[ad_1]

اپل کارهای زیادی برای کمک به ما در یافتن آیفون ، ساعتهای اپل و آیپدهای گمشده خود انجام داده است و شایعات حاکی از آن است که اپل در حال حاضر روی دستگاهی مانند Tile کار می کند که به ما امکان می دهد سایر موارد را پیدا کنیم. در اینجا همه آنچه تاکنون می دانیم وجود دارد.

به روز رسانی 1/4/2021: تحلیلگر مینگ-چی کو گزارش می دهد AirTags امسال تحویل داده می شود.

آخرین شایعه: AirTags ، موجود در سال 2021

تحلیلگر مینگ-چی کو گزارشی منتشر کرده است مبنی بر اینکه AirTags سرانجام در سال 2021 تحویل داده می شود. کوو بر اساس صحت گزارش های خود شهرت ایجاد کرده است ، اگرچه وی جزئیات مربوط به تاریخ یا رویداد خاصی را ارائه نمی دهد که AirTags فاش خواهد شد

در سپتامبر سال 2020 ، جان پروسر از Front Page Tech در ویدئویی گفت که ویدئویی از دستگاه ردیابی اپل را مشاهده کرده و با کمک Concept Creator ، براساس آنچه دیده است ، رندرهایی را تهیه کرده است. نگاهی به زیر بیندازید.

برچسب های هوای پروسر جان پروسر / خالق مفهوم

ارائه های AirTags اپل توسط Jon Prosser و Concept Creator ایجاد شده است.

پروسر می گوید AirTag تقریباً به اندازه یک درب بطری است. آنها روی فناوری باند پهن Ulta (UWB) کار می کنند ، که در بخش “AirTags چیست” در زیر توضیح داده شده است.

اما چگونه می توان این درایوهای کوچک را متصل کرد؟ از بسیاری جهات ، اپل اعلام کرده است که جاکلیدی و سایر اتصال دهنده ها به طور جداگانه به فروش می رسد. مشابه نحوه فروش پایه Pro Display XDR اپل به صورت جداگانه. Prosser اطلاعات قیمت گذاری ندارد ، اما باید در نظر داشته باشید که در هنگام خرید AirTags باید هزینه اضافی را هزینه کنید.

AirTags چیست؟

AirTags در حال ردیابی کاشی هایی است که احتمالاً مشابه محصولات محبوب ردیابی بلوتوث از Tile ، Adero و شرکت های مشابه است. می توانید این کاشی ها را به اشیایی مانند جاکلیدی ، چمدان یا کیف وصل کنید (یا حتی آنها را در کیف پول خود قرار دهید) و سپس می توانید کاشی و جسمی را که به آن متصل است با مشاهده یک برنامه کاربردی در تلفن خود پیدا کنید.

گفته می شود AirTag ها دقیق تر از ردیاب های بلوتوث سنتی هستند ، زیرا اعتقاد بر این است که هر یک از آنها دارای تراشه فوق پهنای باند U1 ، شبیه به آخرین آیفون ها هستند. این تراشه ها بیشتر از بلوتوث و با سرعت بالاتر داده را انتقال می دهند. این بدان معناست که شما به راحتی نمی توانید دریابید AirTag در خانه است یا خیر – همچنین می توانید دقیقاً مکان آن را تعیین کنید. واقعیت افزوده احتمالاً به روند یافتن چیزهای شما کمک خواهد کرد.

دستگاه های Tile مربع هستند ، اما دارایی کشف شده در iOS 13 beta توسط 9to5Mac در ژوئن گذشته نشان می دهد که AirTags گرد ، سفید و با آرم اپل در وسط خواهد بود. ممکن است که این فقط یک طرح باشد ، نه طرح نهایی. (همچنین ، همین دارایی ها نشان می دهد که برچسب ها با نام رمز “B389 اپل” هستند)

برچسب های هوایی سیب 9 تا 5 مک

دارایی کشف شده توسط 9to5Mac. به عنوان لبه های گرد تا حد بسیار زیاد.

در آوریل 2020 ، اپل به طور تصادفی ویدئویی را در صفحه یوتیوب خود منتشر کرد که نشان می دهد AirTags حتی در صورت عدم اتصال به Wi-Fi یا تلفن همراه ، همچنان می تواند کار کند. ویدئو به سرعت بارگیری شد.

AirTags چگونه کار خواهد کرد؟

AirTag ها احتمالاً در داخل خود یک تراشه دارند که به شما امکان می دهد با نگه داشتن آنها بر روی تلفن خود و همچنین با AirPods در HomePod ، آنها را به سرعت با آیفون جفت کنید.

شما احتمالاً پیگیری واقعی را با برنامه Find My جدید که اخیراً دوباره طراحی شده است انجام دهید که شایعات حاوی برگه جدید “Elements” است که در آن می توانید چندین AirTag را ردیابی کنید.

چندین ویژگی شنیداری وجود دارد که بسیاری از آنها MacRumors پس از دسترسی به مجموعه داخلی iOS 13 در آگوست 2019 اعلام می کند. به عنوان مثال اگر از AirTag خیلی دور شوید ، iPhone شما ممکن است یک اعلان برای شما ارسال کند ، که اگر نگه دارید می تواند مفید باشد برچسب متصل به کلیدها یا کیف پول شما. با این حال ، ممکن است بتوانید “مکانهای ایمن” را اضافه کنید تا نادیده گرفته شود تا تلفن شما در تمام مدت زمانی که مثلاً کیف پول خود را در قفل ورزش می گذارید ، شما را پینگ نکند. احتمالاً شما همچنین می توانید ردیاب را در حالت گمشده قرار دهید و به این نشانک اجازه دهید اطلاعات تماس شما را به سایر کاربران اپل که با این نشانک مواجه می شوند منتقل کند و سپس بتوانند با شما تماس بگیرند. AirTag همچنین باید یک اعلان برای شما ارسال کند.

مانند Tile با افرادی که با برنامه خود کار می کنند ، اپل به احتمال زیاد از داده های مجاورت دارندگان دستگاه در نزدیکی iOS برای تعیین محل AirTag شما استفاده خواهد کرد. شخصی که از آیفون وی برای تعیین موقعیت مکانی استفاده شده است هرگز در مورد آن اطلاعی نخواهد داشت – البته مگر اینکه AirTag را در حالت گمشده قرار دهید. اپل به دلیل تعداد بیشماری از افراد فاقد دستگاه iOS در سراسر جهان نسبت به Tile از مزیت برخوردار است.

همانطور که می توانید با آیفون یا اپل واچ (Air Watch) ، AirTag را از طریق برنامه Find My برای صدابرداری آسان تر پیدا کنید. همچنین ، هنگامی که به AirTag خود نزدیک هستید ، اپل به شما امکان می دهد با استفاده از دوربین بتوانید حباب هایی را در جهت AirTag خود با استفاده از واقعیت افزوده مشاهده کنید. این شبیه روش کارکرد ردیاب بی سیم Pixie است.

همچنین AirTag ها می توانند دارای یک باتری قابل تعویض باشند که دارای دکمه هایی مانند دکمه هایی است که در دوربین های دیجیتال و دستگاه های الکترونیکی مشابه وجود دارد. اگر AirTag باتری کمتری داشته باشد ، احتمالاً قبل از آفلاین شدن ، مکان نهایی را ارسال می کند.

AirTags چه زمانی منتشر می شود؟

AirTags هنوز شایعات مربوط به محصولات است ، بنابراین هیچ اعلامیه رسمی از طرف اپل در مورد تاریخ انتشار وجود ندارد.

با این حال ، در فوریه سال 2020 ، تحلیلگر محترم TF Securities ، مینگ-چی کو ، در گزارشی به سرمایه گذاران گفت که اپل تولید انبوه AirTags را در سه ماهه دوم یا سوم سال جاری آغاز می کند. این بدان معناست که ما احتمالاً باید زودتر تا پاییز منتظر بمانیم تا آنها را در اولین فرصت در فروشگاه ها ببینیم ، اما این احتمال وجود دارد که اپل آنها را در WWDC امسال اعلام کند. در ماه آوریل ، بلومبرگ انتشار آنها را در پاییز ضبط کرد و شایان ذکر است که در این گزارش دستگاه ها به عنوان “برچسب های اپل” ذکر شده است. با وجود استفاده داخلی تأیید شده از نام “AirTags” در فیلم نگهداری در ماه مارس ، این نشان می دهد که ردیاب ها احتمالاً در زمان انتشار نام دیگری دارند.

ما نمی دانیم که در حال حاضر هزینه آنها چقدر است ، اما اتفاق نظر کلی این است که نسبتاً مقرون به صرفه خواهند بود ، زیرا اپل دوست دارد مشتریان چندین AirTag بخرند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir