[ad_1]

اپل چندین سرویس اشتراک دارد و اکنون می توانید با ثبت نام در Apple One ، برنامه قیمت گذاری ترکیبی از خدمات تخفیف اپل ، مقداری پس انداز کنید. در واقع ، این بسته جایگزین قیمت های a la carte با بسته های ارزان قیمت است.

در اینجا آنچه شما باید در مورد Apple One بدانید آورده شده است.

بروز 12/08/20: اپل اعلام کرده است که Fitness + از 14 دسامبر در استرالیا ، کانادا ، ایرلند ، نیوزیلند ، انگلستان و ایالات متحده راه اندازی می شود. هر ماه 9.99 دلار هزینه دارد ، اما در برنامه Apple One Premier گنجانده شده است.

چه سرویس هایی در اپل وان موجود است؟

تمام خدمات اپل برای قیمت گذاری بسته در دسترس هستند: Apple Arcade ، Apple Fitness + ، Apple Music ، Apple News ، Apple TV + و iCloud.

اگر اپل خدمات جدیدی را معرفی کند ، احتمالاً برنامه های Apple One را متناسب با آن تنظیم می کنند.

لطفا توجه داشته باشید: AppleCare ، برنامه ضمانت و پشتیبانی اپل ، بخشی از Apple One نیست.

قیمت Apple One چقدر است؟

اپل سه برنامه برای Apple One در نظر گرفته است. هر طرح خدمات متفاوتی را ارائه می دهد. در اینجا برنامه ها وجود دارد.

  • شخصی (14.95 دلار در ماه): شامل Apple Arcade ، Apple Music ، Apple TV + و 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی iCloud برای یک کاربر است. این طرح ماهانه 6 دلار پس انداز نسبت به a la carte ارائه می دهد.

  • خانواده (19.95 دلار در هر ماه): شامل Apple Arcade ، Apple Music ، Apple TV + و 200 گیگابایت فضای ذخیره سازی iCloud است. با حداکثر شش نفر از اعضای خانواده (شما و پنج نفر دیگر) قابل اشتراک است. این طرح پس انداز 8 دلار در هر ماه از طریق la carte ارائه می دهد.

  • نخست وزیر (29.95 دلار در هر ماه): شامل Apple Arcade ، Apple Fitness + ، Apple Music ، Apple News + ، Apple TV + و فضای ذخیره سازی 2TB iCloud. با حداکثر شش نفر از اعضای خانواده (شما و پنج نفر دیگر) قابل اشتراک است. با این طرح ماهیانه 25 دلار صرفه جویی می کنید.

و برای صرفه جویی در هزینه های بیشتر در صورت داشتن Apple Card ، اگر از کارت برای پرداخت قبض خود استفاده می کنید ، 3 درصد پول ماهانه خود را پرداخت می کنید.

اگر می خواهم فضای ذخیره سازی بیشتری در iCloud داشته باشم ، چه می شود؟

icloud apple one سیب

با ثبت نام برای ارتقا up فضای ذخیره سازی ، می توانید فضای ذخیره سازی iCloud بیشتری اضافه کنید.

می توانید فضای ذخیره سازی iCloud خود را ارتقا دهید ، اما ماهانه هزینه اضافی پرداخت خواهید کرد. وب سایت Apple One می گوید که فضای ذخیره سازی اضافی “افزودنی” به فضای ذخیره سازی موجود در طرح است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک نسخه 2 ترابایتی (9.99 دلار) دریافت کنید ، برای برنامه Apple One Family (19.95 دلار) 2.2 TB دریافت خواهید کرد و 29.94 دلار در ماه پرداخت می کنید.

اگر برای یک طرح iCloud 2 ترابایتی ثبت نام کنید ، اگر در برنامه Apple One Premier که شامل 2 ترابایت فضای ذخیره سازی است نیز ثبت نام کنید ، می توانید 4TB از کل فضای ذخیره سازی iCloud را بدست آورید. درباره برنامه های ذخیره سازی iCloud و قیمت آن بیشتر بیاموزید.

آیا اعضای خانواده می توانند به خدمات Apple One دسترسی پیدا کنند؟

آره. برای برنامه های خانواده یا برنامه های برتر ثبت نام کنید و حداکثر شش نفر از اعضای خانواده (شما و پنج نفر دیگر) می توانند از خدمات استفاده کنند. (Apple TV + و Apple Arcade دارای اشتراک داخلی خانواده هستند.)

دوره های آزمایشی با اپل وان چگونه کار می کنند؟

طبق گفته اپل ، Apple One شامل یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان برای تمام خدماتی است که هنوز ندارید. با پایان یافتن دوره آزمایشی ، برنامه به طور خودکار خدمات را به عنوان بخشی از برنامه شما تجدید می کند.

آیا می توانم اپل وان را لغو کنم؟

اپل می گوید شما می توانید هر زمان که بخواهید Apple One خود را لغو کنید.

چگونه می توانم برای اپل وان ثبت نام کنم؟

ما مقاله جداگانه ای داریم که نحوه ثبت نام در iPhone ، iPad یا Mac را شامل می شود. با نحوه ثبت نام در Apple One آشنا شوید.

آیا Apple One با کاربرانی که چندین شناسه اپل دارند کار می کند؟

در زمان نگارش ، وب سایت اپل به طور دقیق نحوه کار با یک کاربر با چندین شناسه اپل را شرح نمی دهد. طبق a. اپل “این را مدیریت می کند” توییت کردن توسط کریس اسپینوسا از اپل ، که به توئیت وکیل ارشد مایکروسافت در زمینه ابر ابر کریستینا وارن پاسخ داد. اسپینوزا جزئیاتی ارائه نداد ، اما اشاره کرد که باید جواب دهد.

برخی از کاربران اپل شناسه های اپل ID را برای iCloud و Apple Music جداگانه دارند ، زیرا این خدمات قبلاً به طور جداگانه مدیریت می شدند.

به محض اینکه جزئیات بیشتری در مورد نحوه کار آن در دسترس قرار گرفت ، ما این س FAالات متداول را به روز می کنیم.

Apple One کجا موجود است؟

برنامه های Apple One در همه جا موجود نیست. برنامه های فردی و خانوادگی در بیش از 100 کشور و منطقه در دسترس خواهد بود. طرح برتر فقط در استرالیا ، کانادا ، انگلستان و ایالات متحده در دسترس خواهد بود – اساساً در کشورهایی که + اخبار اپل در آنها موجود است.

آیا می توانم از سرویس های Apple One در دستگاه های غیر Apple استفاده کنم؟

به گفته اپل “می توانید از خدمات” در هر سکویی که خدمات در آن موجود است “استفاده کنید. Apple Music در Android و Windows در دسترس است ، بنابراین می توانید از آنجا استفاده کنید. Apple TV + از طریق وب سایت Apple قابل دسترسی است ، بنابراین باید از طریق مرورگر در هر سیستم عامل به آن دسترسی داشته باشید.

Apple News + ، Apple Fitness + و Apple Arcade فقط از طریق دستگاه Apple قابل دسترسی هستند. ذخیره سازی ICloud از طریق یک مرورگر در هر سیستم عامل icloud.com قابل دسترسی است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر