2. در انتخاب رنگ کرم پودر، باید دقت کنید که رنگ انتخابی شما حداکثر یک یا دو شماره از پوست شما روشنتر یا تیرهتر باشد. افرادی که از پوستهای چربی برخوردار هستند پوستشان حساس بوده و مستعد جوش زدن هستند؛ باید در انتخاب کرمپودر مناسب دقت لازم را داشته باشند و از کرمپودرهای فاقد چربی با منشأ آبی استفاده کنند. از کرم پودر هایی استفاده کنید که طوری طراحی شده اند تا بهترین تاثیر را روی چهره ی شما بگذارند: افراد با پوست خشک، مختلط و نرمال می توانند از محصولات حاوی نرم کننده استفاده کنند.

این عزیزان باید از کرم پودرهای مایع یا جامد با پایه یا بیس (Base) آب و پنکیکهای خشک استفاده کنند. فروشگاه اینترنتی مدیاژ عرضهکننده لوازم آرایشی، کرم پودرهای متنوع و مناسب انواع پوست را در اختیار علاقهمندان قرار داده تا بهراحتی از طریق خرید اینترنتی بتوانند محصولات موردنظر خود را تهیه کنند. بنابراین بهترین انتخاب برای این افراد، خرید کرم پودر مناسب پوست خشک در فصول سرد و کرم پودر مناسب پوست چرب، در فصول گرم است. این افراد در فصول گرم دارای علائم پوست چرب و در فصول سرد دارای نشانههای پوست خشک هستند. این کرم پودر برای افرادی که پوست خشکی دارند، بهترین گزینه است.

این کرم پودر با ساختار سبکی که دارد جلوهای مات را بر روی پوستتان نشان میدهد و در عین حال قدرت پوشانندگی بالایی هم دارد. در این قسمت به نکات مهم و طلایی در استفاده از کرم پودر آناستازیا اشاره خواهیم کرد. این کرم 2 منظوره، دارای بافتی سبک، نرم و طبیعی بوده و ضمن پوشش بینظیر کل صورت، میتوان از کانسیلر آن برای برطرف کردن لک، رد جوش و یا سیاهی دور چشم استفاده کرد.

کرم پودر دیور دارای پوشش بسیار طبیعی به همراه تنوع رنگی بسیار بالایی است. این کرم پودر به طور معجزهآسایی با انواع رنگ پوست هماهنگی دارد. یکی از ویژگیهای این کرم پودر این است که در برابر گرمای محیط که باعث تعریق بیش از حد شده مقاوم است و اثری از ماسیدگی کرم پودر روی پوست شما نیست. برندهای زیادی در زمینه تولید کرم پودر فعالیت میکنند؛ که از میان آنها میتوان به میبلین (Maybelline)، بورژوآ (Bourjois)، لورآل (LOreal)، مک فیکس (MAC fix)، الارو (Ellaro)، مای (MY) و این لی (INLAY) اشاره کرد. کرم پودر الارو 05 با حجم ۳۰ میلیلیتر برای سلامت پوست مفید بوده و از ویژگی های شاخص آن به تعویق انداختن فرآیند پیری پوست است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر ژیورل لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر