پاوربانک تبلیغاتی جدید و خاص (قیمت ارزان و تخفیف 99)

ولتاژ این قطعه که یکی از انواع ماژول برق و الکترونیک به شمار می آید، برابر با 5 ولت از نوع DC بوده و شدت جریان خروجی آن 1 آمپر می باشد. گاهی اوقات یک مدل ارزانتر با نیازهای شما مطابقت ندارد و پاوربانک ارزان ممکن است تا زمانی که شما میخواهید عمر نکند. این کمپانی محصولات متنوعی را تا به امروز معرفی کرده است. محدودیت مدلهای اورجینال این کمپانی چیزی از محبوبیت آن کم نمیکند، و برندی بسیار معتبر و با کیفیت میباشد، فروشگاه اینترنتی ای جانبی با ارائهی محصولات بسیار با کیفیت و اورجینال شما را در انتخابی مطمئن یاری خواهد کرد. همچنین با تبدیلی که در جعبه قرار داده شده میتوانید از درگاه تایپ سی هم به عنوان خروجی سوم، استفاده کنید. ماژول پاور بانک قطعه ای است که از آن در ساخت پاور بانک ها استفاده می شود و دارای بردی است که بر روی آن پورت های ورودی و خروجی برای اتصال دستگاه مورد نظر و همچنین شارژر پاور بانک قرار گرفته است.

پاور بانک تسکو وجود دارد. برخی از انواع شارژر های فندکی قابلیت ورود جریان بیشتری به دستگاه دارند که موجب شارژ شدن سریع انواع دستگاه ها می گردد. پورت دیگر پاور بانک 10000 میلی آمپر JOWAY JP -156 تایپ سی بوده که می توانید با استفاده از آن گوشی خود را با شدت جریان و ولتاژ 5V-3A شارژ نمایید. این پاور بانک مجهز به یک چراغ قوه پرقدرت هم هست که با سه ثانیه فشار دادن دکمه پاور، روشن میشود که دارای سه حالت روشن، چشمک زن و چشمک زن سریع است. پس از روشن شدن پاور بانک با فشار دادن مجدد دکمه پاور، چراغ قوه به حالت بعدی میرود و با دو بار فشار دادن دکمه پاور، چراغ قوه خاموش میشود. یک منبع تغذیه، دستگاهی است برای تأمین انرژی الکتریکی برای یک یا چند بار مصرفی.این عبارت به صورت معمول در رابطه با دستگاههایی که حالتی از انرژی الکتریکی را به حالتی دیگر تبدیل میکند بهکار میرود.

یکی از انواع این ماژول ها، دارای یک پورت USB بوده که از طریق آن کابل دستگاهی مانند گوشی موبایل و تبلت به پاور بانک متصل می گردد تا عمل شارژ انجام بگیرد و با وجود یک درگاه میکرو یو اس بی در قسمت پایین این برد، می توان کابلی را که برای شارژ مجدد باتری های پاور بانک استفاده می شود، متصل نمود. ماژول کاهنده 5 آمپر DC-DC با نمایشگر ولتاژ و جریان Input voltage range:7-36VDC Outp.. ماژول رگولاتور DC به DC افزاینده 100 وات LTC1871 همراه با نمایشگر ولتاژماژول افزاینده LTC187.. وضعیت شارژ باقیمانده را با نشانگرهای LED روی خود نمایش میدهید. این مدل منبع ولتاژ خروجی خود را متناسب با دستگاه تنظیم میکنند. ماژول پاوربانک با خروجی 5 ولت 2 آمپر و 1 آمپر همراه با نمایشگرولتاژ تغذیه:5ولت 1آمپرپورت ورودی: Micr..

پاور بانک 5 ولت دو خروجی USB نمایشگر دیجیتال 8 باطری Material: plastic Input: Micro.. پاور بانک 5 ولت دو خروجی USB نمایشگر دیجیتال پنج باطری Material: plastic Input: Mic.. پاور بانک 5 ولت نمایشگر درصد شارژ و خروجی USB جریان 1 آمپر و 2 آمپر LED backlight blue&nb.. شدت جریان ورودی این پاوربانک 2 آمپر و شدت جریان خروجی آن 1.5 آمپر می باشد. البته تعداد دفعات دقیق شارژدهی این پاوربانک به ظرفیت باتری گوشی شما بستگی دارد و ممکن است از مقادیر ذکر شده در این بخش کمتر یا بیشتر شود. پاوربانک در واقع یک باتری همراه است که میتوان از آن برای شارژ دستگاههای الکترونیکی مختلف استفاده کرد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد پاور بانک کانفلون 20000 لطفا به بازدید از وب سایت ما.