[ad_1]

Apple Cash راهی بسیار راحت برای افراد در اکوسیستم iPhone / iPad برای ارسال و دریافت پول است و در اینجا اگر از کارت اعتباری Apple استفاده می کنید ، Apple تخفیف های نقدی روزانه خود را رهگیری می کند.

با این حال ، انجام معاملات در برنامه Wallet می تواند آزار دهنده باشد. یافتن جزئیات دشوار است و خلاصه ای از مقدار ماهانه وجود ندارد.

خوشبختانه یک راه پنهان برای بازیابی همه معاملات شما وجود دارد:

  1. برنامه Wallet را باز کنید.
  2. روی کارت Apple Cash ضربه بزنید.
  3. روی دکمه … (بیشتر) در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
  4. تقریباً به پایین بکشید و ضربه بزنید بیانیه معامله را درخواست کنید.

اپل یک فایل PDF حاوی معاملات 24 ماه گذشته را به آدرس مرتبط با حساب Apple Cash شما ارسال می کند ، تقسیم بر خلاصه های ماهانه. این یک روش مناسب برای آشتی و ردیابی درآمد و هزینه ها با Apple Cash است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول را به همراه پاسخ و پیوندهای ستون جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول فوق العاده ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر