Apple Pay سوالات متداول دنیای مک


Apple Pay – پلت فرم پیشرو پرداخت تلفن همراه این شرکت – از زمان معرفی آن در سال 2015 با سرعتی نفسگیر رشد کرده است. معاملات Apple Pay به رشد خود ادامه می دهند و بانک ها ، بازرگانان و کشورها به عضویت بیشتری ادامه می دهند. همچنین می توانید از Apple Pay برای انجام معاملات وب از طریق Safari استفاده کنید.

شما حتی می توانید برای معاملات پرداختی معادل Apple Pay – مانند Venmo و Square Cash – از طریق به روزرسانی iOS 11 که Apple Pay Cash را معرفی می کند ، استفاده کنید.

با همه این گزینه های Apple Pay ، زمان آن فرا رسیده است که اگر قبلاً در آنجا نبوده اید ، به پرداخت تلفن همراه روی بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار با Apple Pay ، نحوه آماده سازی آیفون ، Apple Watch و Mac برای آن و مهمتر از همه ، جایی که می توانید از آن استفاده کنید ، بیشتر بخوانید.

به روز شده در 02/12/21: با جدیدترین تحولات در Apple Pay و جدیدترین دستگاههای سازگار به روز شده است.

Apple Pay برای iOS

برای استفاده از Apple Pay ، باید دستگاه سازگار و نسخه صحیح iOS داشته باشید. برای خریدهای داخل فروشگاه ، Apple Pay با مدل های آیفون زیر سازگار است:

 • آیفون SE (2020)
 • iPhpne 12 / Pro
 • آیفون 11 / پرو
 • آیفون XR
 • آیفون XS / حداکثر
 • آیفون X
 • آیفون 8/8 پلاس
 • آیفون 7/7 پلاس
 • آیفون 6s / 6s پلاس
 • آیفون 6/6 پلاس
 • آیفون SE

این تنها آیفون هایی هستند که به فناوری لازم NFC مجهز شده اند. علاوه بر سازگاری با NFC ، قسمت دیگر معمای سخت افزاری Face ID / Touch ID است.

برای خریدهای درون برنامه ای ، Apple Pay با دستگاه های iOS زیر کار می کند:

 • آیفون SE (2020)
 • iPhpne 12 / Pro
 • آیفون 11 / پرو
 • آیفون XR
 • آیفون XS / حداکثر
 • آیفون X
 • آیفون 8/8 پلاس
 • آیفون 7/7 پلاس
 • آیفون 6s / 6s پلاس
 • آیفون 6/6 پلاس
 • آیفون SE
 • iPad Air (2019)
 • iPad (نسخه 2017 یا بالاتر)
 • iPad Pro (همه مدل ها)
 • iPad Air 2
 • iPad mini 4 / iPad mini 3

همچنین باید آیفون خود را به iOS 8.1 یا بالاتر ، که شامل Apple Pay در تلفن شما است ، به روز کنید. برای بررسی اینکه از کدام نسخه iOS استفاده می کنید ، به بروید تنظیمات> عمومی> به روزرسانی نرم افزار.

وقتی آیفون شما مرتب شد ، باید از کارت اعتباری یا نقدی برای اتصال استفاده کنید. اگر قبلاً برای خرید از iTunes و App Store کارت مرتبط با Apple ID خود دارید ، می توانید با Apple Pay به استفاده از این کارت ادامه دهید – فقط باید کد امنیتی کارت را دوباره وارد کنید تا اپل بداند که شما مشروع هستند توجه: برخی از بانک ها با درخواست از شما برای وارد کردن کدی که از طریق پیامک برای شما ارسال می کنند ، یک لایه امنیتی اضافی به این مرحله اضافه می کنند تا بدانند که شما به روز هستید.

راه اندازی Apple pay سیب

همچنین می توانید کارتهای اضافی اضافه کنید – فقط Wallet را راه اندازی کرده و + را در گوشه سمت راست بالا لمس کنید. سپس از شما خواسته می شود کارت اعتباری یا نقدی برای استفاده با Apple Pay یا کارت حافظه Wallet دیگر اضافه کنید. ضربه زدن کارت دیگری اضافه کنید، سپس قسمتهای ورودی را در صفحه بعدی دنبال کنید. با گرفتن عکس از کارت خود با آیفون می توانید سرعت این کار را افزایش دهید.

خواه از کارتی استفاده کنید که قبلاً با Apple ID شما مرتبط شده باشد یا کارت جدیدی به آن اضافه کنید ، آیفون شما را در مراحل نصب ، شامل بررسی کارت ، اعطای دسترسی به Apple Pay و سپس ذخیره آن در Wallet ، راهنمایی می کند. به یاد داشته باشید که کارت خود را در دست داشته باشید تا بتوانید کارت را با کد امنیتی آن بررسی کنید.

کارت افزودن کیف پول سیب سیب

کارت مرتبط با Apple ID شما به عنوان کارت اصلی Apple Pay شما ذکر می شود ، اما شما همیشه می توانید با رفتن به این مورد را تغییر دهید تنظیمات> Wallet و Apple Pay و اطلاعات معامله پیش فرض خود را به روز کنید – یا این کار را در برنامه Wallet با انتخاب کارت پیش فرض خود ، انتخاب دکمه سرریز (…) در گوشه بالا سمت راست و تغییر جزئیات از آنجا انجام دهید.

همچنین می توانید تنظیمات تراکنش خود را تغییر دهید (مانند آدرس حمل و نقل و صورتحساب) ، اجازه پرداخت های Apple Pay از Mac خود را (بعداً در مورد آن بعداً) بدهید و به شما امکان می دهد با دوبار کلیک کردن روی Start یا دوبار فشار دادن طرفه ، معاملات Apple Pay را شروع کنید دکمه روی آیفون مجهز به Face ID ، همه از تنظیمات است.

حتما بخوانید:
اپل باید از راهنمایی های Google پیروی کند و احراز هویت دو عاملی را برای همه حساب ها اعمال کند

Apple Pay در Apple Watch

برای تنظیم Apple Pay در Apple Watch ، از برنامه Watch برای iPhone استفاده خواهید کرد. در برگه «ساعت من» ، به پایین بروید و به پایین بروید کیف پول و اپل پی. در این بخش ، می توانید هشدارهای ظاهر شده در آیفون خود را منعکس کرده یا انتخاب کنید شخصی سازی شده را انتخاب کنید و هشدارها را از ساعت خود دریافت کنید یا نه.

اگر قبلاً از Apple Pay در iPhone خود استفاده کرده اید ، کارتهای شما باید بصورت خودکار همگام سازی شوند تا با Apple Watch استفاده شوند. در غیر این صورت ، می توانید دوباره کارت اضافه کنید ، همانطور که از Wallet می خواهید ، فقط دستورالعمل های موجود در iPhone خود را دنبال کنید.

پس از راه اندازی ، می توانید کارت های اعتباری / اعتباری خود را در برنامه Wallet در ساعت پیدا کنید ، اما استفاده از میانبر بسیار سریعتر است. فقط دو بار دکمه کناری را فشار دهید (زیر Digital Crown). این کارت پیش فرض Apple Pay شما را نشان می دهد و اگر می خواهید کارت دیگری را انتخاب کنید (فقط صفحه را به سمت چپ یا راست بکشید) سایر کارت های شما در دسترس است.

Apple Pay در مک

اگر Mac شما با macOS Sierra یا نسخه های جدیدتر کار می کند ، می توانید از Apple Pay برای خرید آنلاین از طریق Safari استفاده کنید. با این حال ، مگر اینکه MacBook جدیدتری با Touch ID داشته باشید ، نمی توانید فقط از Safari استفاده کنید – باید از iPhone یا iPad سازگار با Apple Pay (با iOS 10 یا بالاتر) یا Apple Watch (با watchOS 3 یا بالاتر) استفاده کنید. ) برای بررسی هرگونه معامله. همچنین باید از یک حساب iCloud یکسان در دستگاه های مختلف استفاده کنید.

apple pay mac1 Macworld انگلستان

اگر MacBook با Touch ID دارید ، می توانید به راحتی از Apple Pay استفاده کنید.

هنگامی که آیفون و / یا اپل واچ شما آماده راه اندازی شد ، استفاده از Apple Pay در Mac بسیار ساده است – فقط هنگام پرداخت هزینه سایت های پشتیبانی شده به دنبال دکمه Apple Pay بگردید ، آن را انتخاب کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنید. از شما خواسته می شود معامله را از طریق iPhone یا Apple Watch خود تأیید کنید:

 • برای بررسی iPhone یا iPad خود ، از Face ID / Touch ID دستگاه خود استفاده کنید تا اثر انگشت خود را تأیید کنید. با کادر گفتگوی روی صفحه راهنمایی خواهید شد.
 • برای بررسی اپل واچ ، روی دکمه کناری زیر Digital Crown دو بار ضربه بزنید. ساعت شما مجموع را نشان می دهد.

پس از تأیید ، تأیید خرید را در صفحه Mac خود مشاهده خواهید کرد. اگر از MacBook Pro Touch Bar استفاده می کنید ، مطمئن شوید که Touch ID روشن است – برای شروع مراحل ، روی نماد Apple Pay در نوار تاچ ضربه بزنید.

ممکن است بپرسید چه فروشگاه های آنلاین واقعاً از پرداخت با Apple Pay پشتیبانی می کنند؟ اپل لیست کاملی در وب سایت خود دارد.

نحوه استفاده از Apple Pay در فروشگاه ها

وقتی چیزی را در فروشگاه آجر و ملات خریداری می کنید ، iPhone خود را در یک پایانه پرداخت بی سیم نزدیک صندوق نگه دارید و سپس برای تکمیل خرید خود از Face ID / Touch ID استفاده کنید این سنسورها همان سنسورهایی است که قبلاً در فروشگاه ها دیده اید و اغلب به هر دو کارت پیمایش و یک ترمینال بدون تماس با اضافه هزینه مجهز هستند. زیبایی Apple Pay این است که شما حتی مجبور نیستید دستگاه خود را بیدار کنید یا Wallet را راه اندازی کنید – تلفن شما هنگامی که در محدوده ترمینال قرار دارد به طور خودکار بیدار می شود و روند پرداخت را آغاز می کند.

ساده ترین راه برای خرید با یک آیفون مدرن (آیفون دارای Face ID و فاقد دکمه Home) این است که هنگام تماشای تلفن با دوبار کلیک روی دکمه کناری شروع به کار کنید. ضمن اینکه وی را با داشتن Face ID قادر می سازد ، وی را بیدار کرده و Wallet را راه اندازی می کند. سپس کافیست آیفون خود را روی ترمینال بزنید تا خرید کامل شود.

اگر با Apple Watch خود چیزی خریداری می کنید ، روی دکمه زیر Digital Crown دوبار کلیک کنید. با دوبار کلیک ، کارت پیش فرض Apple Pay شما نمایش داده می شود و اگر می خواهید کارت دیگری را انتخاب کنید ، سایر کارتها در دسترس هستند.

حتما بخوانید:
خرید لوازم تعمیرات موبایل

هنگامی که کارت مورد نظر برای استفاده را انتخاب کردید ، به سادگی ساعت خود را نزدیک ترمینال پرداخت بدون تماس نگه دارید تا زمانی که صدای بوق را بشنوید و یا لرزش را احساس کنید. اگر صفحه ساعت را به پایانه پرداخت بچرخانید ، تقریباً هموار می شود به گونه ای که انگار در حال بوسیدن هستند. بنابراین بر خلاف استفاده از Apple Pay در آیفون که صفحه نمایش معمولاً رو به شما است ، معمولاً هنگام انجام پرداخت نمی توانید چهره ساعت را ببینید.

ساعت سیب

بسته به تاجر ، کارتی که استفاده می کنید و ارزش خرید ، ممکن است لازم باشد پین خود را وارد کنید.

نحوه استفاده از Apple Pay در برنامه ها و فروشگاه های آنلاین

اگر از طریق یک فروشگاه آنلاین وابسته یا برنامه از طریق iPhone یا iPad خود چیزی خریداری کنید ، برای انجام خرید به سادگی از Face ID / Touch ID استفاده خواهید کرد. بسته به برنامه ، ممکن است لازم باشد برای دسترسی برنامه به Apple Pay ، تنظیماتی را روشن کنید یا Apple Pay را به عنوان روش پرداخت پیش فرض خود قرار دهید.

iPad Pay iPad سیب

برای Mac ، برای تکمیل معاملات از نوار لمسی و سنسور Touch ID استفاده کنید یا از دستگاه ثانویه جفت شده (iPhone ، iPad یا Apple Pay سازگار با Apple Pay ، همانطور که در بخش بالا توضیح داده شده است) استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام دستگاه های شما به همان حساب iCloud متصل شده اند.

از کجا می توانم از Apple Pay استفاده کنم؟

آنچه باعث می شود Apple Pay بسیار تغییر دهنده بازی باشد ، این است که این پلتفرم دارای تعداد زیادی شریک خرده فروشی است که فروشگاه های مداوم به آن اضافه می شوند.

اپل لیست کاملی از فروشگاه ها و رستوران هایی که Apple Pay در آنها پذیرفته می شود ندارد – این لیست کاملاً طولانی است. اما در بیشتر فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و رستوران ها مانند Costco ، Target و 7-Eleven پذیرفته شده است.

Apple Pay توسط بسیاری از بانک های ایالات متحده ، اتحادیه های اعتباری و شرکت های کارت اعتباری پشتیبانی می شود. برای مشاهده لیست کامل بانک ها و موسسات مالی پشتیبانی کننده خدمات ، اینجا را بررسی کنید.

آیا به خارج از کشور سفر می کنید؟ مشکلی نیست. Apple Pay در چندین کشور و حوزه های قضایی در سراسر جهان پذیرفته شده است – از جمله انگلستان ، استرالیا ، ژاپن ، چین ، فرانسه ، اسپانیا و ایتالیا. لیست کامل را در اینجا ببینید.

Apple Pay Cash

سیب به صورت نقدی پرداخت می کند سیب

Apple Pay Cash ویژگی جدیدی است که به شما امکان می دهد برای کاربر دیگر iOS پول ارسال کنید. شبیه Venmo ، PayPal یا Square Cash است. این برنامه جدیدی نیست که باید بارگیری کنید. ارسال پول نقد از طریق iMessage در برنامه پیام ها.

در اینجا شرایط اپل برای Apple Pay Cash آورده شده است:

 • دستگاه سازگار با iOS 11.2 یا بالاتر.
 • احراز هویت دو عاملی برای Apple ID شما.
 • کارت اعتباری یا نقدی واجد شرایط در Wallet بنابراین می توانید پول ارسال کنید.
 • حداقل 18 سال داشته باشید.
 • در آمریکا زندگی کنید.

راهنمای Apple Pay Cash ما را برای کلیه اطلاعات مورد نیاز ، نحوه استفاده از Apple Pay Cash ، نحوه کار و موارد دیگر مطالعه کنید.

اپل کارت

اپل در حال حاضر کارت اعتباری خاص خود را دارد. Apple Card با پشتیبانی Goldman Sachs ، کارت اعتباری بازپرداختی است که شما برای iPhone خود درخواست می کنید و از آن استفاده می کنید. بله ، شما یک کارت فیزیکی نیز دریافت می کنید (این تیتانیوم است!) ، اما هدف اصلی این است که از آن با Apple Pay و برای تمام خریدهای Apple (برنامه ها ، اشتراک های درون برنامه ای ، سخت افزار خریداری شده از Apple و سایر پرداخت های پردازش شده توسط Apple) استفاده کنید )

موجودی کارت سیب سیب

هنگام استفاده از کارت فیزیکی ، 1 درصد پول نقد پس می دهید ، اما هنگام استفاده از Apple Pay ، 2 درصد پول نقد برمی گردانید. برای خرید از اپل (از جمله App Store و iTunes) 3 درصد پول نقد دریافت می کنید و این شرکت چندین همکاری برای بازپرداخت 3 درصدی شما دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Apple Card ، به سالات متداول ما مراجعه کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma