[ad_1]

بهترین زمان بود ، بدترین زمان بود. خوب ، برای اکثر ما ، سال 2020 بهترین زمان نبود. اما در قسمت جلوی iOS ، اپل قطعاً در حالت ضیافت یا گرسنگی نگاه می کرد.

این شرکت آزاد کرد پنج مدل های جدید آیفون (آیا نسل دوم آیفون SE را فراموش کردید؟) و یک بازنگری عمده در iPad Air انجام شد که اساساً آن را به یک iPad Pro رده پایین تبدیل کرد. iPad Pro یک به روزرسانی شگفت انگیز دریافت کرده است – اما یک وسیله جانبی جدید شگفت انگیز در صفحه کلید جادویی برای iPad دارد!

در سال 2020 ، سرگرمی دنیای آیفون و آی پد بیشتر از موارد بو بود و این امر باعث می شود تا از بسیاری از دنیا پیشی بگیرد. اما آیا 2021 می تواند چیز بهتری ارائه دهد؟ زمان برخی پیش بینی ها فرا رسیده است.

خوش شانس شماره 13

در دو سال گذشته ، اپل شاهد افزایش نام آیفون با یک شماره ، رفتن به آیفون 11 و سپس آیفون 12 بوده است. این امر معمولاً باعث می شود که آیفون 13 در افق باشد و نه آیفون 12S. اما ما در جهانی زندگی می کنیم که بعضی از ساختمانها بخاطر … سوراخ ها طبقه سیزدهم خود را به عنوان طبقه سیزدهم مشخص نمی کنند؟ موجو بد؟ خرافات ، این دنیا است.

آیا هرگز آیفون 13 وجود خواهد داشت؟ من نمی بینم که اپل مستقیم به 14 می پرد و اپل نمی تواند با افزودن حروف برای همیشه در انتهای آیفون 12 ، آب را فشار دهد. طبق معمول ادامه می دهد.

بعد از تازه سازی بزرگ طراحی بیرونی با آیفون 12 ، من انتظار دارم که اپل در سال 2021 چیزهایی را ترک کند. آیفون جدید کم و بیش شبیه مدل های فعلی خواهد بود ، اگرچه با برخی از رنگ های جدید ، برخی تغییرات بافتی و شاید “شکاف” کوچکتر. پشته دوربین TrueDepth.

رعد و برق آیفون Michael DeAgonia / IDG

پورت Lightning در آیفون حداقل تا یک سال دیگر زنده خواهد ماند.

به نظر می رسد که احتمالاً یکی دو سال دیگر طول خواهد کشید تا اپل تلاش خود را برای استفاده در یک آیفون تاشو انجام دهد ، اما من اگر یک آیفون “بی گناه” با پرش از درگاه لایتنینگ ایجاد کنیم ، شوکه نمی شوم. اگر این اتفاق بیفتد ، اپل به احتمال زیاد اتصال MagSafe معرفی شده در سال جاری را پشتیبانی می کند تا از انتقال داده پشتیبانی کند و یکی را درون جعبه بیندازد. اما اگر مجبور شدم پیش بینی کنم – و همین کار را می کنم ، به همین دلیل است که اینجا هستم – تصور می کنم عدم شنوایی آیفون در سال 2021 اتفاق نخواهد افتاد ، چرا که می توانید شارژر MagSafe را به برق وصل کنید وقتی می توانید آنها را به عنوان مکمل های سودآور بفروشید؟

اگر با معرفی برخی از پیشرفت های دوربین در آیفون جدید روی اپل شرط بگذارید ، هرگز خراب نخواهید شد. من مطمئن هستم که دوربین های بعدی آیفون بهتر ، بزرگتر ، توانایی بیشتری در گرفتن عکس و فیلم دارند. ویژگی تثبیت کننده سنسور که امسال در آیفون 12 پرو مکس معرفی شد می تواند به آیفون پرو راه پیدا کند. و من پیش بینی می کنم که اپل همچنان به ارائه ویژگی های فوق پیشرفته در Pro Max ادامه دهد.

سرانجام ، پیش بینی می کنم که سرانجام همه گیری جهانی بر روی خط تولید آیفون تأثیر بگذارد. با تشکر از گسترش ماسک در جامعه و مانع تأسف بار که آنها در اسکن Face ID ایجاد می کنند ، من پیش بینی می کنم که اپل دکمه Touch ID داخلی را از iPad Air امسال در آیفون بعدی استفاده کند ، به عنوان تعارف Face ID.

به روزرسانی های iPad مطمئناً

نمی خواهم ناسپاس به نظر برسم ، اما این به روزرسانی iPad Pro 2020 حیرت انگیز بود. پردازنده A12Z آیپد پرو اکنون مبتنی بر دو سال فناوری است. کل به روزرسانی به عنوان یک گزینه جایگزین احساس شد و در سال 2021 باید آن را دریافت کنیم درست به روزرسانی iPad Pro که از پردازنده A14X استفاده می کند و عملکردی مشابه عملکردی را که در Mac با M1 مشاهده می کنیم ارائه می دهد.

مورد دیگری که می خواهم برای iPad Pro پیش بینی کنم ، نمایشگر آن است. من فکر نمی کنم iPad Pro بزرگتر شود – زیرا کسی که هر روز از یک مدل 12.9 اینچی استفاده می کند در حال حاضر بسیار بزرگ است. تبدیل هر یک از مدل ها به مدل های بزرگتر ، اپل را مجبور به تولید مدل های جدید صفحه کلید Magic می کند که این یک درد است.

اما در مورد فناوری نمایش در iPad Pro چطور؟ شایعات متناقضی در مورد اینکه آیا اپل از فناوری mini-LED در iPad Pro استفاده خواهد کرد وجود دارد. اما مطمئناً به نظر می رسد احتمال اعلام iPad Pro به عنوان یک صفحه نمایش HDR واقعی همان چیزی است که اپل برای آن شلیک می کند ، درست است؟

به روزرسانی سیستم عامل در حال آمدن است

اپل همیشه ما را با به روزرسانی سیستم عامل غافلگیر می کند و iOS 15 بدون شک برخی از ویژگی های جدید شگفت آور و اصلاحات را به استانداردهای قدیمی می رساند.

آیپد 14 سیب

نسخه بعدی iPadOS ممکن است شامل طراحی صفحه اصلی جدید باشد.

با این حال ، آنچه بیش از همه به من علاقه مند است ، ویژگی iOS 13 است که برای اولین بار در iPad در دسترس است: طراحی مجدد صفحه اصلی با قابلیت قرار دادن اسبابکها در هرجایی به جای نوار کناری صفحه. من می دانم که چرا اپل سعی نکرد صفحه اصلی iPad را در همان چرخه آیفون بازیابی کند ، اما اکنون زمان آن فرا رسیده است. زمان آن رسیده است که در مورد همه چیز تجدید نظر کنید ، شاید حتی بیشتر از آنچه انتظار می رود از طراحی آیفون منحرف شوید. من فکر می کنم این اتفاق خواهد افتاد

فراتر از این ، فکر می کنم ما می توانیم در یک سال نسبتاً آرام برای iOS باشیم. البته ، کارهای زیادی در زیر سطح انجام خواهد شد – اپل باید جریان برنامه های آیفون و آیپد به مک را بهبود بخشد ، برای ایجاد یکپارچه سازی بهتر در توسعه iPad و Mac Catalyst و توسعه SwiftUI به عنوان یک پلت فرم چند منظوره برای نوشتن در آینده ، تلاش کند. نرم افزار برای سیستم عامل های نرم افزار Apple.

اما برای یک کاربر معمولی ، فکر می کنم یک سال کوچکتر از بروزرسانی به نظر برسد. چند مورد جالب غیر منتظره ، به روزرسانی های برنامه نویس و رفع اشکال ها. بعد از یک سال مانند سال 2020 ، فکر می کنم عاقلانه باشد که همه ما بر روی ترمیم زخم ها ، رفع اشکالات و افزودن هرچه کمتر درام به روند کار تمرکز کنیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر