60 سریال محبوب تاریخ که بیشترین نمره IMDB را دارند – یک پزشک

این سریال یکی از محبوبترین مجموعههای کمدی روزمره در تاریخ تلویزیون آمریکا است که دهها میلیون طرفدار در سراسر جهان بهدست آورده است. بااینوجود سریال قهوه تلخ در مجموع موفق و پرفروش از کار درآمد و جایگاه شبکه نمایش خانگی را بهعنوان رقیبی قدرتمند و نوظهور برای تلویزیون مستحکم کرد. در این بین، دختری عاشق جاوید است و محیا هم یک خاطرخواه پروپاقرص دارد. سریال فرار از زندان که با ژانری هیجان انگیز و پر از ایده نو به بازار رقابت سریال های تلویزیونی آمد و تا حدی زیادی هم در این امر موفق بود، طرفداران این مجموعه عاشق هوش و ذکاوت مایکل، عشق به خانواده لینکلن ، وفاداری سوکره و شخصیت منفی تی بگ هستند که در کنار شخصیت های جذاب دیگر، این سریال را به یک اثر دیدنی تبدیل میکند، شاید برای شما تکراری باشد ولی داستان سریال از این قرار است که یک سازمان برای لینکلن پاپوش درست میکند و او را قاتل جلوه میدهد وقتی برادرش مایکل که مهندس سازه میباشد این موضوع را متوجه میشود برای فرار لینکلن از زندان خودش را به زندان میاندازد و نقشه فرار را شروع به پیاده سازی میکند. فیلم آموزش بد نظرات مثبت زیادی از سوی منتقدان دریافت کرده و به پشتوانه حضور هیو جکمن، ری رومانو و آلیسون جنی، که همگی سابقه درخشانی در مراسم امی دارند، به نظر میرسد شاهد موفقیت آن در هفتاد و دومین دوره جوایز امی خواهیم بود.

بعد از تحمل ده سال حبس، بهطور مشروط از زندان آزاد میشود.
چرنوبیل در ۷۱امین دوره مراسم جوایز امی موفق به دریافت ۱۰ جایزه در بخشهای مختلف از جمله بهترین مینیسریال، بهترین کارگردان تلویزیونی و بهترین فیلمنامه شدهاست. دیپلم افتخار نقش اول مرد، بیستوششمین دوره جشنواره فیلم فجر. مهدی هاشمی، هانیه توسلی، بابک حمیدیان، بهنوش طباطبایی و پدرام شریفی در این فیلم به ایفای نقش پرداختهاند. پیتر دینکلیج نیز برای بازی در نقش تیریون لنیستر موفق به دریافت یک جایزهٔ امی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شدهاست. پوآروی آگاتا کریستی، یک مجموعهٔ تلویزیونی درام بریتانیایی است که از ۸ ژانویهٔ ۱۹۸۹ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۱۳ به مدت ۲۵ سال از شبکهٔ آیتیوی (ITV1) پخش میشد. بعد از تحمل ده سال حبس، بهطور مشروط از زندان آزاد میشود. مارشال گیونز بعد از سالها دوری دوباره به هارلان برمیگردد و با گذشتهاش و آدمهای مربوط به آن یعنی پدر خلافکارش، همسر سابقش و دوست دوران کودکی و جوانیاش بوید کراودر، روبرو شود. رندال نیز تاجری است که در کودکی پدرش او را در یک ایستگاه آتش نشانی رها کرده بود و اکنون دارای یک همسر و دو دختر است.

و همسر او نیز به بردگی گرفته شده است.جنگجو بعد از شکست چندین گلادیاتور دیگر در آرنا، توسط مردی ثروتمند بنام «باتیاتوس» خریداری می شود و او را به نام اسپارتاکوس صدا می زند. ولی ما چون آشنایی زیادی با شخصیت تیم کونو نداریم و قرار است با او در طول قسمتهای مختلف آشنا شویم، ممکن است حتی شک کنیم که او واقعا خودکشی کرده است.مظنونین به قتل تیم کونو میتوانند موارد جالبی مثل استینگ هم باشند. فراتر از همهی اینها، سریال جهانی خلق کرده است که در آن غم، شادی، ترس و وحشت و خنده و بامزگی کنار هم وجود دارند؛ چیزی شبیه زندگی واقعی. فرهاد آئیش، همایون ارشادی، شاهرخ استخری، مژگان بیات، حسن شکوهی و نفیسه روشن در فیلم سینمایی چک هنرنمایی کرده اند. کیهان ملکی، مهران رجبی، محمدرضا ناجی و مهران غفوریان در فیلم تلویزیونی پرواز مرغابی ها بازی کرده اند. فیلم تلویزیونی پرواز مرغابی ها به کارگردانی علی شاه حاتمی، چهارشنبه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما روانه آنتن میشود.

موفق ترین و بهترین سیت کام که بعد از آن شاهد کپی کردن از روی ایده آن به وسیله سریال هایی نظیر دوستان، تئوری بیگ بگ و آشنایی با مادر بودیم. در هفتههای گذشته بعضی کشورها فیلمهای خود را برای رقابت در اسکار 2022 معرفی کردهاند و در بین آنها اکوادور نخستین کشوری بود که فیلم اسپانیایی زبان «زیردریایی» ساخته «آلفردو لئون لئون» را به عنوان نماینده خود برای دور جدید جوایز اسکار در شاخه بهترین فیلم دانلود فیلم کره ای دوبله فارسی بدون سانسور بینالمللی معرفی کرد. در این مقاله فهرستی از بهترین فیلم های عاشقانه ایرانی را معرفی کردیم. پرهیز از وقوع هرگونه تخلف و جرم و نزاع و درگیری بزرگترین چالش پیش روی کیوان کمالی در مواجهه با جامعه لجامگسیخته است. کیوان کمالی به بیست سال حبس محکوم شده است. پرداختن به عشقی نامتعارف در شرايطی متفاوت كه تركيبی از نوستالژی ترانههای قديمی و فضای دوگانه تالار عروسی-عزا آن را جذاب كرده، به خصوص با حضور حامد بهداد و رويا نونهالی كه هر دو متفاوت از هميشه حضور دارند، ويژگی مهم فيلم است. فیلم سینمایی ماشین دیوانه به کارگردانی نیکولاس بنامو، جمعه ۱ مرداد ماه ساعت ۱:۵۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما تقدیم علاقهمندان میشود. فیلم سینمایی روباه شگفت انگیز به کارگردانی وس اندرسون، جمعه ۱ مرداد ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.