گزارش: سال آینده اپل هدفون های گران قیمت VR را منتشر می کندگزارش جدید بلومبرگ اطلاعات به روز در مورد واقعیت مجازی و برنامه های واقعیت افزوده اپل را در اختیار ما قرار می دهد. مارک گورمت ، که تجربه بسیار خوبی در مورد این نوع نشت ها دارد ، می گوید اپل قصد دارد هدفون های سطح بالای (واقعیت مجازی) را سال آینده قبل از انتقال به AR بفروشد ( واقعیت افزوده) عینک بعد از چند سال.

این گزارش ادعا می کند که اپل “نمی خواهد یک هدفون آیفون مانند برای اولین هدفون خود ایجاد کند” ، بلکه یک محصول بلند ، گران قیمت و زیبا است که مورد توجه توسعه دهندگان و کاربران کاملاً آماده قرار می گیرد و همه را برای یک محصول احتمالی برای بازار گسترده آماده می کند. عینک AR.

پیش بینی می شود هدفون های با کد رمز N301 از محصولات Oculus VR گران تر باشند ، به طوری که اپل فقط می تواند روزانه یک واحد برای فروشگاه اپل بفروشد. این کمتر از 200000 دستگاه در سال کار می کند ، که آن را در هوای متغیر Mac Pro قرار می دهد.

اعتقاد بر این است که این هدفون شامل برخی از تراشه های قدرتمند اپل (حتی بعضی از آنها با سرعتی بالاتر از M1) همراه با نمایشگرهایی با وضوح بالاتر از دستگاه های رقیب هستند. این دوربین دارای دوربین های خارجی برای “برخی از ویژگی های AR” و ردیابی دستی است و اپل حتی در حال آزمایش توانایی کاربران برای تایپ کردن هوا برای ورود متن است. همچنین با فن طراحی شده است که می تواند در هدفون های VR چالش برانگیز باشد. Gourmet می گوید هدفون ها در مرحله نمونه اولیه قرار دارند و می توان برنامه ها را تغییر داد یا حتی قبل از عرضه کاملاً از بین برد ، که ممکن است سال آینده اتفاق بیفتد.

این هدفون به عنوان پیش درآمد عینک AR این شرکت با نام رمز N421 طراحی شده است که در مرحله اولیه توسعه “معماری” قرار دارد و انتظار نمی رود چند سال دیگر شروع شود.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>