[ad_1]

در حالیکه شبکه های تلفن همراه در بسیاری از مناطق مترو – و حتی در شهرهای کوچکتر – از میانگین نرخ داده 30Mbps به طور متوسط ​​از داده های بالاتر از 4G LTE – به سرعت داده هایی می روند که با شروع شبکه های 5G می توانند چندین برابر شوند جدی به نظر برسید ، فکر می کنید از تلفن خود در منزل باند پهن به جای کابل استفاده کنید ، همچنین در مکانهایی که سرعت سیم کم یا گران است افزایش می یابد.

شرکت های مخابراتی در گذشته از این امر دلسرد می شدند ، اما اکنون بسیاری از آنها برنامه هایی با توزیع قابل توجه داده برای یک کانون شخصی مانند 15 گیگابایت تا 60 گیگابایت در ماه ارائه می دهند. این امر به ویژه در مورد برنامه های تجاری که بسیاری از افراد قبلاً در خانه از آنها استفاده می کنند ، صدق می کند.

آیا می توانید یک نقطه دسترسی شخصی به شبکه خانگی خود “متصل” کنید؟ بله ، اما چاپ خوب اپراتور را بخوانید. ما انجام ندهید من شما را تشویق می کنم که شرایط استفاده خود را نقض کنید. اما اگر با پارامترهای قرارداد شما متناسب باشد ، می توانید از Mac برای تغییر کارایی باند پهن تلفن همراه استفاده کنید.

ساده ترین راه برای ایجاد چنین تنظیماتی اتصال آیفون (یا iPad با طرح مشابه) به Mac از طریق USB و به اشتراک گذاری اتصال اینترنت از طریق Wi-Fi Mac است. این اتصال Mac شما را به شبکه Wi-Fi محلی در صورت وجود غیرفعال می کند و از iPhone به طور کامل برای اتصال به اینترنت استفاده می کند. (شما باید از اتصال USB استفاده کنید ، زیرا بلوتوث سرعت انتقال داده نسبتاً کمی دارد).

mac911 iphone usb فعال شده IDG

اتصال آیفون از طریق USB به بالاترین سرعت ثابت انتقال داده امکان پذیر است.

همچنین می توانید با به اشتراک گذاشتن اتصال اترنت تلفن خود در Mac و اتصال یک ایستگاه پایه Wi-Fi به آن پورت اترنت ، سرعت خود را افزایش دهید. به شما این امکان را می دهد تا دستگاه های اضافی را از طریق اترنت متصل کرده و از درگاه اختصاصی Wi-Fi سیگنال قدرتمندتری داشته باشید. (اگر Mac شما اترنت داخلی ندارد ، تهیه یک آداپتور USB نوع A یا USB-C گیگابیت اترنت در صورت داشتن پورت رایگان ، یا اتصال پایه به Thunderbolt 3 Mac که شامل اترنت است ، آسان است.)

در اینجا نحوه تنظیم این مورد فقط با Wi-Fi داخلی Mac وجود دارد:

  1. در صفحه تنظیمات شبکه ، آداپتور iPhone iPhone را از لیست سمت راست انتخاب کنید. (اگر وجود ندارد ، روی علامت + در پایین لیست کلیک کنید ، را انتخاب کنید) آیفون USB از منوی بازشو رابط و تأیید را کلیک کنید.)

  2. علامت را بردارید در صورت لزوم غیرفعال کنید.

  3. کلیک درخواست دادن.

  4. در صفحه Sharing Preferences ، روی اشتراک گذاری اینترنت در لیست سرویس ها کلیک کنید.

  5. از لیست “اشتراک لینک خود از” ، را انتخاب کنید آیفون USB (یا هر نام واسط آیفون شما چیست).

  6. از لیست “به رایانه ها با استفاده از” ، فقط Wi-Fi را انتخاب کنید.

  7. کلیک گزینه های Wi-Fi. شبکه خود را نامگذاری کرده و سپس یک کانال و روش امنیتی را انتخاب کنید. کانال های 1 ، 6 و 11 در مسافت های طولانی تری کار خواهند کرد ، اما اجازه پهنای باند زیادی را نمی دهند. کانالهای 36 ، 40 ، 44 و 48 امکان بازده بالاتر در محدوده های کوتاهتر را دارند. برای امنیت ، WPA2 Personal را انتخاب کرده و یک گذرواژه وارد کنید.

  8. روی کادر کنار کلیک کنید اشتراک گذاری اینترنت در لیست

  9. macOS در مورد قطع شدن شبکه به شما هشدار می دهد. کلیک شروع کنید.

فعال سازی اشتراکی اینترنت mac911 IDG

می توانید اتصال آیفون را از طریق اترنت یا Wi-Fi به اشتراک بگذارید.

اگر می خواهید از درگاه Wi-Fi استفاده کنید ، در مرحله 6 بالا ، فقط اترنت را از لیست یا آداپتور USB یا Thunderbolt Ethernet مربوطه را انتخاب کنید و مرحله 7 را رد کنید. دروازه Wi-Fi باید به جای تنظیم خود برای حالت pass یا Bridge پیکربندی شود آدرس های شبکه خصوصی خود را داشته باشید ، زیرا macOS این کار را انجام می دهد.

البته استفاده از تلفن هوشمند به عنوان پایه اتصال باند پهن منزل ، تلفن شما را به شبکه شما متصل می کند. حذف آن از این تنظیم دسترسی باند پهن شما را از بین می برد – مگر اینکه سرویس پهنای باند کندتر و پشتیبان داشته باشید.

شما باید اطمینان حاصل کنید که تلفن شما همیشه به برق وصل است ، زیرا ویژگی hotspot شخصی انرژی زیادی را جذب می کند. و آن را روی سطحی قرار ندهید كه در اثر گرما تیره شود.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که خواننده Macworld فرانک ارسال کرده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر