[ad_1]

امروز ، اپل اولین جفت هدفون غیر Beats خود را منتشر کرد که مطمئناً عالی به نظر می رسند. نمی توان انکار کرد که AirPods Max پر از ویژگی هایی است که با طراحی مارک اپل مطابقت دارد (مانند “L” دوخته شده برای دانستن اینکه از کدام طرف است) و مطمئنا به نظر می رسد به خوبی بهترین هدفون بی سیم سونی ، بوز بیتس.

اما با قیمت 549 دلار ، سخت است که AirPods Pro Max را به عنوان چیزی غیر از یک فرصت از دست رفته مشاهده کرد. ما می دانستیم که ارزان نخواهند بود ، اما AirPods Max صدها نفر از نزدیکترین رقیب خود هستند و در اواخر بازی کاملاً دیر می رسند و ویژگی هایی را ارائه می دهند که قبلاً دیده و شنیده ایم. آنها از همان اکولایزر تطبیقی ​​، کاهش نویز فعال ، حالت شفافیت و صدای فراگیر برخوردارند که در AirPods Pro همراه با تراشه H1 ، تاج دیجیتال Apple Crown و رنگ های iPad iPad موجود است.

همراه با رنگ ها ، طراحی بی عیب و نقص اپل نیز به چشم می خورد که یک “سایبان مش بافتنی قابل تنفس” است ، یک پیشانی بند از جنس استنلس استیل و “مکانیزمی انقلابی است که باعث ایجاد تعادل و توزیع فشار در فنجان گوش می شود و به آن امکان چرخش و چرخش مستقل را می دهد. برای مطابقت با خطوط منحصر به فرد سر کاربر. “عینک ها کاملاً بزرگ هستند ، اما به طور شگفت انگیزی شامل یک آرم برجسته اپل نیستند ، بنابراین بسیار تمیز هستند.

airpods حداکثر  رنگها سیب

AirPods Max در پنج رنگ متناسب با iPad Air در دسترس است.

آنها همچنین بسیار سنگین هستند. اگرچه 13.6 اونس به نظر نمی رسد ، اما به طور قابل توجهی سنگین تر از هدفون Bose Noise Canceling 700 (8.3 اونس) ، WH-1000XM3 سونی (8.99 اونس) و Beats Studio 3 (9.2 اونس) هستند. ) اپل می گوید که بند بند “برای توزیع وزن و کاهش فشار در سر” طراحی شده است ، اما وقتی چیزی را روی سر خود می گذارید ، هر اونس مهم است.

زمان شنیدن 20 ساعته نیز خوب است ، اما به شرط 30 ساعت ارائه شده توسط Sony-WH-1000XM3 یا حتی 22 ساعتی که با Beats Studio 3 می گذرانید ، هزینه هر دو به طور قابل توجهی بیشتر است. کمی.

خاموش کردن

از نظر صدا ، AirPods Max دارای “یک درایور پویا 40 میلی متری است که توسط اپل طراحی شده است و بیس غنی ، عمیق ، ترنسبل متوسط ​​و دقیق و واضح ارائه می دهد تا هر نت قابل شنیدن باشد.” خوب است و احتمالاً خوب به نظر می رسد ، اما درایور 40 میلی متری در هدفون های با کیفیت بالا چندان غیر معمول نیست. به عنوان مثال ، هدفون های بی سیم نویز بی سیم WH-1000XM3 سونی دارای درایورهای 1.57 اینچی هستند که به 39.878 میلی متر تبدیل می شوند ، در حالی که Beats Studio 3 دارای یک درایور 50 میلی متر است.

شک ندارم AirPods Max به نظر شگفت انگیز خواهد رسید ، اما با 549 دلار تعجب می کنم که آنها برای چه کسانی هستند. درست است که صوتی های صوتی هزاران نفر را صرف هدفون های رده بالا می کنند ، اما آنها الزاماتی دارند که شنوندگان روزمره از آن برخوردار نیستند. اول ، آنها معمولاً اتصالات کابلی را می خواهند ، چیزی که AirPods Max بدون آداپتور جداگانه Lightning-to-3.5 mm به قیمت 35 دلار ، که فقط 1.2 متر (حدود 4 فوت) طول دارد ، ارائه نمی دهد. یک شاخه 20 وات اضافه کنید که شامل آن هم نمی شود و بیش از 600 دلار هزینه دارید.

airpods حداکثر داخلی سیب

AirPods Max از یک “طراحی صوتی شخصی” برخوردار است و از تمام فناوری هایی که اپل در AirPods و AirPods Pro معرفی کرده است ، بهره می برد.

همچنین یک اکولایزر دریافت نمی کنید که به شما امکان تغییر باس و سه برابر شدن را به دلخواه خود بدهید. AirPods Max همان اکولایزر تطبیقی ​​AirPods Pro را دارد که “صدا را متناسب با جا و محکم بودن کوسن های گوش تنظیم می کند ، سیگنال صدای تحویل داده شده به کاربر را اندازه گیری می کند و باس و میانه را در زمان واقعی تنظیم می کند” ، اما صوتی های واقعی که هزینه ای معادل دلار دارند 549 برای یک هدفون ، می خواهد صدا را سفارشی کند.

AirPods Max همچنین فاقد تراشه U1 در Apple Watch و iPhone است که ردیابی دقیق مکان و آگاهی فضایی را به همراه دارد. اما عجیب ترین ویژگی از دست رفته AirPods Max پشتیبانی از هندزفری سیری است. در حالی که می توانید با فشار دادن Digital Crown از فنجان سمت راست با سیری تماس بگیرید ، نمی توانید برای پرسیدن س aال یا تماس “Hey Siri” بگویید.

همه اینها شایعاتی را مبنی بر اینکه اپل به دنبال آوردن “پارچه هایی شبیه پوست” و فنجان های مغناطیسی است که می توانند در رنگ های مختلف تغییر کنند برای شخصی سازی ظاهر نشان نمی دهد. این امر به منحصر به فرد بودن AirPods Max می افزاید که توسط سایر هدفون ها ارائه نمی شود. به نظر می رسد AirPods Max را فقط می توانید یک رنگ تهیه کنید ، مگر اینکه بخواهید 550 دلار دیگر برای یک جفت دوم هزینه کنید.

AirPods Max بسیار زیبا هستند و شک ندارم که به نظر شگفت انگیز می رسند. با 549 دلار ، صرف نظر از اینکه مخاطب چه کسی باشد ، آنها بسیار گران به نظر می رسند. من شک دارم که این بسیار مهم خواهد بود – به خصوص اگر اپل سال آینده نسخه ارزان تری را منتشر کند ، اما در حال حاضر ، تنها چیزی که برای AirPods Max افزایش می یابد این است که آنها روی کارت اعتباری شما چه کاری انجام می دهند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر