[ad_1]

کاربرانی که برای مشاهده PDF ها به برنامه Mac Preview متکی هستند ، گزارش می دهند که یک تغییر جزئی باعث سردردهای بزرگ می شود. خوشبختانه یک راه حل آسان وجود دارد.

mac911 ذخیره به عنوان گزینه های محافظت pdf IDG

گزینه Save as PDF in Print به شما امکان می دهد برای یک سند ایجاد شده ، محافظت دقیق کنید.

هنگامی که از ویژگی MacOS Print استفاده می کنید و مورد منوی بازشو را انتخاب می کنید ، می توان از پرونده های PDF به روش های مختلف محافظت کرد. PDF> ذخیره به صورت PDF، می توانید بر روی گزینه های امنیتی کلیک کنید و یک رمز عبور برای باز کردن سند تنظیم کنید ، و رمز عبور دیگر برای یکی یا هر دو ، توانایی “کپی متن ، تصاویر و سایر مطالب” یا چاپ سند را محدود کنید.

اگر گزینه چاپی برای چاپ تنظیم شده است ، پس هنگام چاپ باید یک رمز عبور وارد کنید. همچنین ، کپی قفل شده است.

با این حال ، قبل از Big Sur ، یک استثنا وجود داشت که به نظر می رسد اپل بسته شده است. وقتی افراد مشکلی پیدا می کنند ، این تنظیم “کپی کردن متن ، تصاویر یا سایر مطالب” است: آنها PDF را باز کرده اند من میتوانم بدون رمز عبور چاپ شود ، اما Big Sur مانع از انتخاب ذخیره به عنوان PDF می شود – در واقع ، بسیاری از گزینه ها در فهرست PDF رنگ آمیزی می شوند. آنها می خواهند مجموعه ای از صفحات یا صفحات خاص را در پرونده دیگری ذخیره کنند.

یک راه حل ساده وجود دارد:

  1. سند PDF را باز کنید.
  2. انتخاب کنید پرونده> صادرات به صورت PDF و PDF را با هر نام ذخیره کنید.
  3. PDF ذخیره شده را باز کنید.
  4. اکنون می توانید انتخاب کنید پرونده> چاپ> PDF> ذخیره به عنوان PDF.

در غیر این صورت ، با منبع ایجاد کننده PDF مشورت کنید و از آنها بخواهید که فقط صفحات مورد نیاز خود را یا برای شما یک فایل PDF ناامن را برای شما ارسال کنند.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به س fromال یکی از خوانندگان Macworld Swami است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس Mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر