[ad_1]

اپل سرویس تناسب اندام جدید مورد انتظار خود را در ماه دسامبر راه اندازی کرد ، اما پس از ناپدید شدن درخشش اولیه “چیز جدید اپل” ، کاملاً غیر قابل مشاهده بود.

تناسب اندام + فقط … خوب است. اگر می خواهید با فیلم های تناسب اندام کار کنید و یک Apple Watch داشته باشید ، این امکان را به شما می دهد. این یک مجموعه با کیفیت از فیلم ها است که به خوبی با مربیان عالی تولید شده است. اما واقعاً همه همین است.

راه اندازی ویژگی جدید “Time Walk” اپل در این هفته امیدوار است که Fitness + از وجود پر سر و صدا خود در سرزمین لگدمال شده بسیاری از سایر سرویس های ویدیوی تناسب اندام خارج شود. توانایی اپل در سالن بدنسازی این است بنابراین بسیار بزرگتر از پخش فیلم های تمرینی که از قبل ضبط شده اند.

فیلم های آموزشی خوش ساخت کافی نیست

اساساً ، Fitness + مجموعه خوبی از فیلم های تمرینی خوب است. مربیان دوست داشتنی ، پرانرژی و مشتاق هستند ، بدون اینکه مانند یک گروهبان آموزش یا رهبران فرقه رفتار کنند. این خوب است ، اما کافی نیست. سرویس های زیادی ارائه می دهند که فیلم های آموزشی ارائه می دهند و حتی نیازی به داشتن Apple Watch ندارید.

عاملی در دسترسی محدود (شما می توانید فیلم ها را فقط در iPhone ، iPad یا Apple TV خود تماشا کنید – نه در تلویزیون های هوشمند ، Mac یا در یک مرورگر وب) و غیر از مقادیر خوب خروجی ، درک اینکه اپل واقعاً روی میز چه چیزی ارائه می دهد دشوار است. .

داده های تناسب اندام سیب سیب

به عنوان مجموعه ای از فیلم های آموزشی با پشتیبانی محدود از دستگاه ، چیزی برای توصیه Fitness + وجود ندارد.

اندکی همپوشانی در گوشه تمرین ، داده های اصلی Apple Watch شما را نشان می دهد – اپل در مورد این ویژگی صحبت می کند گویی واقعاً انقلابی است ، اما کمی بیشتر از کنجکاوی است. صادقانه بگویم ، داشتن یک مزیت مورد انتظار از یک سرویس که در اکوسیستم باریک اپل تعبیه شده بسیار خوب است ، اما بزرگترین مشکلات شغلی را حل نمی کند.

هر استاد راهنمای تناسب اندام به شما می گوید که مهمترین چیز این است که سخت کار کنید تا بخشی از سبک زندگی خود شوید. ورزش یک بار در ماه چندان به درد شما نمی خورد ، اما تمرین چند روز در هفته و هر هفته با یک عرق خوب ، فواید زیادی برای سلامتی دارد.

اپل توپ را در اینجا رها می کند. تمام این یادگیری ماشینی در مورد دستگاه و ارتباطات اکوسیستم نزدیک ، و Apple Watch من حتی نمی تواند من را مجبور به انجام این کار کند. این به من یادآوری می کند که ده بار در روز بلند شوم ، اما او نمی تواند بگوید “شما فقط یک بار در این هفته تمرین کرده اید ، آیا می خواهید من یک تمرین + تناسب اندام انجام دهم؟”

ده ها نشان و جایزه برای انجام کارهای تناسب اندام با Apple Watch شما در نظر گرفته شده است و البته شما می توانید مانند سایر تمرینات با تمرینات Fitness + این شرایط را برآورده کنید ، اما چرا مشترکان Fitness + نمی توانند نشان ها و جوایز ویژه خدمات را بدست آورند؟

اکوسیستم باریک اپل حدود یک میلیون روش خلاقانه را برای کمک به مصرف کنندگان فراهم می کند تا مصرف کنندگان را از کاناپه خارج کرده و سرویس را اجرا کنند ، هیچ یک از آنها.

زمان پیاده روی راه پیشرفت است

من مایل به نوشتن Fitness + به عنوان یک سرویس متوسط ​​بودم که بسیاری از مزایای اکوسیستم اپل را تلف کرد ، اما سپس شرکت Time to Walk را منتشر کرد.

این به نوعی شبیه پادکست راهپیمایی با داستان های الهام بخش است که توسط افراد مشهور مختلفی که آنها را هنگام راه رفتن در فضای بیرون ضبط کرده اند ، بازگو می کنند. با هدست اپل واچ و بلوتوث به یکی گوش دهید و به طور خودکار یک تمرین مناسب پیاده روی را شروع می کند.

زمان سیب قهرمان راه رفتن سیب

Time to Walk تناسب اندام + را به شکلی گسترش می دهد که از اکوسیستم اپل استفاده می کند.

این دقیقاً همان کاری است که اپل باید انجام دهد تا Fitness + یک سرمایه ارزشمند داشته باشد. از Apple Watch و توانایی پخش مستقیم صدا روی هدست های بلوتوث (مانند AirPods) و همگام سازی یکپارچه و خودکار محتوا از طریق iPhone استفاده می کند.

این ویژگی باعث نمی شود Fitness + ارزش عضویت در آن را داشته باشد ، زیرا فقط 18 عکس از این دست وجود دارد. در کمترین زمان آنها را خواهید سوزاند. این بیشتر کنجکاوی است ، چیزی شبیه به “ویژگی پاداش” سرویس. اما اگر Fitness + بخواهد رونق بگیرد ، Time to Walk یک مثال عالی از آنچه اپل باید انجام دهد است: گسترش فراتر از فیلم های آموزشی به یک سرویس جامع تناسب اندام که از پلتفرم به عنوان یک کل استفاده می کند.

یک گام بزرگ برای Fitness + ردیابی تغذیه ، مشابه Lose It خواهد بود! یا MyFitnessPal. اپل ممکن است اهداف کالری شما را بر اساس تعداد کالری فعال در Apple Watch تنظیم کند ، یا اگر مثلاً در این کار زیاده روی کنید ، تمرینات Fitness + طولانی تر یا مکرر را ارائه می دهد.

اپل یک سرویس ویدیویی آموزشی مناسب (البته محدودکننده) با Fitness + ایجاد کرده است ، اما دنیا به سرویس فیلم آموزشی دیگری نیازی ندارد و در واقع از قابلیت های منحصر به فرد اپل استفاده نمی کند. اپل با Time to Walk نشان داده است که Fitness + را فقط به عنوان راهی برای پخش فیلم های تمرینی مشاهده نمی کند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که Fitness + چیست؟

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir