظیمات فعال کنید. اولین مورد تمیز کردن برگشت اتوماتیک است. این اجازه می دهد تا G30 Hybrid وقتی باتری آن کم است دوباره شارژ شود و سپس همان جا که متوقف شده است به تمیز کردن ادامه دهید. مورد دیگر ، ربات من را پیدا کنید ، که به شما خواهد گفت وقتی از آن رد می شوید خلا شما کجاست.

جمله

Eufy G30 Hybrid یک خلاot ربات جامد با قیمت مناسب است. اگر در خانه خود کفهای فرش و چوب سخت دارید ، باید به فکر نگهداری روزانه باشید و به طور بالقوه تعداد دفعاتی را که باید خلا conventional معمولی و پاک کنید را کاهش دهید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر