چه سیستم عامل هایی با iCloud Tabs در دستگاه های مختلف کار می کنند؟


یکی از موارد زیادی که می توانید بین دستگاه های iCloud همگام سازی کنید ، برگه های مرورگرهای Safari هستند. ج تنظیمات> نام حساب> iCloud> Safari تست شده در iOS / iPadOS ، Safari در صفحه تنظیمات iCloud در macOS 10.14 Mojave و نسخه های قبلی یا Safari در نمای iCloud در صفحه تنظیمات Apple ID در کاتالینا یا بالاتر بررسی شد ، برگه های شما همگام سازی می شوند و نشانک ها و موارد موجود در لیست خواندن. اپل تا آنجا پیش می رود که از برگه های همگام سازی شده “iCloud Tabs” و نشانک های همگام سازی شده “iCloud Bookmarks” نام می برد.

بخش mac911 macos icloud سیب

در macOS می توانید نمای گسترده ای از برگه های دستگاه و لیستی از برگه های مشترک iCloud را بدست آورید.

هنگامی که در دستگاه فعال می شود ، موارد موجود در Safari همگام سازی می شوند و برای همه دستگاه های دیگر در دسترس هستند. علامت گذاری و خواندن موارد لیست در حالی که برگه ها رابط خاص خود را دارند ، ادغام می شوند.

بخشهای mac911 ios icloud IDG

Safari برای iOS لیستی دارد که در زیر برگه ها ظاهر می شود.

برای دسترسی به زبانه های iCloud:

  • در Safari برای macOS ، کلیک کنید مشاهده بخش دکمه ، دو مربع با هم تداخل دارند ، که اگر سفارشی نکرده اید ، معمولاً در گوشه بالا سمت راست نوار ابزار Safari ظاهر می شود ، یا نمایش> مشاهده تب مشاهده. به پایین بروید تا برگه های iCloud را از سایر دستگاههای خود جدا کنید.
  • در Safari برای iOS یا iPadOS ، روی ضربه بزنید بخشها در نوار ابزار ، و سپس صفحه را به سمت بالا بکشید تا برگه های دستگاه های دیگر آشکار شود.

یک مسئله سازگاری اساسی وجود دارد که مردم از آن جدا شده اند: اپل مجموعه ای از نسخه های سیستم عامل را که با انتشار Catalina همگام سازی می شوند تغییر داده است – همانطور که برای موارد تقویم و چندین دسته دیگر انجام شد.

اگر از سیستم عامل جدیدتری استفاده می کنید ، همگام سازی همه آنها باید در این محدوده باشد:

  • iOS 13 یا بالاتر
  • iPadOS 13 یا بالاتر
  • macOS Mojave 10.14.4 یا بالاتر
  • هر نسخه از macOS Catalina یا Big Sur

با این حال ، اگر فقط نسخه های قبلی iOS و macOS دارید ، می توانید از زبانه های iCloud با استفاده از موارد زیر استفاده کنید:

  • iOS 12 یا بالاتر (iPadOS تا 13 دوباره تقسیم نمی شود)
  • macOS Mojave 10.14.3 یا بالاتر

شما نمی توانید از این تقسیم عبور کنید.

عیب یابی در واقع صفر است. در زمان های مختلف ، برگه های iCloud روی همه دستگاههایم یا فقط برخی از آنها نمایش داده می شود. iPhone در حال حاضر برگه ها را در iMac و MacBook Air نشان می دهد ، اما iMac برگه های دستگاه های دیگر را نشان نمی دهد. با فعال کردن / غیرفعال کردن وضعیت Safari در پانل تنظیمات یا تنظیمات برگزیده ، یا راه اندازی مجدد دستگاهی که نسخه های دیگر شما را در برگه های Safari نشان نمی دهد ، می توانید همگام سازی را فعال کنید. به ندرت به نظر می رسد که کمک کننده باشد.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که توسط خواننده Macworld رابرت ارسال شده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از س questionsالاتی را که اغلب از ما پرسیده می شود ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها ، جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا س yourال شما پوشش داده شده است یا خیر. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم مستقیماً راهنمایی در مورد عیب یابی ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>