[ad_1]

Sonos یک ساب ووفر عالی می سازد ، اما مشتریانی که آنقدر خوش شانس هستند که صاحب سینمای خانگی و اتاق شنود هستند – و نصب کنندگان مصرف کننده که در جیب های عمیق خود از این جمعیت مراقبت می کنند – مدتهاست که گزینه جایگذاری را می خواهند دو زیرنویس های Sonos. امروز ، Sonos یک به روزرسانی نرم افزاری منتشر کرد که به آنها امکان می دهد این کار را انجام دهند.

Sonos Sub یک ساب ووفر معمولی نیست به این معنا که نمی تواند به گیرنده A / V متصل شود یا به هر نوار صوتی متصل شود. باید همراه با بلندگوی Sonos یا تقویت کننده Sonos دیگر مستقر شود.

و کسانی که می خواهند دو Sub را در یک سیستم قرار دهند ، باید موسیقی متن Sonos Arc ، Beam یا Playbar را داشته باشند. پایه صدا Playbase؛ یا تقویت کننده Sonos. یکی از مشترکین باید مدل 3 باشد که قدرت پردازش را افزایش داده باشد ، و شما باید آخرین نسخه برنامه Sonos S2 را امروز در دسترس داشته باشید.

sonos union la edition 2 اتحادیه LA / Sonos

Sonos بلندگوی Sonos One SL Union LA Edition را دوباره راه اندازی کرد.

در اخبار دیگر در مورد Sonos ، این شرکت Sonos One SL Union LA Edition ، همکاری بین Sonos ، طراح داخلی Sheila Bridges و نام تجاری لباس خیابانی Union LA را دوباره راه اندازی کرده است. سخنران نسخه محدود با مشارکت Color of Change به عنوان بخشی از طرح #TellBlackStories سازمان ایجاد شد. مشبک بلندگو با الگوی Bridges Harlem Toile چاپ شده است. اطلاعات بیشتر در مورد همکاری را می توانید از سال 2019 در وبلاگ Sonos بخوانید. بلندگوی 249 دلاری را می توانید از سایت SheilaBridges.com و UnionLosAngeles.com خریداری کنید.

هفته گذشته ، Sonos اعلام کرد Arc SL Shadow Edition ، موسیقی متن بدون میکروفون که مختص Costco است. بیشتر می توانید در این باره در اخبار قبلی ما بخوانید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر