[ad_1]

ممکن است آیفون با 5G پرفروش ترین تلفن هوشمند باشد اما اعلامیه شغلی جدیدی که توسط بلومبرگ کشف شده نشان می دهد که اپل از قبل منتظر نسل بعدی شبکه های بی سیم است.

این هفته ، اپل تبلیغاتی را به دنبال “مهندسان تحقیق در مورد سیستم های بی سیم برای شبکه های فعلی و نسل بعدی” در دفاتر خود در کالیفرنیا منتشر کرد. براساس این آگهی ، نامزدها “در مرکز یک گروه تحقیقاتی آوانگارد خواهند بود که مسئول ایجاد اختلال در دسترسی به فناوری های جدید دسترسی رادیویی در دهه آینده هستند.”

در شرح شغل ذکر شده است که مستاجران “فرصت بی نظیر و مفیدی برای ایجاد فناوری بی سیم نسل بعدی خواهند داشت که تأثیر زیادی بر محصولات آینده اپل خواهد داشت” و به طور خاص “سیستم های ارتباطات بی سیم 6G نسل بعدی” را به عنوان کانون ذکر می کند. از آنجا که 5G در حال حاضر در ایالات متحده در دسترس است ، احتمالا 6G با یک دهه یا بیشتر فاصله دارد.

با این حال ، منطقی است که اپل اکنون تحقیق درباره آن را شروع کند. آیفون هنوز برای مودم های 5G خود به کوالکام اعتماد می کند و فقط در سال گذشته روی مودم خانگی کار می کند. اپل در ابتدا قصد داشت برای توسعه مودم 5G از نزدیک با اینتل همکاری کند ، اما وقتی اینتل ناگهان در سال 2019 از تجارت تلفن های هوشمند خارج شد ، این شرکت با مشکل روبرو شد. آیفون های فعلی و آینده.

اپل همچنین به احتمال زیاد اتصال 5G را با سایر محصولات خود – iPad ، Apple Watch و Mac – فراهم می کند که احتمالاً نقش جدید در تهیه آن نقش اساسی دارد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر