پشتیبانی مک برای صدا و AirPods باید بیشتر شبیه iOS باشد


بسیاری از موارد ترجیحی در مورد چگونگی کنترل صدای MacOS در مقایسه با iOS وجود دارد. در Mac ، بیش از یک برنامه می تواند همزمان صدا پخش کند و صدا فقط پخش می شود – در iOS ، فقط یک برنامه باید همزمان صدا را پخش کند. در برنامه های Mac مانند Audio Hijack Rogue Amoeba ، SoundSource و Loopback امکان ردیابی صدای مختلف بین برنامه های مختلف ، بلندگوها و میکروفون ها هنگام ضبط و انتقال همزمان همزمان وجود دارد. در iOS ، این به سادگی امکان پذیر نیست.

با این وجود ، هرچه بیشتر از M1 MacBook Air خود با AirPods خود استفاده کنم ، بیشتر یادآوری می کنم که روش های زیادی وجود دارد که در آن Mac با استاندارد تعیین شده توسط iOS مطابقت ندارد. من انتظار دارم محصولات اپل به گونه ای خاص رفتار کنند … و وقتی یک مک قادر به اداره پسر عموهای جوان خود نیست ناامید شود.

برقراری ارتباط و برقراری ارتباط

من AirPods Pro خود را دوست دارم و از آنها در همه دستگاه های اپل – آیفون ، آیپد ، اپل واچ و مک استفاده می کنم. و گرچه استفاده از AirPods با Apple Watch گاهی اوقات ناامیدکننده است ، اما در مقایسه با Mac هیچ چیز نیست. (و من اعتراف می کنم که بخشی از ناامیدی من احتمالاً به این دلیل است که سیستم صوتی Mac بسیار پیچیده و پیشرفته تر از iOS است.)

اما … اتصال و قطع اتصال AirPods در Mac بسیار ناامید کننده تر از iOS است. در حالی که iOS 14 اتصال هوشمندانه و خاموش شدن AirPods را ایجاد کرد ، Big Sur نمی توانست به برنامه متصل شود. اتصال AirPods ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد و به نظر می رسد با افتادن کلاه آنها خاموش می شوند.

وقتی داشتم این مقاله را می نوشتم ، همسرم مجبور شد از من س questionالی بپرسد. AirPod را بیرون کشیدم و موسیقی ام مکث کرد – دقیقاً همانطور که باید. بعد از پاسخ دادن به سوال او ، AirPod را دوباره روشن کردم ، سپس صدا به آیفون من در 15 فوت متصل شد و من شروع به پخش پادکست کردم. و اگر این به اندازه کافی ناامید کننده نبود ، وادار کردن آنها برای اتصال مجدد به Mac من یک کمدی از اشکالات بود ، زیرا من روی هشدارها در مرکز اعلان ها ، نماد AirPlay در موسیقی و برگه Output ترجیحات سیستم صوتی کلیک کردم. بالاخره برگشت. من هنوز مطمئن نیستم که چگونه.

فرودگاه های سیب IDG / آدام پاتریک موری

AirPods اپل در Mac: تجربه ای که نیاز به پیشرفت دارد.

وقتی شروع به نوشتن این مقاله کردم ، AirPods را متصل کردم و شروع به پخش موسیقی کردم ، اما حتی وقتی صدای برنامه موسیقی را زیاد کردم ، موسیقی خیلی بلند نبود. کنترل های میزان صدای صفحه کلید میزان صدای سیستم را تنظیم می کردند ، اما تنها کاری که لازم بود تنظیم صدای بلندگوهای خارجی من بود ، نه AirPods من.

برای اینکه AirPod هایم موسیقی را با صدای بیشتری پخش کنند ، مجبور شدم صفحه تنظیمات صدا را باز کنم و AirPods را به عنوان خروجی صدای پیش فرض خود تنظیم کنم ، در آن زمان می توانم صدا را بلندتر کنم و این باعث تقویت موسیقی می شود.

من همچنین متوجه بسیاری از خرابی ها و وقفه های صوتی لحظه ای در Mac شده ام – گرچه این مسئله در macOS Big Sur 11.2 که به تازگی به روز کردم قابل برطرف شدن است. و در چند نقطه ، AirPods من به حالت نمایه صوتی سقوط کرد ، جایی که صدا به صدای مونو با کیفیت پایین تبدیل شد که به نظر می رسید موسیقی من از طریق تلفن با من تماس می گیرد. این هرگز روی iPad یا iPhone من اتفاق می افتد.

فقط برو

فقط کافی است بگوییم که مک نیاز به کار بهتر در پشتیبانی از AirPods دارد. اما به غیر از این ، اکنون که ما در دوره سیلیکون اپل هستیم ، فکر می کنم باید از برخی مفروضات در مورد نحوه کار مکینتاش صرف نظر کنیم – و عادت های من برای استفاده از AirPods با iPad و iPhone مواردی است که به من یادآوری می کند.

پردازنده های اپل برخلاف تراشه های رایانه های مبتنی بر اینتل ، دارای دو نوع هسته پردازنده هستند – هسته های “عملکرد” ​​و هسته های “عملکرد”. هسته های کارآمد امکان کار با انرژی بسیار کم را فراهم می کنند ، این منطقی است زیرا آیفون و آیپد همیشه روشن هستند ، حتی در صورت خاموش بودن صفحه نمایش. وقتی روی دکمه خواب روی iPhone یا iPad کلیک می کنید ، همچنان کار می کند ، اما در حالت کم مصرف ، که تخلیه باتری را محدود می کند.

وقتی Mac را در حالت خواب قرار می دهید ، چه از منوی اپل باشد ، چه زمانی که صفحه نمایش در حالت خواب است یا وقتی که درب لپ تاپ خود را می بندید ، دیگر آنجا نیست. بله ، ویژگی “Power Nap” اپل به Mac این امکان را می دهد که هر از گاهی بیدار شود و برخی کارهای اساسی را انجام دهد … اما این یک شرایط موقتی و متناوب است.

macbook air m1 hero01 جیسون کراس / IDG

سیلیکون سیب می تواند نقش اساسی در تعریف مجدد حالت خواب Mac داشته باشد.

در Mac هایی که از Apple Silicon استفاده می کنند ، وقت آن است که اپل آنچه را تنظیم کرده تغییر دهد خواب بیشتر شبیه آیفون و آیپد است. گمان می کنم این امر تا حدی درست باشد – Mac سیلیکون اپل فوراً از خواب بیدار می شود و دیگر ویژگی Power Nap اجباری نیست. اما این به اندازه کافی دور نمی رود.

این را تصور کنید: به موسیقی iPad خود گوش دهید و جلد را ببندید. یا به پادکست آیفون گوش دهید و دکمه خواب را کلیک کنید. چه اتفاقی می افتد؟

پخش صدا همچنان ادامه دارد.

حالا … شما روی یک لپ تاپ Mac هستید ، به موسیقی گوش می دهید و درب ظرف را می بندید. چه اتفاقی می افتد؟

صدا متوقف می شود و هدفون شما خاموش می شود!

این یک رفتار کوچک است که منطقی است و مطابق با نحوه کار Mac از زمان معرفی اولین حالت خواب حالت Mac در سه دهه قبل است. با این حال ، در زمینه سیستم عامل های امروز اپل ، این کاملا اشتباه است.

رویا همان چیزی نیست که در گذشته بود. زمان آن فرا رسیده است که مک جسته و گریخته و موسیقی همچنان پخش شود.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>