[ad_1]

اپل کارهای زیادی برای کمک به ما در یافتن آیفون ، ساعتهای اپل و آیپدهای گمشده خود انجام داده و شایعات حاکی از آن است که اپل در حال حاضر روی دستگاهی مانند Tile کار می کند که به ما امکان می دهد سایر موارد را پیدا کنیم. در اینجا همه آنچه تاکنون می دانیم وجود دارد.

بروزرسانی 3/3/2021: نسخه بتا iOS 14.5 شامل برگه جدید “Elements” در برنامه Find My است.

iOS 14.5 می تواند عناصر را در برنامه Find My ردیابی کند

با شایعاتی مبنی بر ورود AirTags در این ماه ، ممکن است به روزرسانی iOS 14.5 beta قوی ترین شواهد تاکنون باشد. همانطور که Macrumors اشاره کرد ، اپل اکنون پشتیبانی از لوازم جانبی را در برنامه Find My گنجانده است و می گوید شما می توانید “محصولات غیر Apple را به Find My” اضافه کنید. کوله پشتی ، چمدان ، هدفون یا سایر موارد خود را پیدا کنید. شما می توانید موارد جدید را در بخش جدید “موارد” پیدا کنید. اگرچه اپل به طور واضح به AirTags در توضیحات اشاره نمی کند ، اما راهی دیگر برای ردیابی دستگاه های غیر اپل بدون دستگاه بلوتوث وجود ندارد.

پیش از این تحلیلگر مینگ-چی کو گزارشی منتشر کرده بود مبنی بر اینکه AirTags سرانجام در سال 2021 تحویل داده می شود. بی حجابی

جان پروسر از Front Page Tech در یک ویدئو (در زیر) اعلام کرد که نسخه نهایی AirTags را دیده است. محصول به نظر می رسد مشابه آنچه در سپتامبر سال 2020 گزارش کرده است. پروسر می گوید انیمیشن AirTags نشان داده شده در این فیلم می تواند انیمیشنی باشد که هنگام اتصال به دستگاه در iOS ظاهر می شود ، شبیه انیمیشن هایی که هنگام اتصال آیفون به AirPods نشان داده می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=VVi7B1VYfrg

در سپتامبر سال 2020 ، پروسر در یک ویدیو گفت که ویدئویی از دستگاه ردیابی اپل را دیده و با کمک Concept Creator ، براساس آنچه دیده است ، رندرهایی را تهیه کرده است. نگاهی به زیر بیندازید.

برچسب های هوای پروسر جان پروسر / خالق مفهوم

ارائه های AirTags اپل توسط Jon Prosser و Concept Creator ایجاد شده است.

پروسر می گوید AirTag به اندازه یک درب بطری است. آنها با Ulta Broadband Technology (UWB) کار می کنند ، که در بخش “AirTags چیست” توضیح داده شده است.

اما چگونه می توان این دیسک های کوچک را متصل کرد؟ از بسیاری جهات ، اپل اعلام کرده است که جاکلیدی و سایر اتصال دهنده ها به طور جداگانه به فروش می رسد. مشابه نحوه فروش پایه Pro Display XDR اپل به صورت جداگانه. Prosser اطلاعات قیمت گذاری ندارد ، اما باید در نظر داشته باشید که هنگام خرید AirTags مجبور به پرداخت هزینه اضافی خواهید بود.

AirTag ها چیست؟

AirTags کاشی هایی را ردیابی می کند که احتمالاً مشابه محصولات محبوب ردیابی بلوتوث از Tile ، Adero و شرکت های مشابه هستند. می توانید این کاشی ها را به اشیایی مانند جاکلیدی ، چمدان یا کیف وصل کنید (یا حتی آنها را در کیف پول خود قرار دهید) و سپس می توانید کاشی و شی object را که به آن متصل شده است با مشاهده یک برنامه کاربردی در تلفن خود پیدا کنید.

گفته می شود AirTag ها دقیق تر از ردیاب های بلوتوث سنتی هستند ، زیرا اعتقاد بر این است که هر یک از آنها دارای تراشه فوق پهن باند U1 هستند ، همانطور که در جدیدترین آیفون ها مشاهده می کنید. این تراشه ها بیشتر از بلوتوث و با سرعت بالاتر داده را انتقال می دهند. این بدان معناست که شما به راحتی نمی توانید دریابید AirTag در خانه است یا خیر – همچنین می توانید محل دقیق آن را تعیین کنید. واقعیت افزوده احتمالاً به روند یافتن چیزهای شما کمک خواهد کرد.

دستگاه های Tile مربع هستند ، اما دارایی ای که در نسخه بتا iOS 13 از 9to5Mac در ماه ژوئن گذشته رونمایی شد ، نشان می دهد AirTags گرد ، سفید و آرم اپل در وسط خواهد بود. ممکن است که این فقط یک طرح باشد ، نه طرح نهایی. (همچنین ، همین دارایی ها نشان می دهد که برچسب ها با نام رمز “B389 اپل” هستند)

برچسب های هوایی سیب 9 تا 5 مک

دارایی کشف شده توسط 9to5Mac. به عنوان لبه های گرد تا حد بسیار زیاد.

در آوریل 2020 ، اپل به طور تصادفی ویدئویی را در صفحه یوتیوب خود منتشر کرد که نشان می دهد AirTags حتی در صورت عدم اتصال به Wi-Fi یا تلفن همراه ، همچنان می تواند کار کند. ویدئو به سرعت بارگیری شد.

AirTags چگونه کار خواهد کرد؟

AirTag ها احتمالاً یک تراشه مجاورت درون خود دارند که به شما این امکان را می دهد تا سریعاً آنها را با یک آیفون وصل کنید و آنها را روی تلفن خود نگه دارید ، درست مثل AirPods HomePod.

شما احتمالاً پیگیری واقعی را با برنامه Find My جدید که اخیراً دوباره طراحی شده است انجام دهید ، که شایعات حاوی برگه جدید “Elements” است که در آن می توانید چندین AirTag را ردیابی کنید.

چندین ویژگی شنیداری وجود دارد که بسیاری از آنها MacRumors پس از دسترسی به مجموعه داخلی iOS 13 در آگوست 2019 اعلام می کند. به عنوان مثال اگر از AirTag خیلی دور شوید ، iPhone شما ممکن است یک اعلان برای شما ارسال کند ، که اگر نگه دارید می تواند مفید باشد برچسب متصل به کلیدها یا کیف پول شما. با این حال ، ممکن است بتوانید مکانهای ایمن را اضافه کنید تا نادیده گرفته شوند تا وقتی که بدنتان مثلاً کیف پول خود را در قفسه بدنسازی می گذارید ، دائماً شما را پینگ نکند. احتمالاً شما همچنین می توانید ردیاب را در حالت گمشده قرار دهید و به این نشانک اجازه دهید اطلاعات تماس شما را به سایر کاربران اپل که با این نشانک مواجه می شوند منتقل کند و سپس بتوانند با شما تماس بگیرند. AirTag همچنین باید یک اعلان برای شما ارسال کند.

مانند Tile با افرادی که با برنامه خود کار می کنند ، اپل به احتمال زیاد از داده های مجاورت دارندگان دستگاه در نزدیکی iOS برای تعیین محل AirTag شما استفاده می کند. شخصی که از آیفون وی برای تعیین موقعیت مکانی استفاده شده است هرگز در مورد آن اطلاعی نخواهد داشت – البته مگر اینکه AirTag را در حالت گمشده قرار دهید. اپل به دلیل تعداد بیشماری از افراد فاقد دستگاه iOS در سراسر جهان نسبت به Tile از مزیت برخوردار است.

همانند آیفون یا اپل واچ ، می توانید AirTag را از طریق برنامه Find My صدا ایجاد کنید تا یافتن آن آسان تر شود. همچنین ، هنگامی که به AirTag خود نزدیک هستید ، اپل به شما امکان می دهد با استفاده از دوربین بتوانید حباب هایی را در جهت AirTag خود با استفاده از واقعیت افزوده مشاهده کنید. این شبیه روش کار Pixie Wireless Tracker است.

همچنین ممکن است AirTag ها دارای یک باتری قابل جابجایی باشند که دارای دکمه هایی مانند دکمه هایی است که در دوربین های دیجیتال و دستگاه های الکترونیکی مشابه وجود دارد. اگر AirTag باتری کمتری داشته باشد ، احتمالاً قبل از آفلاین شدن ، مکان نهایی را ارسال می کند.

AirTags چه زمانی منتشر می شود؟

AirTags هنوز شایعات مربوط به محصولات است ، بنابراین هیچ اعلامیه رسمی از طرف اپل در مورد تاریخ انتشار وجود ندارد.

با این حال ، در فوریه سال 2020 ، تحلیلگر محترم TF Securities ، مینگ-چی کو ، در گزارشی به سرمایه گذاران گفت که اپل تولید انبوه AirTags را در سه ماهه دوم یا سوم سال جاری آغاز می کند. این بدان معناست که احتمالاً باید زودتر تا پاییز منتظر بمانیم تا آنها را در اولین فرصت در فروشگاه ها ببینیم ، اما این احتمال وجود دارد که اپل در WWDC امسال آنها را اعلام کند. در ماه آوریل ، بلومبرگ آزادی آنها را در پاییز رفع کرد و لازم به ذکر است که در این گزارش دستگاه ها به عنوان “برچسب های اپل” ذکر شده است. با وجود استفاده داخلی تأیید شده از نام “AirTags” در فیلم نگهداری در ماه مارس ، این نشان می دهد که ردیاب ها احتمالاً در زمان انتشار نام دیگری دارند.

ما نمی دانیم هزینه آنها در حال حاضر چقدر است ، اما اتفاق نظر کلی بر این است که نسبتاً مقرون به صرفه خواهند بود ، زیرا اپل دوست دارد مشتریان چندین AirTag بخرند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir