[ad_1]

آخرین اخبار: شما باید قفل درب خود را باز نگه دارید تا هنگامی که آنها شما را سرقت می کنند – که شما کاملاً می خواهید – پلیس بتواند به راحتی وارد خانه شما شود تا دزدان را بگیرد.

بررسی فناوری MIT به ما می گوید: “هکرها راه هایی برای پنهان شدن در باغ حصار زده اپل پیدا می کنند.” تی باس.)

این عنوان خوبی نیست ، زیرا نکات گیج کننده ای درباره آنچه که در مقاله ذکر شده است ایجاد می کند ، اما عنوان صفحه حتی بدتر است:

“چگونه امنیت قفل شده اپل از بهترین هکرها محافظت بیشتری می کند.”

از این عنوان می توان این برداشت را داشت که اپل به هکرها کمک می کند. اما تقریباً در کل مقاله ادعا می شود که اقدامات امنیتی اپل بسیار خوب کار می کند و چیز خوبی است ، آنقدر خوب است که توسط شرکت های دیگر پذیرفته می شود. بیش از همه ، فقط قاب بندی عنوان و مقدمه می تواند باعث شود که شخص باور کند که واقعاً مشکلی برای او پیش آمده است.

دقیقاً چگونه تصور می شود که اپل به کسانی که سعی در جلوگیری از آنها دارد کمک می کند؟

… وقتی پیشرفته ترین هکرها موفق به حمله شوند ، اتفاق عجیبی می افتد: محافظت انحصاری اپل در نهایت از خود مهاجمان محافظت می کند.

نکته این است که چون اپل به کسی اجازه دسترسی از طریق کپی های جداگانه را نمی دهد ، افراد به اصطلاح “خوب” نمی توانند به راحتی این موارد را ببینند تا شواهدی در مورد هک شدن پیدا کنند. این درست است ، اما مثل این است که بگوییم ماهیت پیچیده ریاضیات عالی از باشگاه شرور داخلی در مجتمع صنعتی ریاضی عالی پشتیبانی می کند.

“ریاضیات عالی با واقعاً پیچیده بودن به دانشجویان دانشگاهی کمک می کند! باید به اندازه کافی ساده باشد که همه بتوانند آن را دریافت کنند! “

گاهی اوقات سیستم قفل شده می تواند حتی مستقیم تر تبدیل شود. هنگامی که اپل تابستان گذشته نسخه جدیدی از iOS را در اواسط سال 2013 منتشر کرد [Citizen Lab senior researcher Bill] تحقیقات مارچاک ، ویژگی های امنیتی جدید تلفن ، باعث از بین رفتن یک ابزار فرار از زندان غیر مجاز شد که Citizen Lab از آن برای باز کردن آیفون استفاده می کند. این به روزرسانی آن را از قسمت های شخصی تلفن قفل کرده است ، از جمله پوشه ای برای به روزرسانی های جدید – که درست در جایی که هکرها مخفی شده بودند ، درست بود.

چگونه آن “نتیجه معکوس” است؟ Jailbreaking متکی به استفاده از نقص در سیستم عامل است ، نقصی که می تواند برای اهداف شیطانی نیز مورد استفاده قرار گیرد. جهنم ، ممکن است نقصی که به زندان اجازه داده است نقصی باشد که توسط هکرهایی که مارچاک دنبال می کند ، بوده است. و اپل این نقص را برطرف کرد. البته پیگیری این هک برای او دشوارتر است ، اما از همه کسانی که از آیفون استفاده می کنند محافظت می کند. آیا این استدلال که اپل باید آسیب پذیری هایی را ایجاد کند تا محققان بتوانند هک ها را راحت تر کنند ، منطقی است؟

خواننده گرامی ، این مورد نیست.

شاید از خود بپرسید که گزینه جایگزین اینجا چیست. خوب ، همانطور که مقاله به درستی اشاره کرده است ، هیچ موردی وجود ندارد ، حداقل یک مورد خوب نیست. دسترسی “افراد خوب” به حفاظت در سطح سیستم دسترسی آسان به افراد بد را آسان می کند. بنابراین به جای تعداد معدودی که موفق می شوند ردیابی خود را از اشخاص ثالث پنهان کنند ، شما انبوهی از هکرها خواهید داشت که در اطراف قدم می زنند.

مقاله به این نکته اشاره می کند ، اما صریحاً بیان نمی کند که چون این هک ها بسیار دشوار و گران هستند ، فقط اهداف عالی رتبه در معرض خطر واقعی قرار دارند. هیچ کس برای گرفتن عکس از گربه شما ، مود ، میلیون ها دلار هزینه نخواهد کرد. اما آقای ویسکرها را به من بدهید.

بیشتر مقاله آموزنده است و در نهایت به نکته صحیحی اشاره می کند ، اما تمرکز عنوان و نیمه اول بر روی مزاحمت محققان مانند تمرکز بر روی افرادی است که از ناحیه واکسن COVID از ناحیه بازو درد می گیرند. درمان بسیار بهتر از ناراحتی عده معدودی است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir