[ad_1]

هفته گذشته ، اپل مکینتاش جدیدی را معرفی کرد که تراشه های فوق العاده سریعی ارائه می دهند و از همه مهمتر ، به مراتب سریعتر از تراشه های اینتل سریع تر هستند.

آره.

اوووووو

چه کسی برنده بزرگ اینجا است؟

بیا دیگه.

شما می دانید او کیست.

یووووووووووووووو

روز گذشته قبل از رویداد هفته گذشته ، برای MarketWatch در حال نوشتن ، دانیل نیومن گفت: “از آنجا که اپل خط جدید مک خود را راه اندازی می کند ، بزرگترین ذینفع ممکن است مایکروسافت باشد.” (شورای هورن) designheretic و جک.)

هوم اینها موارد است.

اکنون می توانید با گفتن “Linux on the desktop” عکس خوبی بگیرید. این یک فرض محکم خواهد بود. اما فقط یک پاسخ صحیح وجود داشت ، که فقط معلوم شد هر بار که اپل کاری انجام می دهد یکسان است: مایکروسافت برنده آن بود.

بیایید این چمدان پر از وحشت منطقی را باز کنیم.

انتقال از اینتل به سیلیکون جدید مبتنی بر Arm تقریباً قطعی است که یک انتقال چالش برانگیز است که هم بر مصرف کنندگان و هم به توسعه دهندگان تأثیر خواهد گذاشت.

به نظر می رسد مطمئناً از نظر سرعت بسیار بد پیش می رود.

“تراشه M1 اپل در معیار گرافیکی عملکرد بهتری نسبت به GeForce GTX 1050 Ti دارد.”

“تراشه Apple Silicon M1 در MacBook Air عملکرد بهتری از MacBook Pro با کیفیت 16 اینچ دارد.”

اوه ، اما آیا مصرف کنندگان می توانند از این افزایش سرعت استفاده کنند؟

برای کار بر روی این معماری جدید ، باید کل اکوسیستم نرم افزاری شرکت بازنویسی شود و این به زمان نیاز دارد.

اگر کاربران می خواهند نرم افزار بومی و خیلی سریع اجرا شود ، بله ، برنامه ها باید دوباره کامپایل شوند. تا آن زمان ، آنها باید به اجرای برخی از برنامه ها در شبیه سازی راضی باشند و ، آنها را فقط با سرعت اجرا کنید سریعتر از هر مک قبلی

“تقلید از Apple Silicon M1 x86 هنوز سریعتر از هر مک دیگر در یک معیار تک هسته ای است.”

به نظر می رسد که مردم هنوز بر سرعت واقعی M1 تسلط ندارند. در واقع ، نیومن هرگز مزایایی را که مک با تغییر در سیلیکون اپل به دست خواهد آورد ، ذکر نمی کند.

… انتقال از اینتل به سیلیکون جدید اپل احتمالاً باعث اختلال در برنامه ها و ایجاد مشکلات سازگاری محیطی می شود.

اپل قبلا بارها این انتقال را انجام داده است و ایده خوبی از کارهایی که انجام می دهد دارد. ممکن است برخی از برنامه ها خراب شوند ، اما در دسترس بودن Rosetta2 برای اجرای برنامه های Intel در شبیه سازی ، امکان کامپایل مجدد برنامه هایی را که از طریق Universal روی تراشه های اینتل و اپل اجرا می شوند تا حد ممکن آسان می کند. و این واقعیت که برنامه های آیفون و آیپد با سیلیکون اپل Mac را اجرا می کنند ، کاربران باید از این نرم افزار کاملاً هیجان زده شوند.

با این کار کاربران از Mac های جدید خود ناامید می شوند …

نظر علامت گذاری شده است

علاوه بر این ، کار بیشتری را برای توسعه دهندگان ایجاد می کند ، که اکنون ملزم به پشتیبانی از برنامه های مختلف برای نسخه Intel و نسخه Arm خواهند بود …

مشخص نیست که آیا نیومن واقعاً می داند چگونه این اتفاق خواهد افتاد ، یا نه ، آنها نباید این کار را انجام دهند. و وقتی نمی دانید همه چیز چگونه کار می کند ، اغلب تصور می کنید که کار نمی کنند آسان تر می شود.

بسیاری از کاربران مک به مدت پنج تا هشت سال با دستگاهی روبرو هستند و اگر اپل تصمیم بگیرد تا سه سال دیگر پشتیبانی از مکینتاش مبتنی بر Intel را متوقف کند ، آنها دیگر مجبور نیستند دستگاه 2000 دلاری دیگر را به طور پیش از موعد خریداری کنند.

اول از همه ، MacBook Air که بدون شک محبوب ترین Mac مبتنی بر M1 خواهد بود ، از نیمه شروع می شود. دوم ، این کار را نکن دارند برای خرید یک مک جدید ، به راحتی نمی توانید نسخه جدیدی از سیستم عامل را بعد از دوره پشتیبانی اجرا کنید ، مهم نیست چه مدت طول می کشد.

به هر حال ، همه چیز به طرز وحشتناکی پیش خواهد رفت ، هیچ فایده ای برای سیلیکون اپل ندارد و مایکروسافت وقت زیادی را صرف می کند که همه به Surface روی بیاورند.

نه نه. او گفت که.

شاید بیش از انگیزه رشد مایکروسافت و سرفیس قدرت برند و برند فوق العاده برتر همراه با سرفیس باشد.

در همین حال ، Mac ها بیشتر زباله محسوب می شوند.

مدت هاست که حذف اپل از اینتل به عنوان یک مشکل بزرگ برای اینتل عنوان می شود ، اما اگر نگوییم مشکل تر باشد ، می تواند برای اپل نیز همین باشد.

بیایید فقط به این نتایج M1 برویم و چیزی را تکرار کنیم که مردم ممکن است از دست بدهند اگر مقادیر زیادی Fiddle Faddle را به جای خواندن دقیق در دهان خود بگذارند: MacBook Air Apple 2020 M1 اعلام کرد در این ماه ، سریعتر در حال اجرا است در شبیه سازی از iMac مبتنی بر i9 که این شرکت در تابستان حمل کرده است. دوباره به ما بگویید که این یک مشکل “به همان اندازه” برای اپل است.

می دانی ، همین است تقریبا گویی نیومن نوعی تبر برای سنگ زنی دارد

دانیل نیومن تحلیلگر ارشد Futurum Research است ، که تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، مشاوره و / یا مشاوره با کوالکام ، انویدیا ، اینتل ، مایکروسافت ، سامسونگ ، ARM و ده ها شرکت در صنعت فناوری و صنایع دیجیتال را ارائه می دهد.

اوه ، شما نمی گویید

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر