[ad_1]

ما در شبکه زندگی می کنیم. منظور از برنامه های وب این است که ما مقادیر زیادی متن را وارد فیلدها یا صفحاتی می کنیم که دائماً مانند فرم هستند. بهترین ابزارها ، مانند Google Docs ، به طور خودکار بیش از چند کاراکتر یا جمله یا همینطور که تایپ می کنیم ، ضبط می کنند و از جلوگیری از از دست دادن هنگام اتصال به اینترنت جلوگیری می کنند.

اما اکثر صفحات وب پشتیبان ندارند. اگر به اشتباه اقدام به فعال سازی و کلیک خیلی زود کنید ، اگر روی Reset Form به جای Submit کلیک کنیم ، اگر وب سایت خطایی ایجاد کند و ارسال شما را رد کند ، اگر مرورگر شما خراب شود ، اگر برگه مرورگر شما لکنت زبان داشته و از کار بیفتد – ما هر چیزی را که وارد کرده ایم از دست داده ایم .

راهی برای جلوگیری از این امر وجود دارد. در Google Chrome و Mozilla Firefox ، می توانید افزونه ای نصب کنید که به طور خودکار از ورودی فرم پشتیبان تهیه کند.

به نظر می رسد در Safari ، چنین افزونه هایی به دلیل مدل امنیتی اپل که قابلیت های افزونه های شخص ثالث را محدود می کند ، حذف شده اند. اما در آنجا نیز یک استراتژی وجود دارد: شما می توانید به جای اینکه فقط یک مورد را همزمان نگه دارید ، یک پسوند کلیپ بورد ، روشی برای کپی نصب کنید و آن را به پشته اضافه کنید.

پسوند نصب کنید

جدیدترین و پربازدیدترین برنامه افزودنی Chrome Typio Form Recovery است. برای Firefox ، پلاگین کنترل تاریخچه فرم. هر دو رایگان و در حال توسعه فعال هستند.

هر دو پسوند به طور فعال آنچه را که در قسمتهای برگه مرورگر تایپ می کنید ضبط می کند ، اگرچه ممکن است برخی از آنها با همه برنامه های وب سازگار نباشد ، زیرا برخی از آنها روش های خاص خود را برای گرفتن ورودی و نمایش یک صفحه ایجاد می کنند. به نظر می رسد که هر دو توسعه دهنده وقتی سازگاری را گسترش می دهند مشتاق بازخورد و یادداشت در صفحه برنامه های افزودنی / افزونه ها یا سایت های خودشان هستند.

mac911 typio chrome IDG

Typio Form Recovery نمادی دارد که می توانید روی جعبه گزینه option کلیک کنید.

با استفاده از فرم بازیابی Typio ، در هر فیلدی که گرفته شده است یک نماد تاریخچه کوچک ظاهر می شود و برای نمایش اطلاعات و اقدامات بیشتر و همچنین بازیابی سوابق قبلی می توان روی آن کلیک کرد. همچنین می توانید برنامه افزودنی را به نوار ابزار پین کنید ، روی نماد آن کلیک کنید و به کنترل های کامل دسترسی پیدا کنید (و یک فنجان قهوه برای توسعه دهنده بخرید).

mac911 از Firefox saver IDG

کنترل تاریخچه فرم امکان بازیابی در Firefox را فراهم می کند.

کنترل تاریخچه فرم بدون نشانگر کار می کند ، اما می توانید در قسمت زمینه کلیک کنید تا عنصر آن را انتخاب کرده و گزینه هایی مانند بازگرداندن یا استفاده از سوابق قبلی قبلی را انتخاب کنید. برای کنترل و شخصی سازی کامل افزونه ، روی نماد موجود در نوار ابزار کلیک کنید.

از پسوند کلیپ بورد استفاده کنید

اگرچه نمی توانید به طور خودکار در Safari ذخیره کنید ، اما می توانید از یک ترفند کلیپ بورد با نرم افزار شخص ثالث استفاده کنید ، کاری که من اغلب از آنجا که Safari مرورگر اصلی من برای Mac است ، انجام می دهم. برنامه Pastebot را از Tapbots (12.99 دلار از طریق Mac App Store یا برنامه نویس) یا Paste 3 را از تیم Paste Team دریافت کنید (0.99 دلار در هر ماه یا 9.99 دلار در سال ، با آزمایشات رایگان). (ما در سال 2016 Pastebot را بررسی کردیم و عملکرد تقریباً مشابه امتیاز پنج ماوس ما باقی مانده است.)

هر دو برنامه عملیات کپی را در هر نرم افزاری به یک عملیات “این مورد را روی مجموعه ای بسیار بزرگ که ذخیره می کنم” اضافه کنید. برای بازگرداندن یا جستجوی موارد کپی شده به ترتیبی که در ابتدا انجام داده اید می توانید وارد برنامه شوید.

گردش کار من این است که وقتی چیزی مستمر در قسمت فرم می نویسم یا چیزی که نمی خواهم مدخل را تکرار کنم ، آن را انتخاب و کپی می کنم. این به طور مکرر باعث صرفه جویی در بیکن یا زمان زیادی شده است. همچنین می توانید برنامه ها را از کپی حذف کنید تا در صورت تمایل با گذرواژه یا سایر اطلاعات شخصی در این مخزن مواجه نشوید. (همچنین از راه های دیگر نیز به خوبی کار می کند: به عنوان مثال ، کپی کردن فیلدها از صفحه گسترده و سپس قرار دادن آنها به شکل یکی پس از دیگری).

mca911 pastebot IDG

Pastebot به شما امکان می دهد تاریخچه ای عمیق (البته نه بی پایان) از کلیپ بورد خود را حفظ کنید.

این همچنین در هر برنامه ای که استفاده می کنید و دارای کنترل نسخه ای نیست که به شما امکان بازگشت می دهد ، به خوبی کار می کند.

شما باید این عمل کپی اضافی یا مداوم را انجام دهید ، اما این کار برای من مانند باز کردن فشار دادن Command-S در روزهای قبل از ذخیره تدریجی اسناد در macOS ، منعکس شده است.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به س fromال خواننده Macworld Patty است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از س questionsالاتی را که اغلب از ما پرسیده می شود ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها ، جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول فوق العاده ما را بخوانید تا ببینید آیا س yourال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر