[ad_1]

افشای کامل: من مصمم ترین فرد هستم نه مخاطبان هدفون هدفون صورتی با گوش گربه و چراغ چشمک زن. با این حال ، افراد نسبتاً جدیدی در جهان وجود دارند که مدار آنها هر از گاهی از من عبور می کند. بنابراین ، من وظیفه بررسی iClever MTH13 را پذیرفتم ، صرف نظر از اندازه آنها برای گوش های بسیار کوچکتر از گوش من.

من به این هدفون شگفت آور پر زرق و برق 40 دلاری ، سوراخ معمول لاستیک را دادم ، با توجه به یک معیار اضافی: حداکثر حجم نباید بیش از حد مناسب برای گوش های جوان تازه و بدون آسیب باشد.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین هدفون توسط TechHive است ، جایی که شما می توانید بررسی پیشنهادهای این رقابت و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که باید هنگام خرید این نوع محصولات در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

طراحی و ویژگی ها

من برجسته ترین نکات طراحی را در پاراگراف ابتدایی خود آورده ام ، اما BTH13 دارای چراغ های چشمک زن صورتی و آبی است که بر روی هر دو لیوان گوش قرار دارد و دارای گوش های گربه ای کوچک در بالای سر بند است. iClever یک جعبه کودکانه کاملاً مشابه ، اما مشخصاً یکسان ارائه نمی دهد که پسران جوان می توانند بیشتر بدانند: مدل iClever BTH12 با همان قیمت BTH13 است.

می توانم بگویم که BTH13 برای کودکان راحت خواهد بود ، اما حتی به عنوان گوش هایی با سر بزرگ (برای طراحی) من نیز استفاده کردم ، میرایی ، حرکت و کشش سربند و کفایت برای مدت کوتاه استفاده را پیدا کردم. به خاطر داشته باشید که لیوان ها مفصل هستند ، اما فقط چند درجه.

در پشت فنجان سمت راست دکمه های بالا / پایین / بعدی / قبلی معمول ، دکمه های پخش / مکث (چند منظوره) و یک کلید روشن / خاموش واقعی (فوری) را پیدا خواهید کرد. یک درگاه شارژ USB-C و یک جک صوتی 3.5 میلی متری نیز یافت شد. iClever شامل کابل 3.5 میلیمتری و همچنین کابل شارژ USB-A-to-USB-C است.

کار با دکمه ها این است که با کمک فشارهای ترکیبی می توانید حداکثر میزان صدا را به 74- ، 85- یا 94dB محدود کنید – یک ویژگی مهم برای گوش های تازه بریده شده. حجم مورد نظر را قبل از انتقال به کودکان تنظیم کنید. و راهنمای کاربر را که حاوی ترکیبات کلید است دور نریزید. در صورت اتصال هدفون به نظر نمی رسد که همه ترکیبات کلید کار کنند. قبل از اینکه بتوانم حداکثر میزان صدا را تغییر دهم مجبور شدم جفت شدن تلفن ها را متوقف کنم.

71nkfetp8fl.  ac sl1500 iClever

iClever’s BHT13 دارای تمام ویژگی هایی است که شما از یک هدست بزرگسال انتظار دارید ، از جمله صدای خوب.

نسخه بلوتوث در اسناد ذکر نشده است ، اما جفت شدن سریع و قابل اعتماد بود. با این حال ، تاخیر زیادی در تماشای تلویزیون وجود داشت. آنها را برای آن خریداری نکنید.

آزمایش و اجرا

صدای IClever BTH13 خوب است. بازخورد صوتی را نادیده بگیرید ، به طرز گمراه کننده ای کسل کننده است. آنها شبیه سونی نیستند ، اما با این قیمت می توانید خیلی بدتر از این عمل کنید. طبقه متوسط ​​کاملاً مشخص است ، کلاس کافی بالایی برای انجام کار دارد و در کمال تعجب کاملاً باس دارد. اگر شکایتی وجود داشت ، من می خواهم کمی بیشتر درخشش داشته باشم. گوش های جوان احتمالاً علاقه ای نخواهند داشت. سرانجام ، این اسباب بازی های ارزان برای بچه های کوچک نیستند – آنها هدفون قانونی هستند.

میزان صدا و من همیشه نگران این هستم که جوانان امواج صوتی را از این حد نزدیک به لاله های گوش خود پمپاژ کنند – BTH13 تقریباً او را میخکوب کرد. من می توانم برای کودکان خیلی کوچک حد 65 دسی بل انتخاب کنم ، اما فکر نمی کنم حداکثر حجم 74 دسی بل آسیب ببیند. و باور کنید ، اگر موسیقی فریبنده باشد ، بچه ها آن را افزایش می دهند.

iClever هرگز درمورد ظرفیت باتری به من مراجعه نکرد ، اما BTH13 همچنان با علامت 8 ساعته روی میز من کار می کرد و هیچ پایانی برای آن دیده نمی شد ، که به نظر من قابل قبول است.

معامله خوب

من کمی به iClever BTH13 شک داشتم ، بیشتر به دلیل ظاهر ، اما آنها هدفون خوبی هستند. نه عالی هدفون ، اما با 40 دلار؟ معامله بسیار خوب به اندازه کافی خوب است که بعد از اینکه کودک ظاهر خود را از بین برد ، آن را انتقال دهید یا اهدا کنید. یا می توانید آنها را سیاه رنگ کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر