کرم لایه بردار = Scrubbing Cream اسکراب

عوامل بسیاری همچون تابش مستقیم نور خورشید، شرایط نامناسب آب و هوایی، آلودگی هوا، رژیم غذایی نامناسب و بعضی از بیماریها میتواند باعث ایجاد مشکلات پوستی شود. بگذارید اسكراب 51 دقیقه روی پوستتان بماند سپس با آب نیمهگرم صورتتان را بشویید. شب ها پس از شستشوی پوست با یک شوینده مناسب، کرم لایه بردار را بر روی پوست صورت مالیده و به آرامی ماساژ دهید.

به طور کلی این کار به صورت فیزیکی یا شیمیایی انجام میشود. Glycolift : این ماده فوق العاده از نوآوری های شرکت سولابیا فرانسه بوده و ترکیبی از آلژینات، پروپاندیول گیاهی و گلوکواولیگوساکاریدها می باشد. که امروزه توسط شرکت های بهداشتی معتبر مانند شرکت پارس حیان، تولید و به بازار عرضه می شود.

کرم لایه بردار هیدوردرم علاوه بر اسید های میوه از ویتامین های A و E تشکیل شده که اثر بهتر و مناسب تری روی پوست دارد. اسکراب سینت ایوز یکی از محصولات فوق العاده عالی است که برای از بین بردن سلولهای مرده پوست و جوشهای سر سیاه کاربرد دارد. شنیده اید که عصاره و پوست میوه ها برای شادابی و شفاف شدن پوست مفید هستند.

همچنین این کرم رطوبت پوست را تامین میکند و موجب شادابی آن میشود. از این روش پیلینگ برای بهبود منافذ باز پوست، بهبود جوش های سرسیاه و سرسفید، کم رنگ شدن لک های صورت و حتی بدن، بهبود چین و چروک های ظریف استفاده می شود. اساسا لایه بردار ها باید با توجه به ناحیه مورد استفاده یعنی صورت یا بدن و نوع پوست انتخاب شوند. اسید میوه باعث لایه برداری پوست و حذف سلول های مرده آن می شود و علاوه بر طراوت و شفاف شدن پوست باعث از بین رفتن جای جوش کم عمق و لکه های پوستی می شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم لایه بردار درماتیپیک نی نی سایت.