[ad_1]

اپل سعی می کند با انتشار یک صدا با یک کلیک کوچک ، یک عکس فوری را هنگام گرفتن عکس در برنامه Photos در iPhone یا iPad شبیه سازی کند. بسیاری از ما ترجیح می دهیم از این صدا جلوگیری کنیم.

قابل توجه است که در تنظیمات دوربین هیچ سوئیچ خاموش و روشن وجود ندارد! در عوض ، شما یکی از سه گزینه را دارید:

  • فعال کردن عکس زنده: اگر یک کلیک بشنوید ، این ویژگی را روشن نکرده اید ، که باعث ذخیره برخی از تصاویر ثابت قبل و بعد از نقطه عکسبرداری می شود و برخی از انیمیشن ها و صدا را ارائه می دهد. اگر کلیک روشن باشد ، در یک عکس زنده ثبت می شود. با فعال کردن هر زمان که دوربین را روشن می کنید می توانید Live Photo را روشن کنید تنظیمات> دوربین> ذخیره تنظیمات> عکس زنده.

  • سوئیچ بی صدا: با تنظیم سوئیچ سخت افزاری Ring / Silent بر روی Silent ، صدای عکس غیرفعال می شود. اگر ترجیح می دهید گاهی کلیک را خاموش کرده و برای دیگران روشن کنید ، می توانید این سوئیچ را به دلخواه روشن و خاموش کنید. با این حال ، سوییچ Silent هیچ صدایی برای کل سیستم ندارد ، بنابراین هیچ صدای آیفون شنیده نمی شود.

  • میزان صدا را روی صفر تنظیم کنید: همچنین می توانید یا در عوض میزان هشدار خود را روی صفر تنظیم کنید. اگر تنظیمات> صداها و رایانه ها> تغییر با دکمه ها فعال شده است ، می توانید از مرکز کنترل یا دکمه کاهش ولوم استفاده کنید. اما اگر این سوئیچ غیرفعال باشد ، باید سطح زنگ و سیگنال ها را جداگانه به سمت چپ بکشید تنظیمات> صداها و موارد لغو.

نکته دیگر: چندین کشور در دستگاههایی که عکس می گیرند به صدای شاتر نیاز دارند. در حالی که در آن کشورهایی که شامل ژاپن و کره جنوبی هستند ، صدای عکس فوری همیشه تحریک می شود. به نظر می رسد این کارت بر اساس سیم کارت باشد ، زیرا مسافران سایر کشورها که به سیم کارت محلی روی می آورند ترجیح خود برای عکس فوری را بیش از حد می دانند.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که توسط خواننده Macworld رون ارسال شده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس Mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله عکس صفحه را به صورت مناسب و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir