دارای درخشندگی، شفافیت و مقاومت بالایی در برابر چسبندگی و سایش است. برای مثال بهتر است بدانید هرچه میزان مواد پلاستیکی بهکاررفته در رزین کامپوزیت کمتر باشد، مقاومت کافی در برابر زرد شدن ندارد. در بیشتر مواقع به دلیل عدم پالیشینگ مناسب نخ دندان به طور راحت از بین دندانها عبور نمی کند، به طور مثال خیلی کیپ است و نخ درست رد نمی شود و یا اینکه اضافات کامپوزیت باقی مانده است و باعث ریش ریش شدن و یا بریده شدن نخ دندان می شود و در نتیجه نخ کشیدن به طور موثر انجام نمی شود، این نیز باعث بد بویی دهان می گردد.

ونیر دندان نوعی روکش ها و پوسته های نازک و همرنگ دندان هستند که به جهت زیبایی به دندان ها متصل می شوند و عیوب ظاهری دندان ها مانند تغییر رنگ، لب پر شدگی، شکستگی، ترک خوردگی، کوتاهی و فاصله بین دندان ها و … ولی بعد از مدت زمان کوتاهی این حساسیت از بین میرود. چنانجه دندانپزشک تجربه کافی در انجام و نصب کامپوزیت دندان را نداشته باشد، ممکن است پس از گذشت مدت زمان کوتاه نیاز به تعویض یا ترمیم داشته باشد یا اینکه ظاهری نامطلوب برای دندان های شما ایجاد کند. هزینه لمینت دندان : قیمت ونیر کامپوزیت نسبت به قیمت لمینت سرامیک مناسب تر است.

کامپوزیت ونیر یک ماده دندانپزشکی است که بیشتر برای پر کردن دندان های پوسیده با رنگ طبیعی دندان استفاده می شده اما در حال حاضر برای انجام کارهای زیبایی هم مورد استفاده قرار می گیرد. در برخی موارد دیده می شود که دندان ها همگی با کامپوزیت به هم وصل شده اند و امکان نخ دندان کشید وجود ندارد، این مورد کمتر از بقیه موارد دیده می شود.

آیا لمینت کامپوزیتی برای رفع دندان های تقریبا غیر مرتب هم کاربرد دارد؟ یکی از کاربرد های اصلی لمینت کامپوزیتی رفع غیرمرتب بودن دندان ها است که بنابر حالت فک و شکل دندان ها لمینت یا ارتودنسی و یا هر دو می تواند کامپوزیت دندان سفید یخچالی روش درمان باشد. اما گاهی اوقات به دلایل متعدد ونیر کامپوزیت پس از اتمام فرایند درمان با شکست مواجه میشود و باید اقدام به برداشتن آن نمود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کامپوزیت دندان نی نی سایت ۹۹ لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر