[ad_1]

محافظ های بیش از حد بیش از حد به نظر می رسد که به گونه ای طراحی شده اند که پشت میز شما پنهان می شوند و این خوب و خوب است ، به شرطی که قصد تعویض زیاد دوشاخه ها را نداشته باشید. اما اگر شما انجام دادن شما نیاز به دسترسی آسان به محافظ موج خود دارید ، احتمالاً می خواهید یکی را انتخاب کنید که مسطح نباشد.

کپسول Anker PowerExtend USB-C 3 نمی تواند یک a را نگه دارد زیاد این دستگاه ها بسیار جذاب هستند تا بتوانند آن را در معرض دید قرار دهند و جهت گیری آن به سمت پریز برق باعث می شود که زگیل های موجود در دیوار دور از چشم نباشند ، در حالی که سه پورت شارژ USB آن به راحتی قابل دسترسی است. این خروجی ها به خوبی قرار گرفته و در زاویه هایی مرتب شده اند که امکان مدیریت آسان کابل را دارند. من مشکلی برای اتصال سه منبع تغذیه DC خیلی بزرگ نداشتم.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین محافظ های برق در مورد TechHive است ، جایی که شما می توانید نظرات مربوط به محصولات رقیب و همچنین راهنمای خریدار را در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید این نوع محصول باید در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

anker powerextend جلو مایکل براون / IDG

دو پورت شارژ سریع USB-A و یک USB-C از نکات قابل توجه PowerExtend USB-C 3 Capsule Surge Protector است.

شما فقط دو درگاه شارژ USB-A و یک USB-C دریافت می کنید ، اما کل بودجه آنها 60 وات است. این دو پورت USB-A دارای 15 وات (5V-3A ، حداکثر 2.4A در هر پورت) هستند ، در حالی که یک پورت USB-C می تواند علاوه بر تلفن های هوشمند و تبلت ها ، لپ تاپ ها را نیز در خود جای دهد و 5V-2.4A (12 وات) ، 9 ولت را تحویل دهد. -3A (27 وات) ، 15V-3A (45 وات) یا 20V-2.25A (45 وات) ، بسته به مشتری. محافظ ولتاژ دارای یک سیم برق 5 فوت 16 AWG است که به یک شاخه کم نمای با زاویه 45 درجه جهت یافته ختم می شود که خروجی مجاور را مسدود نمی کند.

پورت شارژ USB-C با فناوری های شارژ سریع کوالکام ، برق USB ، شارژ سریع اپل و شارژ سریع سامسونگ سازگار است – برای دستگاهی که اندازه آن فقط 8 2. 2.75 inc 3 اینچ (WxDxH) نیست ، بد نیست. قیمت کمی هیجان انگیزتر است: 69.99 دلار در آمازون (اگرچه آنکر یک کوپن تخفیف 20 دلاری در مطبوعات ارائه داد).

این نوعی از محافظت در برابر موج است که پس از سوختن MOV خود همچنان برق رسانی می کند ، بنابراین باید مطمئن شوید که چراغ آبی رنگ با کلمه “محافظت در برابر موج” روشن است و از محافظت دستگاه های شما اطمینان حاصل می کند. با موضوع MOV ، PowerExtend دارای سقف بست بسیار بالایی است: 775 ولت در 50 آمپر. همچنین دارای درجه ژول پایین (300) و بدون کلید داخلی با دکمه تنظیم مجدد است. اگر در منطقه ای با قدرت ناپایدار یا رعد و برق مکرر زندگی می کنید ، ممکن است چیزی با ثبات تر بخواهید.

anker powerextend usb c 3 کپسول با زگیل دیواری مایکل براون / IDG

من مشکلی برای اتصال سه آداپتور برق بزرگ به پشت کپسول PowerExtend USB-C 3 Anker نداشتم.

LED دوم آبی هنگام روشن شدن به شما اطلاع می دهد و سومی به شما می گوید که نوار خروجی به یک خروجی که به درستی زمین گرفته شده وصل شده است. (اگر هنگام روشن كردن محافظ ولتاژ ، LED سوم روشن نشد ، با برق تماس بگیرید ، زیرا سوكت مورد استفاده شما نه به درستی زمین گرفته شده است.) یک دکمه نقره ای گرد در سمت راست LED ها نوار خروجی را خاموش و روشن می کند. من یک چراغ شبانه با یک سوئیچ چرخ دنده روی سیم برق دارم که دسترسی به آن راحت نیست ، بنابراین امیدوارم که دکمه PowerExtend فقط پریزهای برق AC را خاموش کند. افسوس که اینگونه نیست ، زیرا دکمه درگاه های شارژ USB را نیز خاموش و روشن می کند.

کپسول Anker PowerExtend USB-C 3 سخت افزار زیادی را در خود جای نمی دهد و برای کسانی که در مناطقی زندگی می کنند که رعد و برق مکرر دارند (مگر اینکه یک ولتاژ داخلی در صفحه قطع کننده مدار نصب کرده باشید) بهترین انتخاب نیست. اگرچه به بیش از یک درگاه شارژ USB-C نیازی ندارید ، اندازه جمع و جور ، طراحی جذاب صنعتی و ویژگی های شارژ سریع آن را به گزینه ای جذاب تبدیل می کند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر