[ad_1]

در طی همه گیری ، بسیاری از افراد خود را در رایانه های شخصی خود با اعضای خانواده و هم اتاقی ها می دیدند. در این شرایط ، ممکن است تمایل نداشته باشید که هر برنامه ای که نصب می کنید در دسترس کسی باشد که از Mac مشابه استفاده می کند. حساب شما پوشه ای دارد که فقط شامل برنامه هایی است که می توانید آنها را اجرا کنید: به جای پوشه اصلی /Applications یک پوشه در سطح بالای میزان شروع ، یعنی ~/Applications (از نظر فنی ، /Users/short-account-name/Applications)

برخی از برنامه ها با ارائه گزینه های نصب که شامل مواردی مانند “نصب برای همه کاربران در این رایانه” و “نصب فقط برای این کاربر” روشی را برای کنترل میزان گسترده نصب آنها ارائه می دهند (زبان ممکن است بسته به نصب متفاوت باشد).

وقتی برنامه ای را از روی تصویر دیسک نصب می کنید یا به عنوان یک فایل فشرده بارگیری می شود ، می توانید آن را مستقیماً در پوشه برنامه شخصی خود کپی کنید. انتخاب کنید برو> رفتن به پوشه را در Finder قرار دهید و جایگذاری کنید ~/Applications در آن کلیک کنید و سپس کلیک کنید من دارم میروم. اکنون فقط برنامه را به این پوشه بکشید.

با این حال ، اگر با استفاده از روش دیگری که برنامه های پیش فرض را در پوشه اصلی برنامه ها از جمله بارگیری های Mac App Store قرار می دهد ، نصب می کنید ، این مراحل را دنبال کنید.

  1. باز کن /Applications، یا با رفتن به پوشه یا با باز کردن سطح اصلی دستگاه خود در Finder و دوبار کلیک بر روی پوشه Applications.

  2. با استفاده از روش بالا یک پنجره جداگانه با پوشه برنامه خود باز کنید یا به Finder بروید کاربران> نام کامل حساب> برنامه ها.

  3. کلید Command را پایین نگه داشته و برنامه را از پوشه اصلی Applications به پوشه شخصی خود بکشید. (شما باید Command را در دست داشته باشید یا macOS به جای انتقال برنامه ، نام مستعار ایجاد می کند.)

  4. ممکن است از شما خواسته شود رمز ورود اداری را وارد کنید ، یا اگر Mac با شناسه Touch دارید ، حرکت را با نوک انگشت تأیید کنید.

اگر کاربر دیگری به برنامه نصب یا بارگیری ، در پوشه اصلی برنامه ها یا برای خود دسترسی داشته باشد ، مانع نصب برنامه مشابه می شود.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به س fromال خواننده Macworld ، جید است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از عکسهای صفحه در صورت لزوم ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نخواهیم داد و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر