[ad_1]

اپل برندگان App Store Best of 2020 خود را معرفی کرده است و چند سورپرایز در لیست 15 برنامه و بازی وجود دارد. با تغییر همه گیر نحوه کار و بازی ، سال 2020 سال کار و بازی در خانه بود و بسیاری از برنامه های موجود در این لیست از این نظر ضروری بودند. در اینجا برندگان:

برنامه آیفون سال: Wakeout! ، ساخته شده توسط Andres Canella

بهترین بیدار شدن در سال 2020 سیب

قیمت: با خریدهای درون برنامه ای رایگان است

شرح: بیداری حرکاتی است که احساس شگفت انگیزی در شما ایجاد می کند. آنها سرگرم کننده ، کوتاه و تقریباً در هر مکان و هر زمان قابل انجام هستند. چه روی کاناپه باشید ، چه یک سریال تلویزیونی تماشا کنید ، چه در میز کار در دفتر خانه خود کار کنید یا در رختخواب باشید ، یک حالت آماده به کار بیدار از خواب وجود دارد که برای به هم زدن یک مدل کم تحرک طراحی شده است.

برای بارگیری فروشگاه App iOS پیوند دهید

برنامه iPad سال: بزرگنمایی کنید

بهترین افزایش از سال 2020 تاکنون سیب

قیمت: رایگان

شرح: برنامه بزرگنمایی به شما امکان می دهد تا حداکثر 100 نفر را دعوت کنید تا در یک ویدیو با حساب خود به شما بپیوندند. از طریق iPad ، iPhone ، سایر دستگاه های تلفن همراه ، Windows ، Mac ، Zoom Rooms ، سیستم های اتاق و تلفن های H.323 / SIP با هر کسی در ارتباط باشید.

لینک بارگیری برای فروشگاه App

برنامه Mac سال: خارق العاده ، ساخته شده توسط Flexibits

بهترین های 2020 فوق العاده است سیب

قیمت: با خریدهای درون برنامه ای رایگان است

شرح: ایجاد رویدادها و وظایف خارق العاده زبان طبیعی ، نماهای زیبا از تقویم و لیست کارهای فوق العاده هوشمند ، این برنامه را به بهترین برنامه تقویم و وظیفه ای تبدیل کرده است که تاکنون استفاده کرده اید.

لینک بارگیری برای فروشگاه App

برنامه سال تلویزیون اپل: دیزنی +

بهترین های 2020 Disney Plus سیب

قیمت: رایگان ، نیاز به اشتراک پولی دارد

شرح: + Disney جریان اصلی داستان های مورد علاقه شما از دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان و نشنال جئوگرافیک است. جدیدترین نسخه ها ، سریال ها و فیلم های اصلی ، فیلم های کلاسیک ، نمایش های تلویزیونی را به عقب برگردانید و موارد دیگر را تماشا کنید.

لینک بارگیری برای فروشگاه App

برنامه اپل واچ سال: Endel

بهترین سال 2020 سیب

قیمت: با خریدهای درون برنامه ای رایگان است

شرح: Endel مناظر صدایی شخصی سازی شده را ایجاد می کند تا آنچه در ذهن شما و بدن شما لازم است برای غوطه وری کامل در هر کار انجام شود.

لینک بارگیری برای فروشگاه App

آیفون بازی سال: تأثیر جنشین ، توسط miHoYo

بهترین های سال 2020 جنشین سیب

قیمت: با خریدهای درون برنامه ای رایگان است

شرح: قدم به دنیای تیوات بگذارید ، جهان پهناوری که از زندگی می جوشد و با انرژی اساسی جریان دارد. شما و خواهر و برادرتان از دنیای دیگری به اینجا آمده اید. جدا از خدای ناشناخته ، از قدرت خود محروم شده و به خواب عمیقی فرو رفته اید ، اکنون در دنیایی کاملا متفاوت از زمانی که برای اولین بار آمده اید از خواب بیدار می شوید. بنابراین سفر خود را از طریق تیوات برای جستجوی پاسخ از هفت – خدایان هر عنصر – آغاز می کند.

لینک بارگیری برای فروشگاه App

IPad بازی سال: Legends of Runetera ، از Riot Games

بهترین های 2020 runeterra سیب

قیمت: با خریدهای درون برنامه ای رایگان است

شرح: Legends of Runeterra که در دنیای League of Legends قرار دارد ، یک بازی کارت استراتژیک است که مهارت ، خلاقیت و حیله گری موفقیت شما را تعیین می کند. قهرمانان خود را انتخاب کنید و کارت های مناطق مختلف را ترکیب کنید – هر کدام سبک خاص خود را دارند و از مزیت استراتژیک آن برخوردار هستند – سپس یک عرشه عالی برای ساختن بقیه قسمت ها بسازید.

لینک بارگیری برای فروشگاه App

بازی سال برای Mac: “Disco Elysium” ، توسط ZA / UM

بهترین دیسکو 2020 سیب

قیمت: 25.99 دلار

شرح: تهدید ، گفتگو ، متوسل شدن به خشونت ، شعر نوشتن ، آواز خواندن کارائوکه ، رقصیدن مانند یک جانور یا تصمیم گیری درباره معنای زندگی.

لینک بارگیری برای فروشگاه App

بازی سال تلویزیون اپل: “Dandara Trials of Fear” توسط راو فیوری

بهترین های 2020 dandara سیب

قیمت: 2.99 دلار

شرح: دنیای نمک در آستانه فروپاشی آویزان است. شهروندان که زمانی روحیه آزاد داشتند ، اکنون مظلوم و منزوی ایستاده اند. اما همه چیز از دست نمی رود ، زیرا از این اتر ترس ، یک قهرمان ، پرتوی از امید پدید می آید. نام او Dandara است.

لینک بارگیری برای فروشگاه App

Apple Game Arcade of the Year: “Sneaky Sasquatch” ، ساخته RAC7

بهترین sasquatch سال 2020 سیب

قیمت: رایگان با اشتراک Apple Arcade

شرح: زندگی Sasquatch را داشته باشید و کارهای روزمره منظمی را از Sasquatch انجام دهید

لینک بارگیری برای فروشگاه App

اپل همچنین چندین برنامه کاربردی را شناسایی کرد که “منجر به روند مطلوبیت” در سال 2020 شد ، از جمله درخشش، درباره همه تخته سفید توضیح دهید، کاریبو، Pokemon Go، و ShareTheMeal. همه برندگان اولین جایزه فیزیکی در نوع خود را برای App Store Best of 2020 دریافت کردند که دارای نشان فروشگاه App در یک پایه آلومینیومی بازیافت شده و نام برنده در سمت دیگر حک شده است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر