[ad_1]

سرویس VPN اغلب می تواند در طراحی برنامه ، رویکرد حریم خصوصی ، خدمات و ابزارهای اضافی و مارک مشترک متفاوت یا منحصر به فرد باشد. با این حال ، ممکن است تعجب کنید که بسیاری از VPN ها زیر یک چتر شرکت قرار دارند. IPVanish یکی از این نمونه ها است – متعلق به J2 Global است ، تحت بخش Netprotect خود ، که همچنین مارک های VPN Encrypt.Me ، SaferVPN ، StrongVPN و Vipre را در خود جای داده است.

Netprotect همچنین SugarSync را اجرا می کند ، یک سرویس پشتیبان گیری و ذخیره سازی ابری رمزگذاری شده که 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی را به عنوان افزودنی برای هر اشتراک IPVanish ارائه می دهد.

طبق Netprotect ، IPVanish در مورد “محافظت از اطلاعات شخصی بصورت آنلاین است … با شبکه ای که به دقت ساخته شده است و بیش از 1300 سرور را در بیش از 75 مکان پوشانده است.”

بنابراین IPVanish چقدر خوب این وظیفه را انجام می دهد؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

توجه: این بررسی بخشی از بهترین نمای کلی VPN ما است. برای جزئیات درباره محصولات رقیب و نحوه آزمایش آنها به آنجا بروید.

IPVanish: امنیت ، نرم افزار ، سرورها و سرعت

ipvanishdashboard IDG

IPVanish برای Mac با اتصال فعال.

IPVanish از OpenVPN UDP به عنوان پروتکل پیش فرض استفاده می کند. همچنین OpenVPN TCP ، IKEv2 ، IPSec و L2TP وجود دارد. در کمال تعجب ، IPVanish هنوز WireGuard را پیاده سازی نکرده است ، اما این شرکت می گوید در حال کار بر روی آن است. برای رمزگذاری داده ها از 256 بیتی AES CBC / GCM استفاده می کند ، از SHA-256 برای احراز هویت داده ها استفاده می کند و دست دادن 2048 بیتی RSA است.

یک روش خوب برای توصیف رابط IPVanish “خوب پیر” است. به نظر می رسد تقریباً مشابه سال 2017 است که IPVanish را برای PCWorld بررسی کردیم. این سه گزینه برای ریل سمت چپ ارائه می دهد: اتصال سریع،، لیست سرورها، و حساب.

اتصال سریع یک سری منوهای کشویی وجود دارد که می توانید به سرعت یکی از بیش از 75 مکان IPVanish و همچنین شهر (منطقه) و سرور را انتخاب کنید. در صورت اتصال ، این بخش همچنین یک برنامه استفاده را نشان می دهد و در بالا می توانید آدرس IP قابل مشاهده فعلی و مکان مشترک خود را مشاهده کنید.

اگر کمی اطلاعات بیشتر می خواهید ، کلیک کنید لیست سرورها بخش ، جایی که سه بخش دیگر خواهید یافت: سرور،، نقشه، و فیلتر. اولین مورد ، لیست روشنی از هر کشوری که IPVanish را پوشش می دهد ، و همچنین تعداد سرورهای هر کشور – یا منطقه ، در مورد کشورهای بزرگتر مانند ایالات متحده را نشان می دهد.

نقشه ipvanishmap IDG

عملکرد Map در IPVanish.

نقشه بخش در تجربه ما غیرقابل استفاده بود زیرا نمی توانست نقشه واقعی را نشان دهد. در عوض ، ما شبکه هایی با نام کشورها و شهرها را دیدیم ، اما هیچ کارت گرافیکی بارگیری نمی شود. این شرکت می گوید این در نسخه آینده برطرف خواهد شد.

فیلتر منطقه ای برای تعیین سرورها با بهترین زمان پینگ در نزدیکی شما است. چندین محدوده برای انتخاب وجود دارد ، از جمله کمتر از 50 میلی متر ، 50-100 میلی متر ، 100-150 میلی متر ، 150-200 میلی متر و بیش از 200 میلی متر. همچنین می توانید براساس مکان فیلتر کنید.

و در نهایت، حساب برگه جزئیات اصلی حساب شما را نشان می دهد و به شما امکان می دهد در صورت تمایل رمز عبور خود را تغییر دهید.

با رفتن به تنظیمات برگزیده برنامه ، اصول اولیه را پیدا خواهید کرد ، مانند گزینه شروع از ورود به سیستم یا اتصال خودکار به یک کشور خاص در هنگام راه اندازی. همچنین برخی از گزینه های خاص OpenVPN وجود دارد ، مانند فعال کردن سوئیچ kill (به طور پیش فرض فعال نیست) ، اتصال مجدد خودکار ، محافظت در برابر نشت IPv6 و مشخصات درگاه. در صورت استفاده از این پروتکل ها ، یک بخش گزینه برای IKEv2 و IPSec نیز وجود دارد و همچنین یک بخش تشخیصی.

IPVanish گزینه های اتصال را در 53 کشور با بیش از 1500 سرور ارائه می دهد. در آزمایش های ما ، سرعت ها چیز خاصی نبودند و 24.22 درصد از سرعت پایه را حفظ می کردند. بعضی از مکان ها بسیار شگفت انگیز بودند و کاملاً منظم به 50 مگابیت در ثانیه نزدیک می شدند ، اما سرعت هرگز ثابت نبوده و اغلب نمی توان آنها را برای مدت طولانی حفظ کرد.

قیمت گذاری

IPVanish دارای سه سطح قیمت گذاری است ، اما این شرکت از روشی به سبک آنتی ویروس استفاده می کند که در آن اولین دوره قاعدگی شما با تخفیف قابل توجهی روبرو می شود و سپس قیمت به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

سال اول 39 دلار قیمت دارد و اگرچه منتشر نشده است ، این شرکت به ما گفت که قیمت سالهای بعدی 78 دلار است. سه ماه 13.50 دلار با قیمت شروع ، یک ماه 5 دلار و سپس 12 دلار است. یک ماه بعد. از آنجا که IPVanish 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پشتیبان رمزگذاری شده به SugarSync اضافه می کند ، قیمت ها بالاتر از VPN های رقیب است.

هیچ گزینه ای برای دریافت IPVanish بدون SugarSync وجود ندارد ، که به خودی خود 120 دلار در سال هزینه خواهید داشت. واضح است که سال اول 39 دلار برای هر دو سرویس ارزش محکمی است و هزینه 78 دلار نیز بسیار خوب است. پس از آن جذابیت بزرگ IPVanish افزودنی Sugar Sync است.

اگر با SugarSync خود کمی VPN می خواهید ، IPVanish راهی است که باید دنبال کنید. در غیر این صورت ، می توانید یک گزینه جایگزین مستقیم VPN دریافت کنید که هزینه کمتری دارد.

یادداشت ویراستار: از آنجا که خدمات آنلاین اغلب تکرار می شوند ، با گذشت زمان به ویژگی های جدید و بهبود عملکرد دست می یابند ، این بازبینی ممکن است تغییر کند تا دقیقاً وضعیت فعلی سرویس را منعکس کند. هرگونه تغییر در متن یا تصمیم نهایی ما در بالای این مقاله ذکر خواهد شد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر