[ad_1]

قبل از روی آوردن به رژیم غذایی مبتنی بر یونجه ، ماکالوپ چیزی جز شایعات درباره اپل نخورد.

داستان واقعی.

می توانید سوi هاضمه او را تصور کنید.

راشیتیسم هم داشت.

اما پس از مصرف رژیم غذایی برای همه شایعات اپل در اواخر دهه 90 و اوایل سال 2000 ، هیجان زده به یاد آنچه بر شایعات مربوط به تثلیث مقدس اپل افتاد: رسیور ، تبلت و تلفن.

باورش سخت است ، مردم قبل از ورود iPod به صحنه ، در مورد اینکه اپل روی پلاگین و تبلت کار می کند صحبت می کردند. تلفن کمی بعد آمد و خیلی زود به بالای مثلث شلیک کرد. بیشتر این شایعات کاملاً آرزوآمیز بوده است ، که گاهی اوقات با جزئیات ظریف در مورد یک پروژه واقعی در کارهای اپل ایجاد می شود. اما این سیستم اعتقادی بود که ما دنبال کردیم.

نه ، شما عجیب هستید.

آنچه باعث برجسته شدن این سه نفر شد عمر طولانی آنها بود. ما سالها قبل آنها را داشتیم تا اینکه اپل چیزهای واقعی را که خیلی مشتاقانه می خواستیم تولید کند. و عجیب بود که اپل رونمایی از آیفون ، Apple TV و iPad را به پایان رساند. چون دیگر چیزی برای گفتگو نبود. هیچ وعده ای وجود ندارد که دستگاه های مرموز از شاخ بی تکلف و تک شاخ بافته شوند. بله ، شایعاتی در مورد Watch و HomePod وجود داشت ، شایعاتی در مورد ویژگی های جدید دستگاه که این شرکت قبلاً تحویل داده بود ، اما هیچ یک از این شایعات هرگز سطح هیجان این سه بزرگ را ایجاد نکرد. Watch و HomePod قبل از وضعیت خود وارد شدند ، زیرا می توان از افسانه های شایعات اپل محافظت کرد.

با این حال ، همزمان شایعه دیگری در ذهن پیروان اپل منتشر شد: ماشین. شایعات مربوط به ساخت اتومبیل اپل در حدود سال 2014 منتشر شد و مردم پیش بینی می کردند که این ساختمان تا سال 2020 می رسد ، هدفی که هیچ ناظر جدی اپل آن را تعیین نمی کند. و ماکالوپ نمی داند که متوجه شده اید یا نه ، اما سال 2021 است و ماشین اپل هنوز وارد نشده است. اسپویلر توجه.

هنوز ماكالوپا معتقد است كه این شایعه از راه رسیده است. منظور او این نیست که به این معنا رسیده است که این قطعاً چیزی است که اپل تحویل خواهد داد. این بدان معنی است که جوهر دیجیتال کافی بر روی این شایعه ریخته شده است که سرانجام به شایعه حماسی اپل رسیده است که توسط تلفن ، جعبه تنظیم و تبلت حاصل شده است. این یک افسانه برای هر چیز ارزشمندی است.

چه چیزی باعث شده است که یک خودرو چنین شایعه بزرگی باشد؟ اول ، ما غم گروه Titan را در اپل داریم. یک پروژه مخفی ، که یک بار توسط باب منسفیلد هدایت می شود ، باید در آنجا کافی باشد. سازماندهی مجدد ، تعدیل نیرو ، حرکات اجرایی ، تغییر در دامنه و مهلت های قانونی وجود دارد. این شایعاتی است که شما واقعاً می توانید بجوید.

کمتر شبیه یک استیک و بیشتر شبیه حباب است ، برای همیشه می جوید و ارزش غذایی ندارد.

سپس فروشگاهی داریم که می توانیم با شرکت هایی صحبت کنیم که ممکن است اپل برای تولید با آنها مناسب نباشد یا نباشد. اول ، اپل در حال ساخت چیزی با فولکس واگن بود. این جواب نداد ، اما در حال مذاکره با کیا / هیوندای بود. یا نه. به این دلیل که نیسان است. اوه ، آیا شما رنو را باور می کنید؟ راستش ، ماکالوپا هم چنین کاری نمی کند.

ساب بعدی به بیرون می رود و می گوید که در حال مذاکره با اپل است.

اگرچه برخی معتقدند که اپل به زودی خودرویی تحویل می دهد ، اما مینگ چی کو معتقد است که این اتفاق قبل از سال 2025 نخواهد افتاد و ممکن است سال 2028 یا بعد باشد. ماکالوپا فکر می کند این احتمالاً درست است. این چیزی است که در شایعات مربوط به اپل وجود دارد. نمی توانید به آنها اعتماد کنید ، آنها فقط به شما آسیب می رسانند. فقط سعی کنید از سفر لذت ببرید.

اوه بازی با کلمات در نظر گرفته نشده است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir